• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
tak ako som sa kedysi nemohla odtrhnut od ordinacie tak v poslednom case mi nerobi problem ist okupat psa a onic nepridem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa vlastne dnes udialo...nejako som nestihala detailne sledovat :unamused:
ci nic? :grinning: o nic som neprisla? :confused: :sweat_smile: :grinning:
8. mar 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o nič pipka, fakt :sweat_smile: :grinning:
9. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo sa skončila ordinácia, či prečo išli na konci normálne titulky , ako keď sa končí séria???? :astonished:
10. mar 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamka84 akurat sme sa doma nad tym pozastavili, ze co to boli za titulky :confused:
a ani ukazky z dalsej casti tusim nedali :confused: :sweat_smile:
10. mar 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tie titulky zdali tiež divné :astonished: Stala sa tam síce vážnna vec, ale nie naozaj, tak nechápem
11. mar 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nechapem ani..........ale cela ordinacia je len o rozvode Kalmanovcov ani uz neukazuju Slavika s Editkou len kalmana lauru burgera sem tam sa tam objavi mastniak.. :unamused: ale ten kubovec s tou babou co ma sandokana tak sa spolu hodia on sisi ona tiez :slight_smile:
11. mar 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulka21 no veru tí sa dlho hladali az sa nasli :grinning: :grinning: :grinning: rovny rovneho si hlada :grinning: :sweat_smile:

no ved Nora by mala teraz po tej nehode oslepnut nie? :confused: aspon tak som citala...ze sa postupne potom vytrati zo serialu...teda obcas sa asi objavi, ale velmi sporadicky :wink:

no o ordinacii uz snad 10 dielov nepadlo ani slovo...kto vie, co je s doktorom slavikom, jeho editkou a hlavne pacientkami :frowning2: a ved Lubosko nebyval u slavikovcov? ci ten kde teraz vlastne byva? :confused: :unamused:
11. mar 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som zvedava o čom bude teraz ordinacia :wink:...
17. mar 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nejak sklamana s ordinacii :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Kalmanova je už trááááááááápna :angry:
17. mar 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,kde ste ??, :confused: pozeram že nikto nepiše dojmi,akurat Kamila bodovala inak nič važne sa neudialo nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani vas to tušim nebavi čo ste prešli na šeherezadu :grinning:
18. mar 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozerám, ale akosi nič moc
18. mar 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera nebola doma, tak som nevidela :unamused: zhrnte mi strucne dej, co sa stalo :sweat_smile:

ale nie, ze mi zas napisete ze nic :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamila stratila alebo jej niekto ukradol kľúče od sesterne a nenahlásila to vedeniu- niekto im tam pokradol lieky, takže prúser pre kamilu....hľadala pochopenie u petra, no ten jej má plné zuby, takže to nerieši (nedvíha telefon a pod.)

nora je slepá, začala sa opúšťať, no dr. jej povedala, že deti a stano ju potrebujú a nech bojuje....boli ju pozrieť už aj deti so stanom, nádej svitá v operácii - info a nej dal Kraus Stanovi - dal mu prečítať nejaký odborný článok o podobnej úspešnej operácii

ten právnik, čo zastupuje kalmanovú prišiel do nemocnice so ženou, ktorá umiera na rakovinu (hrá ju andy timková) a prišli žiadať o zvýšené dávky liekov,nakoľko trpí silnými bolesťami

vyzerá to tak, že zlodejom je práve právnik, nakoľko povedal kalmanovi pri súkromnom rozhovore, že on vie morfium zohnať a od neho chce len to, aby ho pichol jeho žene - s čím kalman nesúhlasil, lebo zvýšené dávky môžu naordinovať len ak pacienta hospitalizujú, no oni obaja nechcú, aby žena ostala v nemocnici, nakoľko jej už neostáva veľa času - chcú stráviť posledné dni ako rodina

@pipka
18. mar 2011 o 12:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco fiiiha, no dakujem :wink: tak to som teda zvedava, ci ten pravnik v tom ma prsty :confused:
nakoniec sa da na kalmanovu stranu a kalmanke vezmu deti , nie?:sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a doktor slavik, editka, majka...stale nic? stale o ordinacii a ruzovej zahrade ani slovo? :confused: :frowning2:
18. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
za tými sa zľahla zem :confounded:
18. mar 2011 o 16:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka presne aj mne chybaju :frowning2:
18. mar 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, no ale sa nam to tam zamotalo, tak to som teda zvedava, ci lubosko tomu Steinerovi s morfiom pomoze alebo nie :sweat_smile: :unamused:
inak ja si stale myslim, ze v kradezi bude zamotany fabian a ze sa tak nenapadne bude chciet zbavit Dr. Krausa :confused: :confounded: ved on je nanho stale vysadeny, nie?

inak sme dnes doma skonstatovali, ze najlepsi herci v ordinacii su male deti :grinning: tie hraju ukazkovo :grinning: :grinning: :wink:
22. mar 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka ale teraz v ukazke bol na stvrtok doktor slavik, tak zase po dlhom case uvidime aspon zaber z ordinacie :sweat_smile: :dizzy_face:
22. mar 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jej tak sa tešim,že konečne bude doktor slavik akurat koniec som nevidela no nemam nervy na tie reklamy :angry: ta že Steiner nema v tom prsty ? Kamila jak dopadla ozval sa jej Peter?oni su tiež dvaja podareny :grinning:
23. mar 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka ozval sa jej aj dosiel domov, ale sa akurat pohadali tak sa zase odul a odisiel k mame do vily :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak jej treba,lebo Kamila stale huči na toho Petra on je podla mna zlaty :grinning: no až na niektore prešlapy :confused:
23. mar 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna lieky ukradol fabian, lebo chce, aby to bolo na Krausa...nechame s prekvapit.chudak Stano, ten ma toho ale vela...
23. mar 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stano ma toho dost, ale presne jak povedala vtipne Lucia, ze ma o dve cinnosti viac a uz nestiha :sweat_smile: odviezt maleho k opatrovatelke a malu do skoly a uz nestihol doma upratat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: co zena by este aj napiekla :grinning:
23. mar 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra

„Nešťastné konce“
Medik Ľubo je prvýkrát v živote postavený pred ťažkú dilemu. Právnik Steiner ho žiada, aby pomohol jeho ťažko chorej žene pichnúť morfiové injekcie. Ľubovo svedomie tak bojuje s jeho lekárskou morálkou...
Vzťah Mariky Bubnovskej a Kubovca sa zrazu zmení na kriminálku. Kubovec unesie Marikinho psa a odmieta ho vrátiť.
Kalmanová naplno nasmeruje ženské zbrane na svoj nový objekt – medika Sama. Samo je z nej úplne namäkko, ale zavŕšenie flirtu prekazí osoba, ktorej sa zľakne aj neohroziteľná Kalmanová...

v utorok

Hraj fér!“
Primára Kalmana v rámci rozvodového konania navštívi sociálna pracovníčka. Dozvie sa od nej o svojej žene a deťoch informácie, ktoré zásadne zmenia jeho víziu o rozvodovej dohode.
Peter a Lucia žijú spolu u mamy vo vile a istým spôsobom sú šťastní. Ema Vašková však tuší, že táto veku neprimeraná idyla nemôže trvať dlho a kdesi v ich vnútri to vrie.
Ivan Kubovec a Marika so psíkom Sandokanom zažívajú obdobie zdanlivej harmónie, až kým si Marika neuvedomí, že Kubovec svoju lásku k pani Zlatke vôbec nefinguje.

vo štvrtok
„Na mizine“
Štefan Burger v banke zistí, že sa topí v dlhoch a namiesto prispievania na Jakubka musí riešiť otázku vlastného prežitia. Súrne potrebuje niekoho, kto mu požičia nemalú sumu...
Nora veľmi zle znáša svoju slepotu a odlúčenie od rodiny. Prognózy ohľadom zlepšenia jej zraku sú síce priaznivé, Nora ale už stráca nádej, že ešte niekedy uvidí svojich blízkych.
Puškáč, Belovič a Steiner potrebujú k zavŕšeniu nekalého obchodu s pozemkami podpis Puškáčovej ženy. Puškáčová nečakane reaguje inak, ako si predstavovali - nenechá sa len tak manipulovať.
23. mar 2011 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco a kto je Puškáč? :confused: kto ho hra? nejak som mimo :sweat_smile: :unamused:
23. mar 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
to by mal byť Cinkota - zuzanin milenec
23. mar 2011 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco jaaaaj, jasne, uz viem :wink: sak ja ho v tom seriali ani nevnimam pod menom jeho postavy, len ako Cinkiho :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puškačova to nieje ta nova sexica :grinning: čitala som na nete,že zase ma príst nejaka nova herečka a všetkych ohúúúri :grinning:
24. mar 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok