Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😃 )

Tak babulky hura sem 😉
krv
20. okt 2010
no tomu neverim ze by s Kalmanky bola svatica
pipka
20. okt 2010
no ved v poslednej dobe je v ordinacii aj nemozne mozne :-N 😃
mikailla
20. okt 2010
@danka.k uz som magalovu vygooglila 😃 😃 dobre som sa kopla,ale verim ze o mesiac jej zas tak poviem 😃 😃 a to ze nasla Michalove spermie si napisala do scenaru ty? 😃 alebo myslis,ze ten dej naozaj tak zapletu... :-N :-N vobec by som sa necudovala aj keby ich mal doma na nocnom stoliku....

Inak tiez cakam,ze z Kalmanovej urobia slusnu poctivu zenu a navyse chudinku ze ju muz nemiluje.,... 😎 😎
krv
20. okt 2010
No ved to hej...uz nech je stvrtok...a som zvedava ked Lucia odide co bude....Filip snou vraj neodide do Himalaji....myslim ze bude srandy kopec 🙂))
vieraj
20. okt 2010
@krv to je Matus 🙂
krv
20. okt 2010
@vieraj jaj pardon 🙂)
pipka
20. okt 2010
ale keby s nou tak odisiel Filip palenik...to by nahodou bola sranda 😃 😃 😃 :-N
krv
20. okt 2010
no Palenikova by mala aspon dalsi sok 😃
pipka
20. okt 2010
@krv no sak ona uz je taka zbehla a vycvicena z tych sokov...toto by si vychutnala 😃 😃 😃
krv
20. okt 2010
@pipka hej myslim ze ked sa jej syn priznal s orientaciou tak 🙂mna by asi slak trafil dufam ze sa mi nieco take nestane..alebo budem ako ona...a neskor sa s tym ako zmierim 🙂
depecko
21. okt 2010
môj postreh "suši " v kaviarni. :-| To sme na Slovensku teda dobre na tom. 🙂 Prečo som ja ešte takú "kaviareň" neobjavila? :-p Veľmi reálne.
corasone
21. okt 2010
@depecko dobry postreh, inac v tej "kaviarni" varia vsetko xixixixixixi ja som tiez este v takej kaviarni nebola kde aj varia xixixixixxi max. su tam zakusky ale jedlo, no s tym som sa naozaj nestretla.
nadhera
21. okt 2010
a kto je vlastne kucharom v kaviarni? 😃
pipka
21. okt 2010
@depecko presne na tom sme sa tu s muzom aj my sulali 😃 to je kaviaren, kde robia aj menu zadarmo, aj suši, aj pizzu aj vsetko...a bez kuchara tusim 😃 😃 😃 lebo sak tu babu, co tam mali hirsch vyhodil a teraz jedine, ze by sam varil :-p :-N ...alebo s petrom 😃
danka.k
21. okt 2010
@mikailla kludne ju volaj Magalova, my ta budeme chapat 😃 😃 😃 😃 a hej to som do scenaru napisala ja o tych jeho spermiach 😃 😃 😃

@depecko napis scenaristom kde je taka restika, ze sa tam chceme ist vsetky najest 😃 😃 😃 😃 😃

a tam v kuchyni varila dakedy ta stara (co hra teraz tu svinuchu v Odsudenych, neviem ako sa vola), ale uz asi ani ona tam nie je
jankamamka
21. okt 2010
sa uz tesim co bude dnes.Ale inak dobra otazka kto tam vlastne variii????? 😃 @pipka to s tym menu zadarmo som nepochopila vysvetli :-p nech som v obraze 😃
helenkasabinka
21. okt 2010
ta Mara je aka strasne cierna teraz :-N 😉
krv
21. okt 2010
ved bola v Afrike 🙂
helenkasabinka
21. okt 2010
ved hej ale je to na nej riadne vidiet,minule bola uz taka vyblednuta ale teraz je riadne opalena 😉
pipka
21. okt 2010
@jankamamka no vsimni si, ze furt tam vsetci chodia, spytaju sa petra, ze co dnes maju na obed,aka je ponuka aj noga tam jedaval, aj lucia...a nikdy nikto neplatil :-N 😃
bmmz
21. okt 2010
oni fakt citaju nasi diskusiu .. a mame tam maru hehe
danka.k
21. okt 2010
@helenkasabinka teraz tam bola asi o tyzden dlhsie 😃 😃 😃 😃

@pipka peter plati vsetko za nich 😃 😃 😃
helenkasabinka
21. okt 2010
ale Haydu uz platila v tej kaviarni za obed 😉
@danka.k 😃 😃
danka.k
21. okt 2010
@helenkasabinka ona s petrom este asi nic nemala tak musela platit 😃 😃 😃
a gratulujem k najkrajsej knizke 😉
bmmz
21. okt 2010
hlavu mas zatial na krku nehraj to na mna ...bravo Ema
helenkasabinka
21. okt 2010
@danka.k dakujeeeeeeeeem x-)
helenkasabinka
21. okt 2010
ta Kamila ma inu drzost ]-(
helenkasabinka
21. okt 2010
ja by som tu Jancovu vysmarila jak prasiveho psa :-p
danka.k
21. okt 2010
@helenkasabinka co urobila kamila?? musela som robit poriadky s mojim dietaom ]-( tak mi to uniklo
helenkasabinka
21. okt 2010
@danka.k len jej prisla svokra pekne zaludok vycistit a ja som reagovala na to aku mala drzost niekoho vyhadzovat z ich domu 😉