• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
no vcera to Zuzana nejak rozbehla :grinning: :grinning:
18. feb 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta nova sestricka vobec nevie hrat asi preto ze nie je herecka :sunglasses:
a ked chodi len jedna cast mna to vobec nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta miss sa ani mne nepaci...ja nechapem, ze tam obsadia takehoto cloveka... :angry: :rolling_eyes: to s kym sa vychrapala, ze tam hra :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janko Kroner aj mne chyba, a vobec...nejako sa to tam meni ja stale dufam, ze este to naberie obratky a zvrtne sa to k lepsiemu, minimalne stale cakam, kedy sa uz Lucia konecne zalubi do niekoho normalneho, co nebude zenaty ani sibnuty :grinning: ...lebo ten matus sa mi taaaak nepaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co ta Nela na nom vidi...tiez nechapem :sweat_smile:

uz som len vcera cakala, co povie rezak tej Podzamskej, ked povedala, ze pojde bud ona alebo Lucia...mohol povedat, ze ona :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nech by sa Belovic aj na hlavu postavil a usami odrazal :sweat_smile:
18. feb 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nevies co nela na nom vidi??? no predsa jeho mastne vlasy :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k jaaaaaaaaaaaj vlastne ja som zabudlaaaaaaaaaaaa...a slnecne okuliare aj v hmle naprestene na vlasoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved to vsetky zeny pritahuje :grinning: :grinning: :grinning: ja idem aj mojmu muzovi povedat nech si necha dlhsie vlasy a neumyva si ich :grinning: :grinning:
18. feb 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mozno mu tie okuliare drzia tu mastnu hrivu pokope :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. feb 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak v poslednej dobe mi zacina moc vadit Nela je taka divna,mlada kofa robi zo seba velku dospelu herecku,ktora si mysli,ze nad nu neni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. feb 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by som chcela vediet, z coho zije ta Zuzana Vlkova. Sak furt je doma, nic nerobi. To vyzije z vdovskeho? :confused:
22. feb 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shupolienka no ved ma este rodicovsky, nie?? :grinning: :grinning: myslim ze este cerpa dedicstvo po Vlkovi..
22. feb 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved si nasla Juraja...ten ju bude rad zivit teraz :grinning: :grinning: :grinning:

inak neviem ci sa mi to len zda, ale jak Sykora prestal hrat v seriali, tak hned vyuzili jeho byt a nastahovali tam Lauru s Kalmanom :confused: :sweat_smile: ..len mieeerne pomenili interier :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. feb 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka v minulej casti dakovala Laura Studenkovej, ze jej dohodila byt po Sykorovi...zrejme si to prepasla :grinning:
Sykora vraj hladal niekoho na dlhodoby prenajom...
inak dnes to bolo celkom zaujimave...ale ten Cinkota mi zacina dost vadit...a dalo sa to pozerat, lebo tam nebola Nela s tym typkom...
22. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shupolienka mna vcera napadlo ze kde je cely den ten jej maly syn ked ona nema problem hockedy do 15 minut byt v kaviarni :grinning: ci vecer, rano alebo na obed
23. feb 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved spominala, ze maly je v skolke. a vecer - neviem :slight_smile:
23. feb 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@metlonka jaaaj tak to je mozne :sweat_smile: odbieham k detom a potom mi taketo zivotne dolezite veci uchadzaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. feb 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa vam paci ten novy doktor boze nenapadne mi to meno...ano Kraus..
23. feb 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulka21-nepáči, :angry: vymýšlajú nové postavy.načo? hlavne že vypoklonkovali Janka Krónera, :frowning2:
23. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne az tak nevadi...ovela viac sa mi nepacia tí medici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a ono..aj tak tam kazdy Čech vydrzi len par dielov a pojde prec...tak je to jedno :grinning: :grinning: :grinning: zalubi sa donho Lucia a tym si podpise ortiel odchodu z ordinacie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: :grinning: si ma pobavila...ze zivotne dolezite veci :grinning:
@kukulka21 ani mne sa nepaci....je to taky "suteren" :grinning: neviem ci to tak dobre hra...alebo je naozaj taky egoista (vlastne ako vacsina doktorov) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna medicka Kata a Kraus budu spolu tutu mutu :sunglasses:
24. feb 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten luboš včera aký trápny, ked čumel na Veru ako na zjavenie...to bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a v tej škôlke ako sa všetci rad radom do skriniek pchali schovať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...celí sa tam mali strčiť
cinkota mi tam ide na nervy....burger s kalmanom na urgente - no comment :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
opitá kalmanka- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a šiškovej hysterická scéna - trapošina......včera tam bolo tých trapných scénok nejako moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 08:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco mas pravdu...ale aspon sa bolo na com zasmiat :grinning: najviac som sa smiala na tych pstrosoch v skrinkach :grinning: :grinning: Cinkota a Zuzana su hrozne trapni v tych milostnych scenkach...vobec mi k sebe nepasuju :confounded:
ale nepochopila som tu "pirsingovu" ako minulu cast tajila ze ma dieta...pred Zuzou a Robom...a nespomenul to ani jeho tatko a Studna...a zrazu to len tak vyblafla...bolo to cele take nedomyslene...mohli to trosku viac teda zdramatizovat, ked to uz tak dlho tajila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco ani mne ta včerajšia čast nesadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: trapne fakt ....presne,presne Cinkota + Zuza su smiešny :grinning: :grinning: :grinning: a tááák sme sa tešili....kedy začne.. :confused:
25. feb 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne vcera dost trapnych scen :sweat_smile: som miestami nevedela, ci sa smiat, ci plakat :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a v tych jasliach...no comment :rolling_eyes:
tak ako vsetci v jednej kaviarni...tak ich deti vsetky v jednych jasliach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
to bude ordinacia v ruzovej zahrade junior...pokracovanie serialu :grinning: :grinning: :grinning:

@metlonka no zdramatizovali to, ked povedala, ze ma dieta rocne..ale sprava sa jak trojrocne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: no to bolo tiez dost trapne :grinning:

moja ma dva roky a niekedy poda hlasku jak 40 rocna :sweat_smile: :grinning:
25. feb 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trapne a este raz trapne. jedna skolka, jedna kaviaren, jedna nemocnica. smiesne..sak to mesto je riadny zapadakov...skoda casu stravenym pri ordinacii.
25. feb 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj a jeden feťácky klub...............
25. feb 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka inak dost mi vadi ze chodi len jedna cast...nejako som si zvykla ze chodili dve casti naraz, teraz mam pocit ze sa tam nic nestihne udiat :grinning:
25. feb 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@metlonka no veru...a este ked odbehnem...a hned mi pol dielu ujde :sweat_smile: a potom neviem, ze kalmanovci su u Sykoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

ale teraz v tomto dieli som to tusim aj dvakrat postrehla, ked to povedali :grinning: :grinning: :grinning:
som dala detom makoveho odvaru, nech mam na ordinaciu kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co je baby nejako ste zabudli pisat alebo ta ordinacia stoji naozaj za figu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..inac to fakt ked je ten jeden diel tak to je o nicom ako to tu uz niekto pisal...
2. mar 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulka, vcera som pozerala , ale len uchytkom, lebo sme mali navstevu...ale co sa mi pacilo, jak kalmanka stretla Lauru pred jaslami a zhrnula jej "DEJ predchadzajuceho zivota" :grinning: :grinning: :grinning: len akosi zabudla dodat, ze aj ona v tom hrala hlavnu ulohu s jej ex :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

ale co stale viac a viac nemusim, je ten pripleštený Lubosko :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ten keby si aspon vlasy ostrihal, sak len vysoke celo a plesinu tou škutou vpredu maskuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: bleee
2. mar 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok