Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

krv
26. okt 2010

@mikailla a to je v pohode..aj ja obcas idem do roboty ako nas riaditel 🙂

krv
26. okt 2010

@mikailla aj ja som si dnes umyla hlavu tak aby som ju mala pol na pol ako on polomastnu 🙂

mikailla
26. okt 2010

@krv 😀 😀 😀 😀 musime byt cool 😀 ako sa to umyva na polku,asi iba vodou bez samponu posucham ? 😀 No teraz ma na pol a v dalsej casti bude mat mozno umytu hlavu 😅 keby ho tak na jezka vysrtihali.
A nehral nahodou na jojke v dakom serialy a tam mal dlhe vlasy v cope???

krv
26. okt 2010

@mikailla no nie tak uz mi zacala mastniet hlava 🙂 nie no a ze teda umyjem si vlasy no a potom som si urobila taky pol cop vies nie? 🙂 no a jednu cast si umyjes akoze normalne a tu druhu si nechas origos mastnu 😀 😀

krv
26. okt 2010

no a je to tu Kalmanka ho opila a akoze mali tutu-mutu a zazrak je v tom 🙂a jasne ze Kalman bude tato 😀 ako jej teraz pekne povedal ze mu bude lepsie ked ju neuvidi ..kraaaasne

pipka
26. okt 2010

ten mokry-suchy to ma co za image??? 😕 😅

mikailla
26. okt 2010

@krv 😀 😀 ahaaa, tak to si iba polku presamponujem 😀 OK diki za radu 😀

😕 😕 😕 ona ho opila? a zahrala ze mali tutumutu ? nepostrehla som ,konikujem tu,na tak mi treba.....

krv
26. okt 2010

@mikailla no neviem ci mali to som ja napisala 😀 ale bolo ze je moc opity teda ze ma opicu 😀 tak si myslim ze tak to bude

krv
26. okt 2010

@mikailla no a ked si ja tak umyvam vlasy tak moj vzdy povie draha ty si takaaaaaa kraaaaaaaasna 😀 😀 tak si umyvaj vlasy ako som ti poradila 😀 😀

mikailla
26. okt 2010

@krv ahaaa,ale asi mali aj pred tym spolu tutumutu ked ona vravela ze nevie od koho je,asi by povedala,ze vie od koho a ze to musi uhrat na Kalmana. No ja dufam,ze nebude Kalmanove..... 😀
dakujem za rady hehee,skusim to ked mu zamavam tak polomastnym vlasami popred tvar 😀

krv
26. okt 2010

@mikailla nie nie to je maly Burger 😀

krv
26. okt 2010

@mikailla no uvidis ako ta bude tvoj drahy vtedy moc milovat 😀

bmmz
26. okt 2010

to matúš čo ma za účes pomaly ako vajda.... kamila uplna katastrofa ... ja by som ju zabila na mieste pacientky 😲 ... a moj nazor burger aky chrapun ...

pipka
26. okt 2010

tu kamilu by fakt mal ten kalman degradovat na obycajnu sestru 😅 😀 😀 😠
sak ta je zo dna na den vymetenejsia 😀 😅

pipka
26. okt 2010

a matusa si dobre zlatka podala 😝 aspon vieme cely jeho zivotopis 😀

zelmirka1
26. okt 2010

no konecne Matus bez okuliarov a ostrihany...je fakt ze to co urobili z Kamily je de, ked serial zacal tak bola straassne milucka sestricka, pride mi divne ako menia charaktery ale co uz. Inak mne sa zda Kalman tak slaby primar aj chlap, ved je stale taky nemastny neslany, nic nevie poriadne riesit...jedine teraz po tej opici prvykrat bol razny.

mikailla
26. okt 2010

Tak ja som zrovna vybehla vyvesit pradlo z pracky tak o Matusovom zivotopise viem prd 😖 😖 😖

nadhera
26. okt 2010

a nepouziva matus suchy sampon?

helenkasabinka
26. okt 2010

ci bistu aka romatikuš 😀

helenkasabinka
26. okt 2010

aki su rychly 😀

helenkasabinka
26. okt 2010

a co ak teraz aj laura otehotnie? 😕 😀 😅

pipka
26. okt 2010

nooo to bude iny pruser 😀 😀 😀 ale budu mat co riesit dalsich 20 dielov 😀 😅

nadhera
26. okt 2010

presne na to som aj ja myslela, ci laura nebude tehu.

helenkasabinka
26. okt 2010

to by uz bol iny sok-Michaela dieta od Burgera a Laura od Kalmana 😀 😀

danka.k
26. okt 2010

@mikailla a ja kukam co za nova tvar a to ty si si foto zmenila 😀 😀 😀 😀 😀

@pipka a dalsia nova tvar a to tiez foto zmenena 😀 😀 😀

@helenkasabinka jasne ze otehotnie.. uz sme to spominali, lebo pojde na potrat lebo chce aj ona odskodene zo zlatnictva od oboch 😀 😀 😀

no ale dnes kukam len tak na pol oka kedze mame navstevu (sli fajcit von tak som chytro k vam dobehla) ale vsimla som si ze nela je velmi dobra kamoska Matusa a pouziva ten isty sampon ako matus.. tiez mala dost mastne vlasy 😀 😀 😀 😀

danka.k
26. okt 2010

@helenkasabinka ale zas keby bola laura tehotna mali by to pekne podelene 😀

pipka
26. okt 2010

@danka.k ano ano...mala som mastnu hlavu, tak sme pofotili 😀 😀 😀 len skulky som zabudla 😀

mikailla
26. okt 2010

@danka.k 😀 😀 ano ano,foto som zmenila 😀 hladala som taku s viac mastnymi vlasmi nech som cool 😀

Tak ja som nevidela koniec,ze si dopozriem na nete ale teraz neviem o com je rec 😕 romantikus? kto s kym ?

marcca
26. okt 2010

no ja neviem, dnes to bolo celé akosi mimo realitu, najmä čo sa týka tej výmeny zuza-kata 😝 ...a to ich vážne nevedia rozoznať?? však v tvári sú úplne iné 😕 😕

depecko
27. okt 2010

ahojte,tak zo včera som trošku mimo,strácala som sa v deji.Prvá časť skončila tak,že Kalman povedal Kalmanovej že vždy mal cit vytušiť ktorá žena je tehotná,ona na neho pozerala ako na zjavenie a koniec.titulky.ďalšia čast-ja že na to nadviažu,on jej teda povie že je tehotná...a začalo sa to úplne inak,on už po opici.. 😖 Taktiež to Občianske združenie čo má Matúš s tou ryšavou,to čo tam robia,z čoho žijú,len kraviny v tej kancelárii riešia.No a bingo Laurra a Kalman v tom parku,to bolo akože????viete čo? Oprel ju o strom a ideš. 😎 Ojojój.Výmenu dvojičiek ani nekomentujem,trápne a znova veľmi reálne.