• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
@depecko no presne , tiez si neviem predstavit ako by si taka "mrcha" chcela vziat zivot, podla mna by sa z poslednych sil aj keby co bolo stale snazila muzovi pripadne aj inym ublizit, ci vydierat...ale samovrazda? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ved uvidime... :astonished:

a suhlasim s nazorom, ze medici by mali radsej odist, ti tam nejako nezapadli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: mozno keby vybrali ine ksichty, ale ten Lubosko...hroza :grinning:
mi tam pripadaju taki nasilu vtesnani, ze sa do toho serialu ani nehodia :unamused:
ako tam sedeli v ordinacii a akoze zurovali...no trapas :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt baby ta zuza v restike s petrom je super ... medici nech idu do skoly nejako miesaju dej ... ale inac kto je tam normalne fungujuca rodina ... jurickovcov nepocitam bo su na krku dobrodincom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som v uputavke zazrela tu novu sestricku a ako ju predstavovali Kamile a ostatnym, ale ktoresi dieta mi prave voslo do obrazu , tak som ju ledva postrehla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kym som zakricala - Ujdi! a Ticho chvilku!..tak bolo po uputavke...no, takto to u nas doma chodi :sunglasses: :sunglasses: A Miska sa tlkla so Stankou :grinning: :grinning:
14. dec 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ako včera?žiadna diskusia???????? :wink: nevidela som včera
15. dec 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera videla len kusok aj to som len ukazala muzovi aky je kalman krasny :grinning: :grinning: :grinning: tak sa ma opytal ako sa vola reku Marek a moj muz na to ze ak budeme mat chlapca tak ze mu dame meno Marek :grinning: :grinning: a posla som spat :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa včera akurát dorazila násilná propagácia sponzorov seriálu :confused: :confused: popradskú kávu tam pretŕčajú od začiatku, to sa ani nepozastavujem, ale s tým autom, čo beží pred každým začiatkom a zrazu ho má aj nina a nemôžu sa naň vynadívať :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a podrobné študovanie letáku z lidla u juríčkovcov som už teda vôbec nepochopila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
15. dec 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k inak blahoželám k tehu, možno teda aj k malému marečkovi :wink:

inak mne sa kalman nejak sprotivil a aký drsňák z neho zrazu :confused: riadne vyšmaril tú kalmanku z dverí :grinning: :grinning:
15. dec 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcca dakujem... a ee mne sa marek moc nelubi.. o meno bude este boj :grinning: :grinning: :grinning:

no mne sa kalman starasne paci.. drsnak nedrsnak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k gratulujem k babatku a drzim palce, nech je vsetko v poriadku :dizzy_face:

no ja som sa tiez bavila na tych sponzoroch,,, jeden cas tam takto nenasilne mala palenikova na stole Nutrilon :grinning: :grinning: :grinning: asi si susene do kavicky davala :grinning:
a teraz ten Lidl, vacsiu nakupnu tasku snad V Lidli uz ani nemaju :sweat_smile: a kava a auto uz ani nehovorim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
15. dec 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem :wink: :wink: :wink:

a tie reklamy su tam trapne maximalne... keby to nerobili aspon tak okato ako to robia
15. dec 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zacina lubit Kuzma...ten by sa snad nechal kvoli decku aj babou zviest :sweat_smile: :grinning: :grinning:

a Nela jak dala kopacky Robovi, no to som sa tiez bavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: uz len cakam, ked sa teraz vrati Lucia, ako to ta zobere...chuda :sweat_smile: :unamused:
15. dec 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ta sa uz ma teraz dakedy vratit vsak??? myslim ze ta si donesie nejakeho chlopa odtial :grinning:
15. dec 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k ano vraj teraz vo stvrtok by mala dojst :wink: no to by bolo najlepsie, nejakeho fesaka, co ho tam frajerka odkopla, aby dve smutne duse sa potom hned dali dokopy :grinning: :grinning: tej by som tiez uz konecne priala nejakeho normalneho chlapa, co by si konecne rodinu zalozila a ako jedina v seriali stastne zila :sweat_smile: :grinning: :grinning:

lebo ved tam uz normalnej rodiny ani nieto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
15. dec 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no presne..ziadna normalna rodina tam nie je... mohla by to teda aspon lucia zmenit
15. dec 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ten bývalý riaditeľ nemocnice Sloboda či ako sa volal, bol feši a normálny..ale odmietla ho, to bola škoda..
15. dec 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline hmmm veru, ale co uz ked mal v Prahe lepsiu ponuku a potrebovali sa ho v seriali zbavit :grinning:
tak asi nikto nikdy nebude mat fungujuci dlhotrvajuci vztah :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mali by sme tam ist my hrat.. my by sme isto mali :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k idem asi napisat scenaristom, ci nas neangazuju :grinning: ze pozdvihneme uroven aj sledovanost serialu :sweat_smile: :grinning:
16. dec 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: :grinning: :grinning:

baby a citali ste dnes Novy cas???? aj oni nas tu citaju :grinning: :grinning: :grinning: dnes tam rozpisali ako okate robia reklamy autu, kave a lidlu
16. dec 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka to fakt?? :grinning: ...to nás asi potom naozaj čítajú :grinning: :grinning:
16. dec 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja necitam novy cas :sweat_smile: ...ale sak niet divu, to uz by si aj slepy vsimol :sweat_smile: akurat ze ak su naozaj sponzorom, tak im Novy cas moze akurat tak fukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a este viac im zdvihnu sledovanost :sweat_smile: :grinning:
16. dec 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcca hej hej mi to prislo az smiesne :grinning: :grinning:

16. dec 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj,neda sa kalman dokopy s tou novou sestrickou? :confused:
16. dec 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murinka nesmie.. on ma povolene dat sa dokopy uz len so mnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska pre zmenu reklama na billu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemohla sa dat radsej zuzana dokopy s kalmanom??? :confused: :confused:
16. dec 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murinka som si to presne vsimla ze aka reklama dalsia :grinning: :grinning: :grinning:

@helenkasabinka nieeeeeeeee ten je moj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ahaaaa tak potom nic :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
16. dec 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a je tam cinkota :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok