Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

danka.k
2. nov 2010

@helenkasabinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 presne na to som si aj ja spomenula 😀

helenkasabinka
2. nov 2010

@eaka presne 😀

eaka
2. nov 2010

@helenkasabinka ale Laura konečne dostala, čo si zaslúžila... fľandra! neznášam ju

helenkasabinka
2. nov 2010

@eaka 😅 😅 😅

helenkasabinka
2. nov 2010

@eaka a Miša je uz lepsia? 😕 😅 😉

eaka
2. nov 2010

inak celá tá záležitosť s tým vylučovaním je taká trapná... veď tí dvaja boli len svedkami...keby mali niekoho vylúčiť z praxe, tak mladú...aj to by nemusela hneď letieť zo školy... neskutočne umelé...

eaka
2. nov 2010

@helenkasabinka neviem, či lepšia...ale aspoň sa na nič nehrá, netrhá rodinu, robí to tak, ako to robia chlapi, užiť si, ale potajomky a neničiť preto manželstvo (teda, tak by to robili, keby sme im na to neprichádzali), ale to je jedno... v každom prípade to začali Marek s Laurou a Miša zblbla z toho, že sa jej Marek vzďaľoval... sama mu pár dielov dozadu povedala, že ak má potrebu si niekde zalaškovať, že nie je včerajšia a rodinu preto rozbíjať nebude, ale nech do toho neangažuje city... a to isté urobila aj ona (hoci jej to trošku ušlo) 😉

pipka
2. nov 2010

ale dobre tej mise povedala ta zuza casnicka...ze kam davate deti, kym ste vo fitku 😅 😀 😀
sak ona je furt niekde...len s detmi nie 😠 😅

pipka
2. nov 2010

no mazar zabudol vybrat maso z mrazaku 😠 😅 ...a ja som sa uz taaak tesila na telacie medailonky 😀 😀 😀

mihanka
2. nov 2010

ahojte... ja si vas niekedy precitam, ked nepozeram, a je to lepsie ako samotna ordinacia, aj sa nasmejem... 😀

dnes sa im zase chybicka "vloudila" ked Zuzana hovorila Kalmanovej, ze jej Michal hovoril, ked bola tehula o hormone lasky, ale ak si dobre spominam, Michal ani nevedel, ze je tehotna, ved bola naspat s Vlkom... 😖 😝

eaka
2. nov 2010

ordinácia inak podporuje alkoholizmus...ešte aj na sesterskej izbe sa chľastá...pred nočnou...to sa jej bude dobre ponocovať...

helenkasabinka
2. nov 2010

a uz sa tu zvadza 😀 😀

pipka
2. nov 2010

no tej kamile uz nacisto hrabe 😅 ta fakt ide balit luboska 😕 🙄 🙄 😝

eaka
2. nov 2010

vole tak to Kamila (ani som jej na meno chvíľu nevedela prísť), že "to musím?" !!! Kamila sa seriózne zbláznila...

eaka
2. nov 2010

až si netriafam pukancami do úst!!!

pipka
2. nov 2010

no juricek sa mohol pridat z druhej strany a komedia by bola dokonala 😅 😀 😀 😀 😀 a potom by ich veronika mala vidiet 😀

danka.k
2. nov 2010

kamilka je uz zufala 😀 😀 😀 😀 😀 potrebuje asi zajacika

bmmz
2. nov 2010

pomasirujte mi chrbat .. lebo ma boli .. ulavi sa mi ... kurnik to je moralka 😀 😀 😀

eaka
2. nov 2010

je smutné pozerať ordináciu a nemať sa o tom s kým rozprávať, tak to aspoň môžem všetko napísať sem.... sa mi dnes večer ale rapídne zvýši počet odoslaných príspevkov!! 😉

eaka
2. nov 2010

@bmmz bola opitá

helenkasabinka
2. nov 2010

a lady hned isiel na vec 😀 😀

bmmz
2. nov 2010

eaka ... v sluzbe .. ochlasti jedny

bmmz
2. nov 2010

daj mi pusu ...miška je neskutočna heh

eaka
2. nov 2010

"andrej si myslel, že bude mať normálnu funkčnú rodinu, kde každý niečo obetuje", zaujímavé, že obete sa tam očakávajú iba od kaufmanovej...vzdať sa fasa kariéry, odsťahovať sa za dedinským doktoríkom, ktorého kariéra je, samozrejme, dôležitejšia (šiť rozbité hlavy ožranom na pohotovosti) ako jej...

pipka
2. nov 2010

kua a ze ja som nedostala bolestne 😅 😠 😀 ...idem reklamovat 😀

eaka
2. nov 2010

Veronika sa nakazila od muža - detektíva. 😀

helenkasabinka
2. nov 2010

aku romanticku hudbu im pustili,ked sa stretli na chodbe 😀

danka.k
2. nov 2010

@pipka sa stazuj niekde ze aj ty chces bolestne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a kamilka sa ide teraz tvarit ako chudatko alebo co????

eaka
2. nov 2010

tak to bola aká scéna!!! 😀 táto debata je aj tak lepšia ako celá pošahaná ordinácia

pipka
2. nov 2010

@danka.k som sa prave postazovala a bolo mi povedane, ze sak tam bol so mnou, tak to tam odtrpel rovnako 😅 ...no nakopnem ho asi 😠 😀 😀 pako 😅