• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
ale dobry bol peter, ked v kaviarni zahlasil Jurickovi, ze no neviem...ale ten kocik tam vzadu sa mi zda akysi povedomy :grinning: :grinning: :grinning: akoze nechcem byt bomzak, ale som :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna vec s ami tam zdala trochu nereálna. Tá Pribilincová(matka toho Patrika) predsa u nich rodila a vtedy Stamo ušiel. To mohlo byť tak pred mesiacom. Ako je možné, že bola zase tehotná?
26. nov 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kamila tiez zabila, ked zatasila Jurickovi v nemocnici, ze no z vily ste ma vyštvali, ale odtialto ma nedostanete :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ta si s tou vilou neda pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. nov 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 niektore zeny otehotneju uz po sestonedeli, co je 6 tyzdnov po porode. mozno to bol aj jej pripad..
26. nov 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka veru trapna je, lezie mi na nervy ako sa hončí za tou vilou. a co jej chyba? ved maju byt, aj ked maly, ale stale su v robote a decko u opatrovatelky..
26. nov 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 no inak nad tym sme sa tu aj my pozastavovali, ked laure povedal kalman, ze pribylincova bola v druhom trimestri, ked o plod prisla a pritom ten patrik ake babo male :confused:
26. nov 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vieraj no veru...tam v tom seriali ani jedna mater nie je s deckom doma :unamused: :angry: :confounded:
26. nov 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka - druhý timester je kedy? Ja nemám ešte deti.
26. nov 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 no logicky, ked tri...mester, tak prve tri mesiace tehu, druhe tri...atd, cize ked druhy trimester, tak 4. 5. alebo 6. mesiac tehotenstva :wink:
26. nov 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jaaaj, zabudla som, ze to teda vobec nesedi, myslela som, ze je na zaciatku tehu
26. nov 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla toho co citam vcera to musela byt riadna divocina :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ten Pavol tiez by chcel mat dieta s Filipom,ale Filipovi to nevonia...
26. nov 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,neviete kedy konci ordinacia?pred Vianocami?alebo pokracuje dalej? :wink:
27. nov 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ta s tym babom mohl byt kludne v 4.mesiaci tehu,ten chlapcek co ma nador vyzeral na to,ze ma asi 6 mesiacov,nie? :confused:
27. nov 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To s tým bábom je buď preklep scenáristov, alebo Ordinácia nie ej vysielaná podľa dátumu. Takže to čo sme videli pred mesiacom mohlo tam byť aj dva mesiace dozadu.
28. nov 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to jej babo je teda asi starsie, ved ked bola vizita tak sa mi zda, ze ten maly stal v postielke, tak to uz aspon 8 mesiacov by mal mat, nie? :unamused: alebo aspon sedem...
28. nov 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
ano, stál v postieľke, takže podľa mňa tiež aspoň tých 8-9m by mohol mať
28. nov 2010 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna to je v pohode, Juríček jej ušiel od porodu ked mu prepinalo, na to sa liecil a potom bol pol roka v kanade
28. nov 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand a neusiel teraz niekedy a medik Lubosko dorodil tu matku? ja som myslela ze to bola tato Pribylincova
28. nov 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mne sa zdalo, ze usiel az ked sa vratil z kanady :confused: ci to bola ina rodička? :confused: :confounded:
28. nov 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vieraj no to som veru asi prehliadla, tak potom im to nesedi :grinning: ale ja sa radsej nad scenármi nepozastavujem, ani neskumam ci je to realne alebo nie, beriem to ako sucast komedie Ordinacia v ruzovej zahrade :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my by sme im mali robit script, hned by vsetko sedelo a do seba zapadalo do detailov :grinning:
28. nov 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand hej ako baby pisu on zdrhol az po prichode z kanady....

@pipka my by sme im to najlepsie napisali.. mali by sa ucit od nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
@danka.k a este keby honorar poslali :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand to by bolo najlepsie... zacneme s nimi rokovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand no to to to...aspon by bolo na darceky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
@danka.k tak damy, vam peniazky a mne pekne obsahy dalsich casti dopredu, nech nezabijam zbytocne cas :wink: :slight_smile: :grinning:
28. nov 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand no sak vybav a dame ti proviziu :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. nov 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zaspávam pri štvrtkovej ordinácii :grinning: prosím Vás, ten chemický vzorec, to aké bodky tam ten Ľuboško spomína?? bodky vo vzorcoch sú snáď "krát", nie???? či v medicíne sa im hovorí "bodka"? či na všmu? :wink:
29. nov 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok