• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
podla mňa bude Cinkota na dlhšie,budú ťahanice s jeho manželkou,možno sa tam aj ona objaví,rozvod-nerozvod,viete čo myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: potrebujú nové zápletky aj keď všetko už bolo.Len to nie,aby Lucia mala poriadneho chlapa a bola fakt happy.Želám jej to. :slight_smile:
22. dec 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzany mi bolo asi po prvykrat luto.... no co uz ... najlepsi Hirsch ... aka vesta hehe ... a aky zalubeny ... laura to trocha prehana ved su vianoce a maju spolu syna ... no uvidime co vymyslia v pokracovani ...

och babeny pri com budem zehlit ked nepojdem ordinacia ... :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Npochopila som. Burger vychádzal z obchodu nasadol do auta a zrazu zrazil Dorku? To ju nevidel? Divné.
22. dec 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 lusy mas vodicak? uz bola kopa relacii aj v spravach o tom, ze si vlastny rodic zrazil dieta na dvore pred domom. jednoducho deti niesu vidiet, lebo su krpate (mas ich pod spatakom) a rychle :wink:
ale priznavam, ze konkretnu scenu som nevidela :grinning:
22. dec 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funguje vam v archive posledna cast ordinacie? :frowning2:
25. dec 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka414 nie a ide ma z toho porazit :frowning2:
26. dec 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna lebo nic ine nesledujem zo zahranicia :angry:
@janka146
26. dec 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete kedy zacne znova ordinacia vysielat?
26. dec 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim az koncom januara, alebo dokonca az zaciatkom februara :unamused:
26. dec 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo februari zacne ordinacia :frowning2:
27. dec 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to az vo februari? a preco? :confused: :confused:
27. dec 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka asi maju dovolenku zimnu a lyzuju :slight_smile:
27. dec 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. dec 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kazdy rok mavaju taku odstavku :wink: :grinning:
27. dec 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musia vymysliet ze kto s kym ako v novej serii :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam taku otazku, ktora je trosku pomimo deja, neviete, aku znacku kocika ma hena mickovicova alias doktorka kaufmanova? vdaka za odpoved :wink:
28. dec 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domika007 aj mne sa kociar velmi pacil - nema chybu, ale nastastie uz nepotrebujem a na dalsie babo sa nechystam. :grinning:
28. dec 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domika007 podľa mňa je to Nurse, asi RUN? Ale to som si nie istá, treba nájst na nete kočíky Nurse. Aj Polnišová tam má tuším Nurse, ale iný typ.
28. dec 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sima.p vdaka, pozriem sa :wink:
29. dec 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domika007 aj mne sa tam zapáčil a aj sme ho kúpili Nurse dakar, ale malá má mesiac a už nachádzame nedostatky :frowning2:
4. jan 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamka84 vdaka, mna zaujimala hlavne ta znacka, lebo taky som este nevidela :wink:
5. jan 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,ja milujem ordináciu môj manžel si robí srandy "ty nepozeráš svoj oblubený program,ja prestán sú prázdniny,ale už by mohli skončít a to fakt až vo februári začne som sklamanáááááááááá
5. jan 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooooooooooo???/ az vo februari? ALe hlavne ,ze bude,lebo uz som sa zlakla ,ze je finito
5. jan 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som si aj myslela,ze ci nezacne az vo februari,myslim,ze tak to bolo aj minuly rok,dokonca sa mi zda ze zacali az v polke februara :confounded: no dali hercom dalsie dlhsie prazdniny,v lete mali letne a teraz zimne :sweat_smile: ale uz by mohli zacat,lebo v tej telke neni fakt co pozerat,je to pekna bieda :angry:
6. jan 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si myslim, ze ju nechaju nejaky cas oddychnut a ked sa z francuzska vrati, tak aj slepotu vyliecia :wink: a nora sa vrati :wink:
14. jan 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babi konecne som tu citam,citam ordinacia ide az vo februari?No to teda neviem sa dockat...Uz aby to bolo teraz ani tv nepozeram.. :slight_smile:
24. jan 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera veru doobeda už zase natáčali :slight_smile:
24. jan 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá počuli ste o tom vraj lepšiu má sledovanosť najnovší seriál Tisíc a jedna.....ako naša ORDINACIA? :confounded: tak ma naštvu až ju zrušia......... :frowning2:
24. jan 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimikyky, no šak prezraď nejakú pikošku :wink: tak už natáčajú, som zvedavá kedy začnú...ale už by mohli...

@marcovka a kto by už kukal nejakých turcov či arabov či čo to vlastne sú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: naše babky, príp. staršia generácia a tých je aj dosť...to je ako keď kedysi začali telenovely mária, manuela a pod... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: des...fakt nevedia čo by dávali...
24. jan 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok