• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
no práve, šak ja by od zvedavosti asi aj dvojčata čakala :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
7. okt 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len mám z toho furt taký pocit, že to nevyjde a že už každému vykecajú tie svoje tajomstvá, no a potom zase každému všetko "prekecať" že to predsalen nie je tak. to by ma na ich mieste nas.alo :sweat_smile: :grinning:
7. okt 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laura bude tehotna
7. okt 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon možem isť kludne spať. super, si ma potešila diddi :slight_smile:
7. okt 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. okt 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute, ako na vás pôsobil Bubán? na mňa nič moc, naučený text vysypal z rukáva :grinning:
8. okt 2008 o 00:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika...presneeeeeeeeeeeee....strašne trápny mi pripadal...doslova to odmoderoval a nie odohral :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2008 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co hovorite na ten stankov vystup s tou nadou? podla mna to bolo strasne trapne teda aspon mne sa to tak videlo ta jeho reakcia aj ked som presvihla to co mu ona spravila
8. okt 2008 o 08:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej...divné to bolo...taký výbuch by človek od neho nečakal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2008 o 08:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco: ale uz som zistila preco tak vyletel a trochu ho aj chapem
8. okt 2008 o 08:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chápem...ale on vždy taký kľuďas...a teraz sa rozčertiiiiiiiiiiiiiiil :sweat_smile:
8. okt 2008 o 08:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa mu ani nedivím :grinning: Keďže Naďu tam nikto nevolal a ona k Stanovi dofrčala ako bláznivá stíhačka a začala pred tým druhým doktorom že: No ty si hrozný Stanko, tak ja ti tu zháňam baby a ty sa ani neozveš Marike, Marika mi stále vyvoláva a trepala a trepala a nedala dsa vôbec zastaviť :grinning:
8. okt 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja na jeho mieste jej možno jednu aj vylepim a to som ich fanynka :sweat_smile: :grinning:
8. okt 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a Bubán to fakt odrecitoval a padal, inú možnosť nemal :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. okt 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne Sstefi, ja som tiež chcela napísať, že na jeho mieste by som ju asi vyfliaskala :grinning:
8. okt 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bála si sa, lebo všetky vieme, že chlap to žene nikdy nesmie urobiť, že? aj ja, ale našla som odvahu :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to som ja prepasla ked tam k nemu dorazila ja som uz potom videla iba ked sa tam hadali ale ja tu nadu mo nemusim mne pride taka strasna drbna :sweat_smile:
8. okt 2008 o 08:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebála, ja som už zažila všeličo, takže toto by ma asi neprekvapilo :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. okt 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je aj s tou starou ježibabou v okuliaroch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. okt 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno: a to myslis ktoru?
8. okt 2008 o 08:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tú starú sestričku, čo spolu robia
8. okt 2008 o 08:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj uz viem tiez tu klepnu vsak?
8. okt 2008 o 08:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej hej, presne tú :wink:
8. okt 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ta je nesympaticka ale pacil sa mi herecky vykon veroniky a ela
8. okt 2008 o 08:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj kronerova sa pekne tešila z tajomstiev michala a laury :dizzy_face: :slight_smile:
8. okt 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimavé je, že v kaviarni, kde sa stretli laura-michal a betka a david, práve neobsluhovala Tereza. tá zvykla byť vždy prítomná, ked sa niečo zaujimavé v kaviarni rieši :confused: :slight_smile:
8. okt 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte im v tom prípade aj daruje najlepšie vino, ktore maju na sklade. no, asi mala dovolenku alebo neplatené :wink: :grinning:
8. okt 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis to som si ani ja nevsimla ja si stejne myslim ze laura tehotna nebude aj ked u michala uz jedno dieta je. podla mna bude mat nejaky gynekologicky problem :sweat_smile:
8. okt 2008 o 09:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a daniele by som včera na petrovom mieste tiež jednu vylepila. ona robí paniku, že on nemá prácu ako keby za to mohol :rolling_eyes: (teda može, lebo je taky ťuťo, ale to je už o inom :sweat_smile: :grinning: )
ale adamko sa mi pačil, ako na nich urobil kukuč, ked sa akože zobudil :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
8. okt 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si prečitala obsah zajtrajšej časti :confused:
8. okt 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok