• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
@marcovka no nemusime sa divit, ked nist poriadne v telke nedavaju, tak zeny zo zufalstva uz aj take telenovely pozeraju :sweat_smile:a este ked to hustia do ludi kazdy den :rolling_eyes: ale mna teda seherezada neoslovila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
24. jan 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som dnes citala, ze uz sa natocila ordinacia, a ze veru bude zaujimava :confused: :sweat_smile: tak som teda zvedava, ze kamila s Petrom to budu mat nejake vesele, a ten Zuzanin Cinkota tam bude so zenou v trojuholniku nejake techtle metle mat :confused: :grinning: a novy gynekolog zas ma prist, velky hezoun z ciech...pochopitelne slovak v cechach zijuci :grinning: jan revai :wink:
kalman s laurou si prenajmu byt a kalmanka im bude pri rozvode peklo robit...atd atd :sunglasses:
uz sa tesiiim :grinning:
24. jan 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a juríčkovci sa vraj presťahujú do domu noriných rodičov nedaleko BA no idylka sa konať nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2011 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia sa vráti z nepálu a matúš sa nebude mať k činu, aby jej povedal, že je koniec
26. jan 2011 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ale nora sa vraj z toho zcvokne a pojde sa liecit :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa tesim, ako to bude polniska hrat :grinning:
26. jan 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy bude vlastne tá Ordinka? Lebo určite bude, keď skončí 1001 noc a to vychádza až na marec.
26. jan 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesim sa uz na ordinaciu,len uz by ju konecne mohli aj dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 mozno pojde najskor 1000 a jedna noc a potom ordinacia. kedze ordinacia ma nizsiu sledovanost ako šeherezada :unamused:
26. jan 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco preco tam nebyvaju uz davno???? :confused: :confused:
26. jan 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vieraj
ja som sa tiež čudovala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2011 o 17:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja som zas čítala, že Nora oslepne :confused:
26. jan 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááááááááááááááá už nech začne ordinácia :grinning: :grinning: :grinning: ja mám nervy na tu Nelu :angry: chudak Lucka ona je velmi zlatá herečka :sweat_smile:
26. jan 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to mate odkial také info?ale super mám sa načo tešiť
26. jan 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka
ja som to asi v eurotelevízii, či kde čítala...nepamätám si presne
26. jan 2011 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez v eurotelevizii citala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
@sanym ano ano veru, aj mne sa cosi take mari...ved sa nechame prekvapit :wink:

a divite sa, ze ma ta blbost z turecka vysoku sledovanost? sak nicovate nic v tej telke nejde, tak ludiakukaju, co ide :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja pevne verim, ze ordinacia ostane o osmej, sak do desiatej ked to len zacne ja nevydrziiiim :sweat_smile: :angry:
26. jan 2011 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby teraz som niekde citala ze 1001 noci ostane jeden hodinovy diel bude uorok a stvrtok a potom o deviatej dva diely ordinacie.
Mne to vyhovuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aspon mozem v pohode maleho ukladat standardne o 20.00 a pozriem si celu ordinaciu, doteraz sme sa mm striedali ale ked maly vymyslal tak som musela ostat ja a videla som akurat druhy diel :confounded:
27. jan 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz no u nas presne detto :grinning: aspon v klude uspime a potom nemusim od ordinacie uz odbiehat :sunglasses:
o deviatej je este ok cas, ale od desiatej dve hodky, to by uz bolo neskoro :unamused:

a hlavne, ked oni tam napchaju tych reklam :angry: :rolling_eyes: tak ani nezacne o desiatej, ale pomaly o 15 minut neskor :rolling_eyes:
27. jan 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka presne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. jan 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, to by zase nevyhovovalo mne. Ale veď utorok, štvrtok ordinácia a v ostatné dni 1000 a jedna noc :slight_smile: Uvidíme ako to bude :slight_smile:
27. jan 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka - presne tak. Ešte ani jeden seriál alebo relácia nezačala na markíze o 20:00, veď to je ešte šport.
27. jan 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz no v podstate hovorkyna povedala, ze sa nic nemeni a stale sa bude vysielat o osmej...ale iny zdroj vie svoje :grinning: ...zaujimave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. jan 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no podla mna to potvrdila, lebo to ze ordinacia ostane v hlavnom vysielacom case neznamena ze o osmej, hlavny vysielaci cas je medzi 20.00 - 22.00 a to neznamena ze nezacne neskor, ja len.........
to myslim tak ze ak by sa to nemenilo tak by povedala, ze to bude stale o osmej a nie taketo odpovede,ktore ja neznasam :angry: ako keby to nemohla povedat rovno :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aaaaale ved uvidime :grinning: :grinning:
28. jan 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci o osmej, ci o deviatej...mne je jedno :grinning: len o desiatej je mi uz neskoro, to by ma nastvali :angry:

furt pisu, ze neverili, ze seherezada bude mat taku sledovanost...a co cakali, ked absolutne nic ine nedavaju :rolling_eyes: :angry:
sak nech skusia seherezadu presunut na jedenastu vecer, ci aj potom sledovanost ostane rovnaka, ci si na nu babky pockaju :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: lebo ja pochybujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked ju posunu na deviatu, budu davat stale dva diely? :confused: mozno potom prejdu zas len na jeden diel denne :sweat_smile:
28. jan 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fakt je to jedno či osmej alebo o deviatej hlavna vec že konečne začne hurááá :grinning: šak počkajte jak začne ordinacia či budu baby sledovať šeherezadu :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vie sa už vlastne oficialny dátum?
28. jan 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, mala by zacat 15. februara, v utorok :wink:
28. jan 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa teším, už boli ukážky :slight_smile:
29. jan 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15teho zaciname ale az po tisic a jednej noci o deviatej

Kalman s Laurou začínajú nový život v prenajatom byte. Ich opatrné spoločné začiatky zatieňuje hrozba v podobe Michaely a jej rozvodového advokáta Steinera. Michaela je rozhodnutá pri rozvode Kalmana úplne zničiť a dáva to patrične najavo...
Lucia sa odhodlá pritlačiť na Matúša, aby sa konečne dozvedela, prečo ju od jej príchodu z Nepálu ignoruje. Matúš sa jej konečne prizná. Lekári na gynekológií sú pracovne preťažení, Kalman preto prijíma na oddelenie doktora Jakuba Krausa.
6. feb 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok