• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
@petal fuuu tak to teda neviem... ale tak v ordinacii je vsetko mozne :grinning: :grinning:
17. dec 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu kritizujete tie reklamy v seriali ale keby neboli tak nie je ani serial :wink:
17. dec 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola, jasne, sponzori musia byť, ale nemusí to byť až takto okato :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...preto kritizujeme a nielen my, ale dokonca nový čas :wink: :wink:
17. dec 2010 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcca no vsak ano ale mne napriklad pride aj do scestne ked niektoo ma na sebe trcko Nike napriklad a za to ze nie je sponzorom tak ho prekryju :angry:
17. dec 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petal
Zda! Nebola to tá istá herečka.
17. dec 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadhera ano hyundai je oficialny sponzor, teraz, tak mozno preto... :wink:

ja len cakam, kym bude sponzor Novy cas a vcetci v cakarnach aj primar pocas vizity budu citat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
alebo aj pocas operacie :sweat_smile: :grinning: sak ked mozu hudbu pocuvat...tak mozu aj citat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. dec 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka trochu rozdiel nie :wink:
18. dec 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no ved vramci srandy samozrejme :wink: lebo sa mi tak zda, ze v tejto nemocnici je uz vsetko mozne :sweat_smile: :grinning:
18. dec 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze fero s karolom :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. dec 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuza kalmanovi ako nepriamo ukazala,ze ma uz od nej odist :sweat_smile: :grinning: :grinning:
21. dec 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a vsimli ste si z e kamila nam neukazala aku pastu pouziva :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten stefan mne uz ide riadne na nervy zacinam byt nan alergicka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. dec 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka ja uz skoro na vsetkych :grinning:
21. dec 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co povedal cinky zuze????
21. dec 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siskova nemala chbu ako zacala vinsovat:,,šťastie,zdravie..." :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k
že vianoce bude tráviť s manželkou a dcérkou :unamused:
21. dec 2010 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco aha no aky mily chlap :unamused:
21. dec 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trapne to bolo u mazarovcov :confounded: a ta siskova...hroza :confounded:
21. dec 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a máme takmer 2 mesiace pokoj od ordinovania :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...inak som myslela, že aspoň dnes luciu ukážu a to nič :confused:
21. dec 2010 o 22:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz bude prestavka dva mesiace?
21. dec 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcca zuzana kanocz je na nejaky cas v amerike tak bohvie kedy sa zase objavi lucia :wink:
21. dec 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola, začínajú vo februári, ale kedy presne, neviem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a viem, že zuza či lucia bola preč, len som čakala, že aspoň na záver série ju ukážu...
21. dec 2010 o 22:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcca inac chudera, raz jej frajera prebere sestra a raz neter :grinning: nuz...aka matka... :grinning:
21. dec 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj ale palenikova zabilaaaa, ked povedala, ze do roka a do dna chce vnucatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k pastu neukazali veru :sweat_smile: ale zato kaprov balili do LIDL tasiek :grinning: :grinning: :grinning: chudata v tych igelitkach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a este ako ju vyrovnal tu igelitku na tej vahe :sweat_smile: :grinning: asi aby bola tazsia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. dec 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja s mm som sa včera bavila na tom,kolko krát prišiel Cinkota k Zuzane.Nič iné nerobila len dvere mu otvárala.A to že bude ženatý som hneď povedala,keď začalo byť okolo neho také tajomno. :unamused: Zdena bola bohovská,dobre to hrala,aj tie slzy,na nej sa mi páči že sa vie fakt rozrevať keď treba.S tou Luciou im to dobre vyšlo,že nepriletela,však teraz reálne sú /boli/ problémy na letiskách.
22. dec 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som síce pozerala, ale len tak na jedno oko, chcela som si to kuknúť v archíve, ale ten zase štrajkuje :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: Baby a to myslíte, že Cinkota tam už skočil??? To tam bol len na 3 časti??
22. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si to chcela teraz kuknut v archive.-(((brrrr. radsej vas teraz nebudem ani citat, hadam vecer to uz pojde
22. dec 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok