Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

helenkasabinka
21. okt 2010

ten Matus ma asi problemy kvoli tomu,ze uz mal problemy a tusim sedel ci co.......a za to ma zakaz ist do nepalu,ja byt na Luciinom mieste ho asi dorazim 😅

mikailla
21. okt 2010

@helenkasabinka ja som citala,ze Kalman,bude mat depky z toho ci ist za srdcom a byt s Laurou alebo ma byt s tehotnou Michaelou a stat pri nej... tak asi sa mu prizna. Ale co ukazovali v bufete chcela mu navrhnut ze by si dieta urobili,tak asi ho opije a vytrepe sa nanho 😀 😀

helenkasabinka
21. okt 2010

@mikailla to som videla ako mu to tam navrhla tak si myslim aj ja ze nieco teda vymysli mrcha jedna

pipka
21. okt 2010

ja byt na luciinom mieste tak nejdem do ziadneho nepalu a mileho matusa kopnem do riti 😅

helenkasabinka
21. okt 2010

a je to tu ide kalmanka odpadnut 😀

pipka
21. okt 2010

aaaa uz je tu nasa scena 😀 😀 😀

danka.k
21. okt 2010

@mikailla 😀 😀 😀 😀

a bude padaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat spileny strom 😀 😀 😀

helenkasabinka
21. okt 2010

@pipka suhlasim 😉

helenkasabinka
21. okt 2010

@danka.k 😀 😀 😀

pipka
21. okt 2010

no natahuju to jak gumu v gatoch 😠 😅

danka.k
21. okt 2010

ako ved preco by tam este reklamu nedali 😠 😠 😠 😠 😠

pipka
21. okt 2010

vrrrrrr, este aj reklama 😠 😠 😠

danka.k
21. okt 2010

a paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad 😀

krv
21. okt 2010

a pojde..Kalmanova 🙂

eaka
21. okt 2010

babizne, to nemusím ani pozerať, tu mám komentár pomaly minútu po minúte ako z futbalu 😀

helenkasabinka
21. okt 2010

a odpileny strom spadol 😀

pipka
21. okt 2010

aaa uz to mame za sebou 😀

krv
21. okt 2010

ale Burger ju zachrani 🙂

danka.k
21. okt 2010

@eaka 😀 😀 😀 😀

danka.k
21. okt 2010

chudak burger.. uplne ze sok ked ju zbadal 😀 😀 😀

mikailla
21. okt 2010

@danka.k 😀 😀 😀 pleslo ju dobre 😀 a to az tak vazne ze ju museli do nemocnice odviest 😕 😕

eaka
21. okt 2010

burger o tom mimču vie?

danka.k
21. okt 2010

akoze aj ani nechapem z coho Nela zije.. ju akoze zivia?? ved skolu uz skoncila a teraz sedi doma??? ci dakde robi a nepostrehla som?? na vysku pojde az o rok ci??

pipka
21. okt 2010

no mne to teraz pripada tak, ze ona nakoniec bude tehotna s kalmanom 😅 preto sa tak tvaria 😕 😅 😝

danka.k
21. okt 2010

@eaka no ukazovala mu test minule ci co mu to ukazovala vtedy v tom obchodaku.. tak asi hej.. ale cudoval sa tak ako keby nevedel 😀

pipka
21. okt 2010

@danka.k zije z lasky k rodine 😀 😀 😀 a este ju tam aj nechaju samu...sak naco 😀 ale hlavne ze jej tam ema nechala obalku, kde je napisane, kde je hlavny uzaver plynu a kde su poistky 😀 😀 😀

mikailla
21. okt 2010

@pipka 😕 😕 este nie su spolu 2 mesiace? nech ma netankuju ,.. niee s kalmanooom

danka.k
21. okt 2010

@pipka 😀 😀 😀 no ved to je dolezite 😀 😀 😀 ja to napriklad neviem kde take vecicky doma su.. teda poistky viem ale ten uzaver plynu ani netusim 😀 😀 😀 musim povedat muzovi ked pojde v sobotu do roboty nech mi to napise do obalky 😀 😀

mikailla
21. okt 2010

@danka.k babka je bohata,co by ju neuzivila 😀 😀

pipka
21. okt 2010

@mikailla no ved neviem...sak preco by ostala taka vyvalena 😅