• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
no tomu neverim ze by s Kalmanky bola svatica
20. okt 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved v poslednej dobe je v ordinacii aj nemozne mozne :sweat_smile: :grinning:
20. okt 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k uz som magalovu vygooglila :grinning: :grinning: dobre som sa kopla,ale verim ze o mesiac jej zas tak poviem :grinning: :grinning: a to ze nasla Michalove spermie si napisala do scenaru ty? :grinning: alebo myslis,ze ten dej naozaj tak zapletu... :sweat_smile: :sweat_smile: vobec by som sa necudovala aj keby ich mal doma na nocnom stoliku....

Inak tiez cakam,ze z Kalmanovej urobia slusnu poctivu zenu a navyse chudinku ze ju muz nemiluje.,... :sunglasses: :sunglasses:
20. okt 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to hej...uz nech je stvrtok...a som zvedava ked Lucia odide co bude....Filip snou vraj neodide do Himalaji....myslim ze bude srandy kopec :slight_smile:))
20. okt 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krv to je Matus :slight_smile:
20. okt 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vieraj jaj pardon :slight_smile:)
20. okt 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale keby s nou tak odisiel Filip palenik...to by nahodou bola sranda :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
20. okt 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Palenikova by mala aspon dalsi sok :grinning:
20. okt 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krv no sak ona uz je taka zbehla a vycvicena z tych sokov...toto by si vychutnala :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka hej myslim ze ked sa jej syn priznal s orientaciou tak :slight_smile:mna by asi slak trafil dufam ze sa mi nieco take nestane..alebo budem ako ona...a neskor sa s tym ako zmierim :slight_smile:
20. okt 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj postreh "suši " v kaviarni. :unamused: To sme na Slovensku teda dobre na tom. :slight_smile: Prečo som ja ešte takú "kaviareň" neobjavila? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Veľmi reálne.
21. okt 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@depecko dobry postreh, inac v tej "kaviarni" varia vsetko xixixixixixi ja som tiez este v takej kaviarni nebola kde aj varia xixixixixxi max. su tam zakusky ale jedlo, no s tym som sa naozaj nestretla.
21. okt 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto je vlastne kucharom v kaviarni? :grinning:
21. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@depecko presne na tom sme sa tu s muzom aj my sulali :grinning: to je kaviaren, kde robia aj menu zadarmo, aj suši, aj pizzu aj vsetko...a bez kuchara tusim :grinning: :grinning: :grinning: lebo sak tu babu, co tam mali hirsch vyhodil a teraz jedine, ze by sam varil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...alebo s petrom :grinning:
21. okt 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla kludne ju volaj Magalova, my ta budeme chapat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hej to som do scenaru napisala ja o tych jeho spermiach :grinning: :grinning: :grinning:

@depecko napis scenaristom kde je taka restika, ze sa tam chceme ist vsetky najest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a tam v kuchyni varila dakedy ta stara (co hra teraz tu svinuchu v Odsudenych, neviem ako sa vola), ale uz asi ani ona tam nie je
21. okt 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa uz tesim co bude dnes.Ale inak dobra otazka kto tam vlastne variii????? :grinning: @pipka to s tym menu zadarmo som nepochopila vysvetli :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech som v obraze :grinning:
21. okt 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta Mara je aka strasne cierna teraz :sweat_smile: :wink:
21. okt 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved bola v Afrike :slight_smile:
21. okt 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej ale je to na nej riadne vidiet,minule bola uz taka vyblednuta ale teraz je riadne opalena :wink:
21. okt 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankamamka no vsimni si, ze furt tam vsetci chodia, spytaju sa petra, ze co dnes maju na obed,aka je ponuka aj noga tam jedaval, aj lucia...a nikdy nikto neplatil :sweat_smile: :grinning:
21. okt 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni fakt citaju nasi diskusiu .. a mame tam maru hehe
21. okt 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka teraz tam bola asi o tyzden dlhsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@pipka peter plati vsetko za nich :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale Haydu uz platila v tej kaviarni za obed :wink:
@danka.k :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka ona s petrom este asi nic nemala tak musela platit :grinning: :grinning: :grinning:
a gratulujem k najkrajsej knizke :wink:
21. okt 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavu mas zatial na krku nehraj to na mna ...bravo Ema
21. okt 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k dakujeeeeeeeeem :dizzy_face:
21. okt 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta Kamila ma inu drzost :angry:
21. okt 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tu Jancovu vysmarila jak prasiveho psa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka co urobila kamila?? musela som robit poriadky s mojim dietaom :angry: tak mi to uniklo
21. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k len jej prisla svokra pekne zaludok vycistit a ja som reagovala na to aku mala drzost niekoho vyhadzovat z ich domu :wink:
21. okt 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok