Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

bmmz
25. okt 2010

http://www.markiza.sk/pressweb/program-markiza

moje nervy hehe som si precitala tak bude sranda a pletky hehe

pipka
25. okt 2010

no veru...vysetrovatel Emo Tomeček nam zmizol 😕 😒 uz mi veronika pripada, ako keby sa rozviedli 😅 , ked bali stale slavika 🙄

danka.k
25. okt 2010

@pipka vsak ho stale bali... 😀 😀 😀 😀 aj ja som si to vsimla.. ale tak scenaristi mohli aspon nejako ukazat ze sa rozviedli, alebo umrel, alebo usiel s dakou milenkou.. a nie len tak nechat ho zmiznu... asi tam bol Coprfield 😀 😀 😀

depecko
25. okt 2010

ahojte,no Tomečka alias Farkaša to už asi prestalo baviť.ALebo scenáristi mu už nemali čo " ušiť." 😀 Tak Kalmanka takto vybabre zo všetkými,no to sa dalo čakať.Ďalej bude paktovať s Hamburgerom a Laura bude od lásky ku Kalmanovi odpadávať.Takýmto tempom sa to nerozuzlííí tak ľahko.

helenkasabinka
25. okt 2010

@danka.k A nezavreli ho kvoli tomu,ze zastrelil raz toho chlapa,co jeho zena(toho zastreleneho) potom doliezala za nim? 😕 zabudla som mena

danka.k
25. okt 2010

@helenkasabinka viem ktoru myslis... taka blondyna ju hrala.. ani ja neviem meno.... mne sa zda ze to vtedy uhrali ako nejaka nestastna nahoda.. neviem ze by preto sedel....

helenkasabinka
25. okt 2010

@danka.k aha tak neviem potom 😅

danka.k
25. okt 2010

@helenkasabinka ved mozno ho zavreli, ale fakt neviem 😉 😉 😉 😉 😉 mozno sa zajtra dako necakane zjavi 😀 😀 😀 😀 😀

helenkasabinka
25. okt 2010

@danka.k 😀 😀 😀

pipka
25. okt 2010

sak ked to tu chodia citat, tak do tyzdna tam mame aj tomecka...a mozno obzivne aj Fialova 😀 😀 😀 keby sme to tu spomenuli 😅 😀

danka.k
25. okt 2010

@pipka aj s gregorom oziju spolocne 😀 😀 😀 😀

pipka
25. okt 2010

@danka.k 😀 😀 😀 no presne sak aj v dallase Bobby ozil, lebo divakom chybal 😅 😀

danka.k
25. okt 2010

@pipka ked spiseme peticiu tak sa isto do deja vratia 😀 😀 😀 😀 akoze Vasaryova ked cakala Fialovu tak mala este jedno dieta ale nedokazala sa postarat o obe tak jedno dala na adopciu.. a teraz sa necakane ukaze elbo chce vidiet svoju matku 😀 😀 😀 😀

pipka
25. okt 2010

@danka.k ale že akáááááá ty si scenaristka 😀 😀 😀 😀 😀 dobreeeeeeeeeeeeeeee 😎

pipka
25. okt 2010

@danka.k este vymysli ako sa vrati michal 😀 😅

danka.k
25. okt 2010

@pipka michala este necham odpocivat v pokoji.. ale nie na dlho 😀 😀 😀

cica13
25. okt 2010

@danka.k ja sa tu dusim na tvojich prispevkoch...nemas chybu... 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
26. okt 2010

@cica13 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no ale mam na vas prosbu... dnes asi nebudem vidiet, takze piste vsetko co sa udeje.. ak sa daco zmeni pisem aj ja 😀

kukulka21
26. okt 2010

kto sa tesi dnes uz konecne ide ordinacia ja uz na to cakam ako kura na omrvinku 😀

cica13
26. okt 2010

@kukulka21 ja na to cakam ako deti na Jeziska 😀 😀 😀

mikailla
26. okt 2010

😀 😀 😀 odpadavam co som tu zameskala 😀 ze Boby z Dallasu ozil 😀 😀 mame novy scenar?
Ja som tiez zvedava co ide dnes byt....

krv
26. okt 2010

kokos MAtus nema okuliare a tusim sa aj dal ostrihat 😀

nadhera
26. okt 2010

@krv on je aj oholeny 😀

aaaaaaaaaaa nas stary znamy cierny kabat na obzore. 😀 😀 😀

krv
26. okt 2010

@nadhera to som si v tej rychlosti ani nevsimla 🙂

helenkasabinka
26. okt 2010

ten cierny kabat zuzanin som si vsimla a hned mi napadlo,ci jej ho este mole nezjedli 😀 😀 😝

helenkasabinka
26. okt 2010

@krv asi nas ozaj citaju 😀 😀 😀 😀

nadhera
26. okt 2010

@krv on je aj tak len polnapol oholeny 😉

mikailla
26. okt 2010

Nemam rada ked niekedy vybehnu uplne z reality... Narazam na to ako sa tie dvojicky vymenili...... Keby boli obe casnicky tak nepoviem,ale v takej profesii ako prax v nemocke. 😒 😒 😒

krv
26. okt 2010

ani bike by som onho neoprela 🙂

mikailla
26. okt 2010

Fakt Matusa oriadili ale mastnu hlavu ma stale.... tak polomastnu 😀 😀