• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
@helenkasabinka presne,suhlasim ide to dolu vodou. Ja ju pozeram od zaciatku ale teraz to uz je take o nicom ale aj tak to stale pozeram, asi zvyk....
14. feb 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa tešííííím na dnešnú ordináciu, ....končne... :slight_smile:
15. feb 2011 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilki konečne fakt :grinning: :grinning: :grinning: @monika123 ja si to nemyslím :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka nemusí si kazdy mysliet to co ja :wink: :grinning: ja si to myslim,ale aj tak to budem pozerat :grinning:
15. feb 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika_123 presne tak aj ja stale pozeram ale aj budem lebo ma to aj tak bavi ale tie uplne prve casti bolo uplne o inom ,boli velmi dobre ,teraz to je skor ako telenovela a nie ordinacia :frowning2:
15. feb 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moze nas jedine tesit, ze oproti seherezade je to stale vymakany serial :sweat_smile: :grinning: :grinning: :wink:
15. feb 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiež s ateším na dnnešnú Ordináciu :slight_smile:
15. feb 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tesim sa moc konecne sa bude dat na co pozerat ale som nastvana ze iba jeden diel koli tej blbej seherezade :angry:
15. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak to mas pravdu.. :grinning:
15. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo dnes večer - ordinácia či dr.ludsky v podaní bývalého gregora?? :wink: :wink: akosi sa to všetko kryje, šeherezáda ma desí, ale hádam raz skončí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...k ordinácii...nový doktor vyzerá v pohode, lucia opeknela, ten jej exfrajer (vypadlo mi meno) oškaredel, síce nikdy nebol pekný, ale dnes sa naňho nedalo kukať...matúš sa volá :grinning: teraz ma osvietilo...inak nič moc...
15. feb 2011 o 22:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, ja som pozerala dr.ludský a bol SUPER.Ale nevidela som ordináciu.Takže sa rozhodnem nabudúce.Sama som zvedavá...
15. feb 2011 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nezda sa vam ze to zrazu vsetko nejako zrychlili? tie posledne casti natahovali ako sa dalo a nic sa tam podstatne neudialo a zrazu v tejto novej casti sa toho udialo ako za poslednych sest casti :grinning:
mne ten novy doktor nejako nereze :confounded: ...a ta nova sestricka ma hlas ako chlap...je otrasna herecka, nevie to vobec hrat...najlepsia je Hajdu :grinning: :grinning: :grinning: vobec ju nemam rada ale perfektne hra tu pipenku :grinning:
16. feb 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som prepinala dr.ludsky a ordinacia a zdalo sa mi to celkom fajn myslim ten ludsky skoda ze to davaju akurat v rovnaky cas...a ta seherezada brr.. :frowning2:
16. feb 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@metlonka presne aj ja som mala ten pocit, ze zrazu aky spad to nabralo...v jednej casti ako minule v 5 sa udialo :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale sak lepsie, nez to natahovat ako gumu v gatach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ten fabian to co tam zas pinda, ten by uz tiez do dochodku mal ist :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som na ludskeho prepla az po ordinacii, takze len poslednu polhodku som videla, ale asi kuknem na nete, bo jojka ma kvalitnejsi archiv ako markiza, tam sa ordinacia neda kukat :rolling_eyes:
16. feb 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka toho Ludskeho prave opakuju na jojke ... a neviem ,ci sa mi to zda ,ale pripada mi cely serial ako slovensky doktor Haus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak dobry .. .
16. feb 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no aspon to nabralo rychle obratky...dufam ze to bude tak pokracovat aj dalej :slight_smile:
@mmonika dik za info, nastartovala som telku...vyzera to celkom fajn ...len niekedy mi dlhsie trva kym si zvyknem na novu rolu tych hercov, na ktorych som zvyknuta z Ordinacie a z Panelaku :grinning:
16. feb 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@metlonka ja mam presne ten isty problem .. napr ta Mickovicova bola podla mna v Panelaku suprova ,ale v Ordinaci bleeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmonika no presne...a tento Ludsky tu hra fotra takej velkej babe :grinning: tiez taky nezvyk
16. feb 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@metlonka no ta baba je jeho dcera .. som si najprv myslela ze s nou spava . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale toho arogantneho doktora hra dobre . . :wink:
16. feb 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmonika no presne...aj ja som si myslela ze to je jeho frajerka :grinning: :grinning:
zrejme si nastudoval postavu Dr, Hausa...a dari sa mu :wink:
16. feb 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda ze to nemozem dopozerat...musim letiet po malu do skolky...asi si to tiez pozriem na nete :wink:
16. feb 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmonika no bisťu...a ja som sa bola natiahnut, kym deti spia a ludskeho som prespala :sweat_smile: :grinning: neva...este stale je tu archiv :sunglasses:

inak aj mne sa prreeesne zda, ze kopiruju hausa :sweat_smile: len barla mu chyba :grinning:
16. feb 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, máte prosím vás Ordináciu v archíve na nete?
16. feb 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maryah nie, posledná časť je tam ešte z decembra :angry:
16. feb 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanym veru uz by mohla naskocit do archivu :angry: ..
16. feb 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, nemôžte niektorá dať stručné zhrnutie včerajšej časti? :slight_smile:
16. feb 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otras,, ja si myslim, ze tam nic nove neukazali. a reklamy boli cca 27 min. takze sme pozerali cca 35 min. hroza....
16. feb 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ukázali Kalmana s Laurou ako sú v jej novom byte v posteli :slight_smile: romantikuš atmosferuš :D , potom Lucii povedal konečne ten chalan pravdu že si začal aj s nelou . Najprv sa na Nelu hnevala ale potom si to vysvetlili. A Nora sa odstahovala už od Lucie a spol, dokoncili dom. A este do nemocnice prisiel nejaký nový lekár, s ktorým su nejaké ofuky. A tiež Michaela začala pracovať na rozvode vyživnom a všetkom cim by rozvod Kalmanovi zťažila
16. feb 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v archive je uz aj ta cast co ma byt dnes,oni to tam dali dokopy obidve casti :wink:
17. feb 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pozerali ste včera? Ja len tak do polovice,potom som zaspala.No ide to dolu vodou.A vraj od marca končí ako produkčná Adriana Kronerová a niekde sa vyjadrila že nevie čo bude s Ordináciou.Takže znova zmena tímu,určite to pocítime.Chýba mi Janko Kroner,prečo ho vykopli?No a najväčší gól je tá nová sestrička Sláviková,-bývalá Miss,aká nesympatická!!!!!A hlas ako chlap :angry: Hrá tak odmerane,vôbec sa mi nepáči. :confounded:
18. feb 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok