Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

kukulka21
2. dec 2010

som zvedava komu pomota hlavu ta nova sestra.kto sa do nej zalubi a do koho ona

prettybaby
2. dec 2010

uuuuf,,uz sa dnes tesim na dalsie casti -.-)

pipka
2. dec 2010

no zas to bude len o tom kto kde a s kym 😅

tomasa veru nikto nenahradi, len dufam, ze Cinki tam nebude hrat lekara 😕 😝 lebo na to sa mi teda absolutne nehodi 😅

eaka
2. dec 2010

ja dúfam, že sa nezaľúbi do nikoho a všetkých pekne povodí za nos...by si to tí podvodníci všetci do jedného zaslúžili... 😉

eaka
2. dec 2010

a možno "vylieči" Filipa 😀

pipka
2. dec 2010

a ako to, ze nela nelezi na VIPke? 😕 😀

eaka
2. dec 2010

to som sa presne spýtala maminy, keď som jej na chvíľu vbehla do izby... 😉

vieraj
2. dec 2010

tesim sa ako pride kalman s laurou na vecierok a kalmanka bude nastvana...juuuj, tesim

mirip
2. dec 2010

mne sa nepáči ako to zase pokračuje že každý s každým ked som pozerala čo bude dalej tak že sa nela dá dokopy s matúšom nio chúda lucia, jedného frajera jej prebrala sestra ked tam ešte fialová hrala a teraz jej druhého preberie nela 😝 a že Burger? sa vychápe so Stankou tou mulicou to musí byť na tom stále horšie a horšie a tiež že chce s nou stráviť Vianoce no otras ja sa skor teším ako Kalmanka pred Vianocami zazvoní u Burgera a otvorí je hlupučká Stanka a nedá sa zastrašiť no som zvedavá na tú debatu tých dvoch husí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
2. dec 2010

jaaj no na kalmanku so stankou sa aj ja tesiiim 😀 😀 😀 tie si urcite padnu do narucia 😅 😀

majka35
3. dec 2010

@pipka nie, čo si pamätám, tak tam hral riaditeľa nejakej energetickej spoločnosti, keď im vypadol v nemocnici prúd, tak "cinki" to zariadil

pipka
3. dec 2010

@majka35 jaaaaj, ano...a nerodila mu tam nahodou zena vtedy? 😕 sa mi tak mari 😅 tak to som zvedava, ako to dokombinuju aby mohol paktovat so zuzanou 😕 😝 😀

majka35
3. dec 2010

@pipka áno rodila

svetielkoand
3. dec 2010

urcite to zahraju do autu, akoze to vobec nebol on a teraz bude mozno nejaky podnikatel 😀 😀 😀

majka35
3. dec 2010

@svetielkoand tiež očakávam takýto scenár 😀

svetielkoand
3. dec 2010

@majka35 😀 😀 😀 vsak si myslia ze sme blbe 😉

majka35
3. dec 2010

@svetielkoand mňa už dávnejšie zarazilo, keď raz v bare ady hajdu hovoril už sa nepamätám komu, že má 2 deti a spolu s osvojeným Maťom až tri ... neviem prečo zabudli na jeho dcéru, ktorá hrala ešte na začiatku, neviem si spomenúť na meno tej herečky ... už keď píše scenáre kopa ľudí, tak aspoň nech medzi sebou trošku podiskutujú 😕

zelmirka1
3. dec 2010

mna by zase zaujimalo ako to ze napriklad medici poznaju tak doverne Slavika, Editku, Majku a ostatnych, ved je to uplne na hlavu prisli praxovat a zrazu riesia vsetko, vsetkych a su vsade, take divne mi to pride. V poslednej dobe uz dokonca prepinam pocas ordinacie a to som predtym nikdy nerobila, uplne sa vytratili pacienti, rozne zaujimave pripady a liecenia....skoda.

kukulka21
3. dec 2010

..no ze aj ja niekedy prepnem co sa ani mne nestavalo...ide to trocha dole vodou uz nevedia co maju pisat tak asi napise kazdy co ho napadne 😀

majka35
3. dec 2010

a tie návštevy v eminom dome ... včera keď kalman priniesol vetvičky a materiál na veniec a malá na neho skočila, akoby boli najlepší kamaráti ... no neviem ... všetci sú neskutoční kamaráti s juríčkovcami

vieraj
3. dec 2010

kamila a veronika su strasne, haluzky a hnusny umely strom-metla...no podme sutazit kto ma krajsi 😀 😀 😀
kamile varosova povedala,ze uz naposledy jej napise co brala bez zaplatenia a hned nato prisla tusim laura a ze jasne, ze napisem... 😀 😀

vieraj
3. dec 2010

@majka35 jurickovci teraz vedúúúúúú. vsetci sa idu o nich potrhat hlavne, ze nemaju svoj yt. ja by som si do domu taku pohromu nevpustila. ved to su styria ludia a vsade bordel...chuda Ema, ale jej to je jedno ked je prec,
ale lucii by to mohlo prekazat ked rekonstrukciu zacvakala zo svojej hypteky 😕 😕

nadhera
3. dec 2010

@vieraj kamila ma asi velku podlznost 😀 aj mna to zarazilo.

Cinky mi vadit nebude /dabing v priateloch je suprovy / , ale vo Vyvolenych som ho nemohla - ved ho aj zrusili.
A to jeho posmyknutie.... snad sa poucil. 😉

jankamamka
4. dec 2010

@bzuco ten chlapcek je narodeny v januari ,je to kamaratkin syn.Teraz ma 11 mesiacov

danka.k
7. dec 2010

no kalmanka aka dracica 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
7. dec 2010

ze tigrovana teta 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
7. dec 2010

a Laura aka vyrecna dnes 😀 😀 😀 😀

helenkasabinka
7. dec 2010

dobre jej Laura dala 😝 😀

pipka
7. dec 2010

to sa laura s kalmanom ani nezamkli? 😕 😅 to ich asi lakalo aby ich nasli v akcii 😀 😀 😀

danka.k
7. dec 2010

@pipka maju radi dobrodrustvo 😀 😀 😀 😀 😀