Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mirip
16. nov 2010

konečne to kalmanovi docvaklo už som si myslela že je totálny debil že si nič nevšimol 😀

kukulka21
17. nov 2010

fakt konecne ved sa to tahalo....som zvedava ci sa da kalman s laurou do kopy a vlastne ako to bude 🙂 ....
nechame sa prekvapit 😀

tinesa
17. nov 2010

http://tv.sms.cz/televize/Markiza/20091203/1190...
baby ked chcete si precitajte ake budu dalsie casti, same prekvapenia 😉

happysmile
17. nov 2010

ahojte baby, chcem sa vas spytat 😅 . ked niektora pozerate ORZ cez archiv na webe, ci aj vam to tak mrzne? uz mi to lezie na nervy, ked musim cakat kym sa mi to nacita. neviem ci je to markizackym serverom ci nasim netom. budem rada ak mi niekto odpovie. dakujem. inak pekny dne 😉

kukulka21
17. nov 2010

@tinesa uz som si to precitala vyzera to celkom zaujmavo..... 🙂

pipka
17. nov 2010

@happysmile nie je to urcite tvojim pc, lebo ktokolvek s kym som sa o tom bavila sa tiez na to stazoval 😠 🙄 aj ja to kvoli tomu nekukam na nete, lebo ma slak triefa z toho, ked jeden diel kukam 5x tak dlho ako normalne 🙄
je to nejaka chyba u nich na serveri alebo co... 😒
uz jeden cas to islo fajn a teraz v poslednej dobe to zase stale mrzne 😝 🙄

happysmile
17. nov 2010

@pipka dakujem za odpoved, si ma potesila. som si uz myslela, ze laptop poleti von oknom 😀 este raz velka vdaka 😵

vieraj
17. nov 2010

@happysmile veeeru, ani ja uz nekukam na nete, radsej dopozeram Ordinaciu v TV a odsudene si pozrem na jojke uplne bez problemov z archivu

happysmile
17. nov 2010

@vieraj ved aj by som najradsej pozerala v telke, lenze prave v tom case davam spat deturence a moj drahy MM tieto seriali nemusi, tak vsetko pozeram dodatocne na nete. esteze ten net mame 😀

helenkasabinka
17. nov 2010

no teda zaujimave casti nas cakaju 😉

ale neviete niekto co bude zajtra v ordinacii? lebo som to tam nenasla na nete 😅

mirip
17. nov 2010

@helenkasabinka zajtra

Odchod!“
Klára stojí na križovatke svojho života. Jedna cesta vedie do záhuby a tá druhá k znovu nájdeniu seba samej. Sýkorovi pri riešení Klárinho problému pomáha Simona, ktorú k tomu vedú aj iné ako len kamarátske pohnútky...
Ema chce urovnať nepohodu medzi Nelou, Robom a Matúšom a zorganizuje ich stretnutie. Jediný, kto je vďaka jej nápadu aspoň na chvíľu šťastný, je Robo.
Riaditeľ Rezák sa čoraz častejšie teší zo života pri poháriku s alkoholom - situácia sa mu začne vymkýnať z rúk...

„Samé prekvapenia“
Mažár organizuje rodinný obed na utuženie vzájomných vzťahov. Filip si však „utužovanie vzťahov“ s Robom vyloží po svojom...
Robo obviňuje Nelu z náklonnosti k Matúšovi. Nela aj Matúš tvrdia, že medzi nimi nič nebolo, nie je a ani nemôže byť. Otázka je, či sami veria tomu, čo hovoria.
Kubovec našiel svoje poslanie v ochranárskej práci s deťmi. Rezák v snahe vyžehliť svoje alkoholické extempore podporí občianske združenie spôsobom, aký by nikto nečakal...

helenkasabinka
18. nov 2010

@mirip dakujeeeeeeeeeeem 🙂

pipka
18. nov 2010

no dnes to ma zas vela s nemocnicou a gynekologiou, co? 😅 🙄 uz je to fakt len o tom kto kde a s kym 😝

mirip
18. nov 2010

no dnes oničom akurát dobrá psina že kamila s petrom zablúdili a v taške mali zasraté plienky 😀

pipka
18. nov 2010

inak by som chcela vidiet, kto dava pokakane plienky do cestovnej tasky a nie do kosa 😕 😝 😅

mirip
18. nov 2010

@pipka to je možné ozaj asi len vo filme zase sa scénárista prekonal a napísal takú hovadinu 😀

pipka
18. nov 2010

@mirip zjavne nema male deti 😀 😅

vieraj
18. nov 2010

trapne, trapne. rezakovi zase dnes islo...ale take hlboke vrasky ma okolo ust, mal by s tym daco urobit. mne sa zda,ze ked tam zacal hrat bol dost tlsty, a teraz schudol a ma tie vrasky...

bebebrumik
18. nov 2010

...neviete, co ma byt buduci tyzden???

kukulka21
19. nov 2010

Konecne som sa sem dostala...Peter s Kamilou to co nacvicovali to su motaci...a tie plienky to fakt .. 😕
tento diel sa mi zdal taky suchy moc ma to nebavilo 😀

murinka
19. nov 2010

ja som si myslela ze kaufmanka nepojde sa liecit 😕 a ide mi na nervy aj nela a to ako sa sprava k robovi 🙄 preco sa s nim nerozide?to s tou organizaciou,ich kruzkami atd.bolo podla mna o nicom 😅 inak v minulej casti sa mi pacilo to prosikanie kalmanovej u mareka 😠 a dokonca bolo trapne aj to posedenie mazara so synmi a zdenou 😝 a potom si nasledne vytykali rozne veci 😝 😝 😝 pre mna to bolo vcera o nicom:-/

bebebrumik
19. nov 2010

@tinesa dakujem 😉

lussy23
19. nov 2010

Neviet enáhodou, ako sa volala pesnička, ktorá hrala, keď bola klára, Andrej a Mažar v kaviarni?

danka.k
19. nov 2010

no ako vas citam tak som vcera o nic neprisla?? 😀 😀

pipka
19. nov 2010

@danka.k aale akoze nie...minimalne o to, ako sa dvaja chlapi bozkavaju 😝 😅 😀
chudakovi kuzmovi zacinaju tikat biologicke hodiny 😀 😀 😅

danka.k
19. nov 2010

@pipka 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😀 😀 😀 😀

vieraj
19. nov 2010

otrasne sa bozkavali, az mi prislo na grc 😝

penelope2066
20. nov 2010

Nieje to o teme k ordinacii, ale nechapem ako to moze byt fuuuuuuuuuuj a na grc. Serial poukazuje na to co sa deje okolo nas a ze medzi nami ziju aj takyto ludia. Uznavam, ze to nieje bezna situacia ale takto ju verejne odsudzovat? Je to tazke ale je to sucastou zivota. Ktovie kolko ludi zije okolo nas a my ani netusime, ze su homosexuali.

danka.k
20. nov 2010

@penelope2066 mne homosexuali nevadia... ale ked sa zacnu bozkavat tak z toho mi je dost na grc.. predsa je to len ine ako chlap a zena.