Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

pipka
4. nov 2010

@mikailla rado sa stalo 😉 ja uz som toho tolko absolvovala, ze uz si pripadam ako amatersky lekar 😀

pipka
4. nov 2010

@mikailla danka si to tu precita a bude mat jasno 😀
alebo pozera a da sem az nejaky sumarizujuci koment 😀 😀 😀

eaka
4. nov 2010

to čo vyviedli s tou Starou!!! to ste videli v tej reklame???

eaka
4. nov 2010

alebo nemá slov!

mikailla
4. nov 2010

@pipka tak si mozme aj nabuduce dat chvilku "ordinovania" 😀 😀 lekara mame aj ked amaterskeho 😀
no neviem ci to danka.k nevzdala kedze tu len nadavame na to a stale to sledujeme hehe 😀

mikailla
4. nov 2010

@eaka co so Starou ?

mikailla
4. nov 2010

uslo mi to a ci co ,uz laura vie ze burger ma milenku ?

pipka
4. nov 2010

@mikailla no ved jasne, ja stale hovorim, ze my by sme tie scenare vedeli pisat lepsie ako oni 😀 😀 😀

eaka
4. nov 2010

tesne pred koncom reklamnej pauzy bola reklama so Starou... no taká vyčesaná a zmachlená.. hrôza

eaka
4. nov 2010

Nevie... ale Kalman jej povedal, že jej Štefan niečo kúpil a ona, že nič nedostala... tak teraz našla katalóg a tak to začala riešiť (asi si myslí, že si ju tým darčekom chce udržať)

pipka
4. nov 2010

@mikailla zatial to nevie...vraj jej to povie az zuzana o par dielov 😉

eaka
4. nov 2010

Tak pekne to urobili s tou Editkou, som myslela, že ju nechajú prísť, keď bude práve tancovať s Veronikou

eaka
4. nov 2010

Tak Burger je donútený kúpiť ešte jeden šperk!!! 😀

mikailla
4. nov 2010

No tak toto ma nahnevali,tak Burger kupil Laure ten sperk.... a ja ze uz to nevykrije 😀

eaka
4. nov 2010

@mikailla ale len nech pekne cáluje 😀

mikailla
4. nov 2010

@eaka juuuj som si prave precitala toto : Michaela Kalmanová nerozvážne nosí naraz šperky od manžela aj milenca a doplatí na to. Marek Kalman odhalí jej neveru a všetko sa obráti proti nej.

haha 😀 😀

eaka
4. nov 2010

@mikailla no shak presne to som si myslela, že Marek uvidí ten šperk od Štefana a je to... trubka...

pipka
4. nov 2010

to je presne jak vo filme jak utopit Dr mracka...ten isty prsten od otca aj od milenca 😀 😀 😀 takze vieme, ze scenaristi kopcia osvedcene komedie 😅

mikailla
4. nov 2010

hehe to je dobre 😀 😀 no hlavne ze ona si bude mysliet ze aka je hrda,ovesana sperkami 😀 Inak ta henrieta mickovicova hra hroznu zensku tam, normalne ako skutocne otravnu hnusnu zenu. A este si uzijeme scenky s nou,tazka choroba ju postihne 😒 😒

helenkasabinka
4. nov 2010

@mikailla mne robili laparoskopiu pri mimomaternicovom tehotenstve ☹ 😔

mikailla
4. nov 2010

@helenkasabinka och 😔 😔 😔 😔 to mi je luto ☹

helenkasabinka
4. nov 2010

@mikailla no uz som tomu 4 roky,co mame anjelika v nebicku 😔 jaj ale zmenme temu na ordinaciu 😀 😉

eaka
4. nov 2010

baby 😉 mne zase lezie na nervy ten Sýkora, vedel, čo za ženu si ťahá do domácnosti, že je kariéristka, vedel, že tam nechce byť a už som sa tu k tomu vyjadrovala, nie je podľa neho dostatočne ženská, neskáče okolo neho s pripravenou večerou a s papučami v papuli pripravená mu kedykoľvek a akokoľvek ulahodiť a už je zlá! Ona, jedna z najlepších chirurgov na súkromnej klinike, dostáva sa k operáciám, aké sa robia raz za 5 rokov a pod a ona sa má zahrabať v domácnosti a slúžiť jemu, primárovi pohotovosti pred dôchodkom v akejsi prdeli.. no uznajte...ale on je príliš hrdý, aby sa prispôsobil, lebo prispôsobiť sa má predsa žena, aj keď je 100x lepšia ako on! Ak chce byť so svojou rodinou, nech sa láskavo spakuje a ide do Blavy za ňou a nech kočíkuje mladú a má večer pripravenú večeru, keď sa Klára vráti z nemocnice!!!

mikailla
4. nov 2010

@helenkasabinka veru zmenme temu, zasmejme sa na tych romancach co tam mame. Minule tu niekto pisal,ze ci je vobec v ordinacii nejaky par kt.to klape a som sa tak zamyslela,ze ozaj nie je ani jeden vztah tam kompletny 😒

helenkasabinka
4. nov 2010

@eaka no ale zasa ona mu zahla a je tehotna s inym takze pekna karieristka,jeho potrebovala,ked sa musela k nemu nastahovat 😅

helenkasabinka
4. nov 2010

@mikailla no zatial ten slavik sa celkom drzi 😉

mikailla
4. nov 2010

@eaka tak ja si tiez myslim,ze tato ich zapletka je uplne mimo realitu,ktory chlap by tahal zenu s takoou karierou do "diery" a ked ma aj urcite taka uspesna zena ako ona znamosti urcite by mal v BA aj on dobry flek, no v realnom zivote sa toto stat nemoze len v telenovele 😒

mikailla
4. nov 2010

@helenkasabinka ona nie je tehotna 😀 😀 😀 ona ma mentalnu anorexiu 😀 😀 bude sa liecit a trosku jej to na psychiku udrie a asi bude mat aj autonehodu 😒

mikailla
4. nov 2010

@helenkasabinka aj tomu slavikovi tam to komplikuju,chlap po infarkte po 60-ke a chlce tam s 20 rocnym praktikantom 😖 😖 😀 😀 😀

eaka
4. nov 2010

@helenkasabinka písalo sa tu, že niečo také bude, ale zatial sa to nestalo... nie je prvá ani posledná v ordinácii, kto zahol...či na to majú právo len páni doktori? mala pod sebou zajačika, ktorý ju žral, tak si užila... chlapi to tak robia furt, a my sa len prispôsobujeme tomuto videniu sveta a želáme Miši komplikácie po potrate a podaktoré nebodaj ľutujeme chudáčika Mareka, čo má doma za fúriu... shak s takým ufrflancom na krku, sa jej ani nedivím, že skočila po mladom mäsku 😉
Aspoň Slávik s Editkou nech vydržia!!!! Lebo inak stratím už nadobro dôveru v tento svet!!!!!!!! 🙄