Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

danka.k
11. nov 2010

@helenkasabinka ona sla prec na 2 mesiace... takze to je este malo 😉 😉 😉

pipka
11. nov 2010

som zvedava, ked sa lucia vrati, co bude hovorit...ze ako sa mala 😅 ...sama v Tibete 😝

helenkasabinka
11. nov 2010

@danka.k aha 😀 😅

danka.k
11. nov 2010

ale tí doktori maju super robotu.. citaju si tam casopisy... ze som sa ja lepsie neucila 😀 😀 😀

murinka
11. nov 2010

baby,kto hra toho putkesa mladeho praktikanta s riadkou ofinou? 😕

pipka
11. nov 2010

no dnesna ordinacia teda dost komedia 😅 tie tri rafiky v kaviarni jak tam stali a cakali na to, kto si s nimi zatancuje 😅 😀 😀 a ti trapni medici, jak sa tam nadžungali z vlastnej ploskacky 😅 to by som tiez chcela videt vreale, v ktorom podniku by im to dovolili 😝 😀
inak tych ozratych hrali dooost chabo 🙄 ale Luboska ako plesklo o zem 😀 😀 😀 skoro jak kalmanka 😀

mikailla
11. nov 2010

@danka.k 😀 😀 😀 😀 😀 😀 stihas dorobit medicinu, a ako dobre sa budes mat 😀 😀

tiez som zvedava co bude Lucia hovorit,ale voobec mi nechyba,matusa by som hned nechala pr nele a aj toho trapneho roba z tade vyhodila....

eaka
12. nov 2010

@danka.k časopisy môžeš čítať aj na iných pozíciách a nemusíš kvôli tomu milión rokov študovať (a náročné štúdium to je, nie ako študovať anglinu, ako ja 😉 ) a ani ťahať dvadsaťštvorky a nočné a príslužby a podobne...Ja mám príliš rada spánok, aby som bola Dr..teda aspoň v nemocnici, max. vo vlastnej ambulancii... 🙂

romaroma
12. nov 2010

@murinka dano fischer

danka.k
12. nov 2010

@pipka Lubosko to odkukal od nej... chodil na sukromne hodiny padania 😀 😀 😀 😀

@mikailla ja ze uz rodis, ked si tu nezavitala 😀 😀 😀 😀

@eaka 😉 😉 😉 😉

mikailla
12. nov 2010

@danka.k rada by som 😀 😀 ale moja polovicka presedlala na dennu smenu takze vecer travime spolu a ked videl ze mam notebook na kolenach a zapnutu ordinaciu a komentujem to tu tak to nesiel rozchodit 😀 😀 😀 smial sa ze to uz je moc 😀 😀 tak om si dala pauzu ,ale citala som 😀

danka.k
12. nov 2010

@mikailla mu odkaz ze utorky a stvrtky moze vecer chodit kde chce 😀 😀 😀 😀

kukulka21
12. nov 2010

baby Jurickovi zasa zacina hrabat?...ale v uputavke si kalman vsimne za miska ma naramok drahy....konecne nech sa to uz prevali uz sa to dlho taha 😀 ....som zvedava ako to vsetko dopadne

helenkasabinka
12. nov 2010

veru veru uz si on vsimne naramok 😀 😝

marcca
12. nov 2010

včera to bola dobrá komédia, akurát peter trocha pobavil, inak už fakt nevedia, čo by vymysleli 😝

na kalmankin svetrík som dlho predlho kukala a nemôžem si pomôcť, ale bol desný 😝 😀 😀

vieraj
12. nov 2010

ked si lubosko kupoval bagetu a kavu v bufete, tak varosova povedala,ze 2,80€ a peter hodil na pult dvojeurovku a povedal, to je dobre..... 😀 😀 😀 😀 😀 ha, sak dvojeurovka je najvacsia minca, teda jej dlzi...traposi, mne to neunikne 😎 😀 😀

vieraj
12. nov 2010

@marcca a svetrik bol uzasny, ze taka pipena si ho navliekla a skladala veci ako keby bola na dovolenke, sak tam nosila len zupan a tak. a ze jej bolo smutno za detmi. tak preco nie je stale s nimi? ale ich da babysitterke?????

pipka
12. nov 2010

no to sme sa tu aj my rehotali...jak skladala tie veci...dva kufre 😀 😀 😀 jak na Bali keby bola 😀 este aj opalena a namalovana isla jak wellness pobyt 😀 😀 😀 😅

marcca
12. nov 2010

@vieraj, ja som tak čumela na ten svetrík, že ani neviem, čo balila 😝 a dokonca ani neviem o čom sa bavili 😀 taká som bola ohúrená 😀 😀 😀

kukulka21
13. nov 2010

...ale dlho uz neukazoali Fabiana....on tiez uz pomaly s kazdou 😉

jankamamka
13. nov 2010

@pipka ja som to pochopila tak,ze VIP-ka je na gynekologii

jankamamka
13. nov 2010

@vieraj si dobra!!!! 😀 😀 😀 😀

pipka
13. nov 2010

@jankamamka asi, aj mne sa tak zda, ze na gynekologii..len preco tam lezal aj ten fotbalista a ini muz 😕 i...aj ten byvaly riaditel tam tusim bol... 😅

eaka
14. nov 2010

@mikailla no shak to je už fakt moc...v telke ordinácia a na notebooku pokec o ordinácii ... 😀 ale keď sa o tom človek nemá s kým pobaviť... 😀

helenkasabinka
14. nov 2010

@mikailla gratulujem k narodeniu babatenka a pozerala som albumik-nadherne dietatko a som prekvapena ako to u vas rychlo funguje,ze porodis a ides domkov 😉

pipka
14. nov 2010

@mikailla gratulujemeeeeeeee k ninuske 😵 😵 😵 vela zdravicka vam obom 😵

to malá ma dva dni a ty uz na koniku 😕 😅 to ty mas v porodnici NB 😕 tak v utorok ak by si este nebola doma, tak komentujes ordinaciu z porodnice? 😀 😀 😀
ale spraaaavne 😎 aby si nemala absenciu 😵 😀

danka.k
15. nov 2010

@mikailla jeeeeej aj my gratulujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@pipka absenciu budem mat ja, odisla mi klavesnica 😠 😠 😠 😠 teda niektore pismenka a na booku nemam zas medzernik tak ma nebavi pisat na na booku a na klavesnici stukat medzernik dost komicky sa tak pise 😀 😀 😀

mikailla
15. nov 2010

@helenkasabinka
@pipka
@danka.k Daaakujem Vam kraaaasne 😀 😀 😀 😀 ja som bola 13hod.po porode uz domka,tu to tak chodi 😖 a viete co som povedala po porode? "este ze je piatok,akcne piatky na markize neznasam,este ze mi neusla ordinacia " 😎

pipka
15. nov 2010

@mikailla 😀 😀 😀 😀 😀 dobreeee
ja ked som teraz rodila, tiez som jeden diel kukala v porodke a stvrtkovy uz doma...a MM sa len rehotal, ze ci musim niekomu hlasit obsah, ked som sa tak ponahlala domov, aby mi nic neuslo 😀 😅 😀

kukulka21
15. nov 2010

@mikailla ahoj ja som teraz zaregistrovala ze sa ti narodila dcerka tak gratulujem a vela zdravia prajem 🙂 ....
mala je krasna 🙂