Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

danka.k
27. okt 2010

tu vymenu som nepochopila ani ja.. ved chcela ist vybavovat cosi na policiu a zrazu bola v nemocke...

strelka11
27. okt 2010

No ten Matuš sice bol ako tak oholeny,čo mu dosť zmenilo vzhľad,ale za to s tými vlasmi mohol niečo urobiť a nie len ich pristrihnúť,to mu nezakryje,že ich má mastné 😅
Laura a Kalman to teda riadne rozbehli,v predošlých častiach len také nevinné tutuli-mutuli a zrazu dajú takú vášnivú scénu a to ešte k tomu v parku na verejnosti,aj ked musím uznať,že v tom slnečnom svetle vyzerala Laura dobre 🙂

maruska24
27. okt 2010

tradične som zaspala 😀 a zobudila som sa akurát na ťuťu muťu v prírode 😀 najprv som nevedela čo sa deje, že sa mi to sníva 😀 😀 a ráno mi došlo že to bola ordinácia na ktorú som zaspala 😕 😀 😀

pipka
27. okt 2010

@danka.k no to bol asi zakryvaci manever, aby mohla ist do nemocnice ukazat kamile co je zac 😝 😕 😀

a kamila sa chytila 😅

tamka84
27. okt 2010

@depecko úplne s tebou súhlasím, presne tiež som nepochopila to medzi Kalmanovcami.....a tiež Laura a Kalman to akože si to fakt rozdali v parku cez deň???? 😅
A tú výmenu som tiež moc nechápala...o ničom ☹

pipka
27. okt 2010

v parku 😅 ...cez den 😅 ...este dobre, ze si tam akurat doktor sykora nepustal sarkana s malym dodkom a jeho mamou 😅 😀 😀

bzuco
27. okt 2010

však odbehli dalej - do lesíka 😀 😀 😀 😀

pipka
27. okt 2010

no sak som videla ako tam na lauru slnko prazilo 😀 😀 😀 uprostred toho husteho lesa 😀 😀 😀 😝 😅

jankamamka
27. okt 2010

no hlavne ze sa Lauruska dusovala,ze ma iba hodinku casu.A ked ju oprel o strom tak na nu prazilo slnko 😅 a hlavne,ze domov prisla po tme,ked uz Stefan s Jakubkom spali.Alebo ,ze by slapala domov peso a sama? 😝 😀 😀
Ved Kalman tiez prisiel pred dom este za vidna,ked ho Misa cakala pri brane.Booooohvie kde ju este po "zazitku" z parku nozicky zaviedli 😀 😀 😀
ja mam najviac rada profesora Slavika, zneho sala taky klud a pokoj

mikailla
27. okt 2010

Takze som sa tu docitala,ze Laura a Kalman mali tutumutu, 😕 😕 😕 no idem dopozerat z archivu poslednych 15min.a aj s kalmanom bude cakat dieta? s kazdym asi cakala,s tym vlasatym co zila si uz nepamatam co bolo,ale s michalom hned otehotnela, s Burgerom tiez hned otehotnela, mozno aj s Kalmanom 😅 😅

bmmz
27. okt 2010

20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. *12 Stereo P
Aj lekári potrebujú správny recept na život.
„Sťažnosť na ministerstve“
Hospitalizovaná operná dva Bellová postaví do pozoru celý personál nemocnice. Všetci riešia otázku, ako ju dostať domov.
Matúš sa odhodlá navštíviť Emu, aby jej vysvetlil, prečo nemohol ostať s Luciou v Nepále. Jeho príbeh najviac zapôsobil na Nelu, ktorej sa Matúš páči stále viac a viac...
Mladí medici sú vydesení – primár Kalman dostal prípis z fakulty, ktorý nastoľuje nové pravidlá v ich hodnotení.

„Milý zajačik“
Operná diva Bellová stále terorizuje nemocnicu a tvári sa, že je ťažko chorá. Celkom neštandardnou metódou ju napokon vylieči medik Ľuboš.
Kalman sa v osobnom živote ocitá medzi dvoma mlynskými kameňmi - láska k Laure a nečakané tehotenstvo jeho manželky...
Juríček, ktorý sa ešte stále celkom nespamätal po príchode z Kanady, dostane od života ďalšiu ranu – tentoraz v podobe žiarlivého Kubovca, ktorý na neho fyzicky zaútočí v ordinácii docentky Kamenickej.

vieraj
27. okt 2010

inak keby si umyl tie vlasy, musel by ich mat aspon niekedy ciste a pekne. ci furt mu na ne daco trasknu, aby bol ako ze ulizany a pritazlivy???sak neverim, ze sa nesprchuje a neumyva vlasy 😝 😝 😝

hanka21
27. okt 2010

Boze uz to tam motaju jedno cez druhe uz s toho robia panelak...mala som rada ordinaciu lebo to bolo take trosku realne...ale toto co tam uz motaju....neak ma to viacej buri ako bavi...neviem mali by sa polepsit, idu dolu vodou..

A inak ten pribeh Laura a Kalman... uz by to mohli doriesit ...zaujimave, vzdy sa vsetko hned pretrasa na chodbach medzi sestrickami...aj laura s kalmanom..ale o burgerovi a Kalmanovej nikto nic...vsetko slepe hluche..a nechapem teda naco to tam s tou zuzanou tak riesia....tak velmi vidi ako sa trapi kalman pre lauru ale sa neviem rozhodnut...a ona vie ze kalmanka ho podvadza..ale zuzana je ticho nikomu nic nepovie.....nehovorim ze sa take veci maju vesat na nos v osobonm zivote hned..ale v takje situaci aku tam maju oni...no neviem..cele je to neake uz na nervy...

danka.k
28. okt 2010

@jankamamka 😀 😀 😀 kalman rychlejsie chodi tak bol doma za vidna a laura unesena laskou sla uplne pomalicky 😀 😀 😀 😀 tak prisla po tme

@vieraj mozno doma nema vodu a sampon 😀 😀

hanka21
28. okt 2010

danka.k kalman ma auto.....a laura chodi peso....🙂) inak nad tym som sa aj ja pousmiala...Ale inak to vyzeralo aj tak ze u lauri mali len zastrene zsvesi preto tam bola tma....ked stala pri okne..tak presvitalo svetlo...A inak dobre bolo Kalmaova sa konecne odvazi a zrovna take veci sa riesia na ulici pri brane....za prichodu.....boze... 😠

pipka
28. okt 2010

@mikailla no veru...na lauru chlap trenky hodi a hned je tehu 😀 😀 😀
to ja som sa inak natrapila, kym som otehotnela 😅 🙄

pipka
28. okt 2010

ale nechapem, preco ten kubovec napadne Juricka 😕 😕 😕 ak oni sa doteraz ani nestretli, ci?

no som zvedava dnes 😉

kukulka21
28. okt 2010

baby dnes to frci tesim sa 😀

jankamamka
28. okt 2010

Kde ma Kalmanka stale deti? Ved oni nebyvaju asi u rodicov? do prcic kedy by som si ja mohla tak volne chodit,kam sa mi zachce? 😀 😀 😀 Ja vsade s detmi musim .No asi sa prihlasim zahrat v ordinacii 😀 😀 😝

mikailla
28. okt 2010

@pipka to sa treba opytat Lauri ako sa to robi ze po obtreti treniek ostane tehu 😎 😎
@jankamamka ona ma deti s aupairkou, stale spomina ked ma prilezitost ze deti su s aupair.... To treba mat muza primara aj to vo filme aby si to na SR niekto mohol dovolit 😀 😀

pipka
28. okt 2010

aupairka ma u kalmanovcov dobry biznis...sak ta je tam snad 24 hodin denne 😅

danka.k
28. okt 2010

no ja idem hned Laure pisat ako sa to da tak rychlo otehotniet 😀 😀 😀 😀

@jankamamka ideme zhanat niekde primara??? 😀 😀 😀 😀

hanka21
28. okt 2010

a laura bude tehotnas??

danka.k
28. okt 2010

@hanka21 ak scenaristi citaju nase komenty tak hej 😀 😀 😀

danka.k
28. okt 2010

a co sa to stalo sucheho (mokreho) matke ked je v nemocke????? 😲 😲 😲 😲

danka.k
28. okt 2010

a iba mne sa to tak zda, alebo je to pravda???? nas umasteny panko nema az tak moc mastne vlasy dnes??

eaka
28. okt 2010

ale aj ten suchy by sa mohol sem-tam učesať..shak ako primár psychiatrie nemusí vyzerať ako jeden zo svojich pacientov... 😉

danka.k
28. okt 2010

@eaka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 on im dava priklad ako vyzerat 😀

pipka
28. okt 2010

nema mastne...ma nagelovane 😝 😅 😀 ale kde dal okuliare? 😕 😕 😕 😲 😀 sak si kazi image 😅

danka.k
28. okt 2010

@pipka asi dakomu pozical 😀 😀 😀 😀 pozerajte pozorne kto ich bue mat na hlave 😀 😀