Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mikailla
21. okt 2010

@pipka nuz asi mas pravdu 😕 😕 😕 netrklo by ma to 😅 😅

pipka
21. okt 2010

@danka.k no vidiiis, nahodou ostanete bez penazi ale budes vediet aspon plyn zavriet, keby si si to chcela ulahcit a odist zo sveta 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
21. okt 2010

@mikailla prave som si vsimla ze cakas dievku - Ninku.. moc pozeras Ordinaciu 😀 😀 😀 sa ti isto paci moc riaditelova zena....... este ze sa ti nepaci moc ta mrcha zastupkyna riaditela, by si dala meno Kveta 😀 😀 😀 😀

danka.k
21. okt 2010

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mikailla
21. okt 2010

@danka.k jeziiiis tu Kvetu by som prebodla, tak ju neznasam ako zenu,nie jej postavu 🙄 🙄 🙄 No ked vidim tak "velkej" zene povedat Nina aj mi to smiesne pride, pred tym sa take mena nedavali 😕 😕
Inak mohli by ste zalozit temu, TV online, a komentovat aj co prave ide v telke 😝 😝 nemam s kym teraz pindat na hlupe TV noviny co davaju 5x denne 🙂

danka.k
21. okt 2010

@mikailla no zalozme si 😀 😀 😀 tiez nemam s kym Marianku komentovat teraz 😀 😀 😀
a aj mne to pride smiesne ked sa "velkej" zene povie Nina.. sesternica je Nina a nevedela som si to predstavit ake to bude potom smiesne.. ale teraz mi to pride uz normalne lebo je kazda druha dievka u nas Nina

pipka
21. okt 2010

sak tieto spravy uz dnes kolkykrat davaju 😅 😀

pipka
21. okt 2010

uz len u adely ak by bol miesto modelky niekto z ordinacie, tak mozeme v ohovarani pokracovat 😀 😀 😀 😀

danka.k
21. okt 2010

@pipka a spravy skoncili.. teraz budeme adelu ohovarat 😀 😀 😀

mikailla
21. okt 2010

@danka.k Ja nepoznam ziadnu Ninu zatial iba z ordinacie heeeh... 😀 😀 No marianku okomentovat ale uz sa mozme presunut do temy adela show a komentovat kto je ta znama modelka 😀
@pipka ved nad tym sa rozculujem aj ja, keby aspon zakazdym nieco nove ale to iste 5x denne....

marcca
21. okt 2010

fíha, ste sa riadne rozpísali 😕 😕 prečítať všetko nestíham, akurát som len chcela napísať, že dnes aká nuda 😝 , skoro sa mi podarilo zaspať...prebral ma kalmankin pád 😀 😀 normálne som v šoku z neho 😀 😀 😀 : 😝
a prečo sú vlastne všetci tak vystrašení z toho jej tehotenstva?? ...ja som dnes akosi nič nepochopila... 😝 😝

zelmirka1
21. okt 2010

@marcca nie si sama, ja uz dlhsie nechapem co to pozerame 😀 😝 😀 mam pocit ze scenaristi si myslia ze maju len naivnych divakov asi.

vieraj
21. okt 2010

preco ma Matus stale mastne hnusne vlasy? brr

zelmirka1
21. okt 2010

a preco ma stale na nich slnecne okuliare ?????

pipka
21. okt 2010

aby sme mali o com pisat asi 😀 😀 😀 😀 😀

mikailla
21. okt 2010

Zeny image ! 🙂 mastne sexi vlasy a slnecne okuliare aj v dazdi je cool 😎 😎 😎

bmmz
22. okt 2010

ja len prosim scenaristov ked to tu citaju 😀 😀 😀 nech lucia pride z Nepalu zalubena az po usi s Matusovym kamosom ci kto sa tam o nu mal postarat a nech jej ho cele mesto zavidi

depecko
22. okt 2010

ahojte,tak riadne ste diskutovali večer. 🙂 Bolo to zaujímavé.Matúš ako herec sa mi vždy páčil,ale včera zanedbal základné hygienické návyky. 😝 😝 😝 😝 Mastné vlasy,.fuuj, to neznášam.A Kalmanka -u Zuzany keď bola keď merali tú stenu,aké čižmiská mala na nohách,tam sa návštevy nevyzúvajú? 😉 🙂 Pád bol teda skvelý,klobúk dole Haydu,iste tam mala nejakú karimatku. 😀 Aj keď tak troška divne padala,rovno ako pravítko... 😀 Tiež som nepochopila tie vyjavené oči Hamburgera 🙂 keď mu povedala o tehotenstve, veď už o tom vedel nie? Či mala znamenať niečo tých 8 týždňov?Môžme čakať do utorka. ☹

strelka11
22. okt 2010

Tak ten pad Kalmanovej bol unikatny,ja ked som ho videla prvy krat na uputavke,tak som bola v soku,ale ked som ho videla znova tak som sa neubranila smiechu,lebo takto spadnut ako pravitko,tak to bolo dost neprirodzene 😀
No Matus je pripad sam o sebe,stale zahadny a taky divny ani sa necudujem Lucii,ze je z neho kolko razy nervozna,lebo sa v nom nevyzna,furt Matus skryva nejake tajomstvo,hadam sa dozvieme co 🙂 a tie okuliare na hlave co stale nosi,tak to je fakt uz divne,ci s nimi aj spi 😅 Inak ak ste si vsimli uputavku na najblizsiu cast tak Matus bude aj trochu oholeny 😨 skoro som ho nespoznala 😅

maartinkaa
22. okt 2010

juj tie mastne vlasy aj mne udreli do oci 😝
@depecko citas mi myslienky s tou karimatkou 😀 😀, ale ja myslim, ze tam mala karimatky dveee 😀 😀 😀
a vsimli ste si ten oliverov ksicht, ma strasne zvlastne fodricky 😀 😀 😀

danka.k
22. okt 2010

@mikailla mastne vlasy a slnecne skulky su cool??? a ja som si dnes chcela hlavu zmyt.. ale tak to si nejdem radsej najdem okuliare a idem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@depecko oni si asi myslia ze su kdesi v amerike, tam sa tusim doma nevyzuvaju.. 😀

a mATUs by bol inak v soku kebyze sa Lucia vraati zalubena az po usi s jeho kamaratom

kukulka21
22. okt 2010

No ten Matus s mastnymi vlasmi a este aj spoteny mal mokre tricko ked dvihol ruky brr,neviem co sa Lucii na nom paci...to by bolo keby prisla a naozaj by sa zalubila ako pise depecko 😕

marcca
22. okt 2010

matúš je veru dosť nechutný 😝 minule prepotený, teraz mastný 😝 😝 ...som zvedavá, s čím príde nabudúce @strelka11 máš pravdu, v upútavke bol akýsi iný 😉

no a kalmanku by som veru hnala kdesi s tými jej čižmiskami 😀 veď zuze sa tam alex hráva na zemi a panička si tam vpláva obutá 😕 😝 ktovie, či ich vôbec dala dolu u slávika na koze 😀 😀

depecko
22. okt 2010

http://zenskyweb.sk/index.php/clanky/1490/115/M... 😀 -aj tu má okuliare v hlave 😉

mikailla
22. okt 2010

@danka.k sa dobre smejem 😀 😀 tiez som si chcela zmyt,ale asi si dam len okuliare na nu a pojdem von 😀 😀 😀

Inak to by bolo super co pisala bmmz ze by sa mohla Lucia vratit s inym chlapom,aj tak ide Matus s Nelou daco nacvicovat 😠

murinka
22. okt 2010

a do kedy sa moze ist na interrupciu?nikdy som sa o to nezaujimala takze vobec netusim 😕 ked slavik povedal ze je v osmom tyzdni tak nanho gulila ocami 😕 len 😕 tak ma napadlo ze asi presvihla cas na prerusenie tehotenstva ci?opravte ma ak sa mylim 😉

mikailla
22. okt 2010

@murinka Jeeeziis naozaj ! To asi za to sa tak ksichtili ! ze uz nestiha ist na interupciu, teda do 8 tyzdna sa da normalne a potom sa da ist len s vynimocnymi kompikaciami (co by jej mohol akurat muz vybavit) ale to by o tom vedel. Ahaaa tak naozaj......

pipka
22. okt 2010

no, takze oddnes neumyvame hlavy, len nasadime okuliare a vybavene 😎 😀 😀 😀 😀
jaaaaj kolko vody a samponu usetrime 😅 😀

ahaaaa, tak to asi zato sa tak ksichtila kalmanka 😅 a ja som si myslela, ze sa da az do 12tt ist na interupciu... 😕 😅

lussy23
22. okt 2010

Ahojte. Včera keď sa Rezák a Nina rozprávali v tej reštaurácií, hrala tam nádherná pesnička. neviete jej názov?

bzuco
22. okt 2010

mne sa tiež zdá, že na inter. do 12tt