• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
@ela2710 no presne Seherezadu preco nezrusili??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiez ju mali vypnut aspon na mesiac :grinning: :angry:
4. máj 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka aj na dlhsie ako mesiac by mohli :grinning: ale ja naozaj nechapem, ako ja som hokejovy fanusik, ale tak som si sem vecer o jedenastej sadla, ze kuknem do archivu - a tam ziadna nova cast :cry:
4. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super :frowning2:
4. máj 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niečo sa s tou markízou deje :unamused: Nielen že v utorok zrušili ordináciu, ale včera odvysielali Modré z neba, ktoré bolo asi minulý rok...
5. máj 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ale to je všetko kvoli hokeju :wink: ved sa to vrati do normalnych kolaji
5. máj 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dneska bude Ordinácia,teda dívala somsa na teletext a aj na internete na Markizáckej stranke,takze teste sa dievcence :sweat_smile:
5. máj 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano, prave kukam, ze dnes nie je zrusena...sak preco aj, ked hokej sa nehra :sweat_smile: :grinning:
5. máj 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka myslim,ze v utorok to bolo kvoli tomu ze sme hrali mi a dneska nehrame mi hokej
5. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved jasne...ak by bola ordinacia zajtra, ked my budeme hrat s Cechmi, tak aj zajtra ju zrusia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. máj 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no včera riešili Puškača??? ale je trápny podla mna :confounded: a Zuza nemam slov :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kalmanka tolko hučí do nej že akeho ma frajera a ona stale skončí v posteli :grinning: aby to snou ešte nedopadlo zle jak mu da kopačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. máj 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a ja som bola v tom, ze nebola :unamused: tak idem rychlo do archivu kuknut :slight_smile:
6. máj 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710 ja som tiež bola v tom,ale ked končili spravy tak zahlasil,že ide turkyna a ordinacia :grinning:
6. máj 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, ten puskac ...riadny grc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
ale sak aj takí ludia su :sweat_smile: a ta zuzana...no sex jej na mozog udrel asi :sweat_smile: :grinning: :rolling_eyes:

cele sa nam to zamota a kalmanka sa ani nestihne rozviest a vrati sa k nej manzel :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
6. máj 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata, neviete čo bude v ordinacii nasledujuce diely?
9. máj 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebebrumik toto bude od stvrtku :slight_smile:
Dlhý popis
"Na hrane"
Kalmanovej stav je naďalej vážny. Utápa sa vo výčitkách svedomia a ako pacientka pôsobí tak bezbranne, že ani Kalman nedokáže ostať úplne chladným.
Kamila má plné zuby naťahovania sa s Petrom a rozhodne sa zistiť, či na ňu ešte dokáže žiarliť. Kvôli odpovedi na túto otázku strávi noc s iným mužom...
Majka na chvíľu uverila, že pochybenie s liekmi nebude mať pre jej kariéru tragické vyústenie. Na druhý deň ráno v pošte nachádza trestné oznámenie.
Skúška osudu"
Zničená Kalmanová sa stále viac utieka k svojmu manželovi. Všetko nasvedčuje tomu, že pre jej zdravotný stav by bolo najlepšie, keby sa k nej Kalman na istý čas vrátil...
Kamilina fingovaná nevera na Petra zapôsobí úplne inak, ako Kamila očakávala. Peter si nechce nechať nič vysvetliť a Ľuboš sa ocitne v ohrození života.
Prípravy na svadbu vrcholia, ale Páleníková sa v úlohe budúcej nevesty cíti čoraz horšie. Jej vnútorná kríza ju doženie až k bolestivému rozhodnutiu.
"Rameno, o ktoré sa opriem"
Majka v ťažkých chvíľach nachádza priateľskú oporu v medikovi Ľubošovi. Ich vzťah natoľko irituje Fabiána, až Majke ponúkne čosi, čo by od neho nikdy nečakala...
Laura je odhodlaná nenechať sa psychicky labilnou Kalmanovou terorizovať. Keď majú s Kalmanom konečne večer pre seba, spácha malý ale veľmi nebezpečný prehrešok...
Rezák sa zúfalo pokúša ochrániť Ninino zdravie - v záujme čo najlepšej starostlivosti dokonca ponúkne Kalmanovi úplatok.
9. máj 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtrajsi diel
Kolaps

Samo je v kritickom stave a Miša Kalmanová nečakane skolabuje. Hospitalizujú ju na psychiatrii. Docentka Kamenická má pre ňu oveľa horšie prognózy, akoby ktokoľvek čakal...

Incident so Samom má ďalekosiahle dôsledky aj pre Juraja Puškáča.

V celom prípade sa vŕta polícia, čo sa nepáči jeho obchodným kumpánom.

Katarína s Ľubom majú kvôli Samovi výčitky svedomia. Katarína ale vo svojom žiali nájde pochopenie u niekoho, kto jej bol už dávno tajne sympatický...
9. máj 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem dievčata... bude to napinak...som zvedava, čo u Kalmanky bude za diagnoza...
9. máj 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinesa myslim ze Kalmanka je resp.bude konecne na mieste kde pravom patri :grinning:
9. máj 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bude to predovsetkym zaujimave :slight_smile:
9. máj 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčata :wink: tak ja som včera normalne zabudla že ide ordinacia ja tapa... :grinning: :rolling_eyes: vobec neviem co sa odohravalo,len z uputavky som zachytila cosi :confounded: Samo a Kalmanka su natom zle?? :frowning2: :confused:
11. máj 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa pobavila na tej scéne z operácie mozgu,vyzeralo tak jednoducho,skoro na chodbe akoby to robili...v reáli je to úplne inak
11. máj 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinah tak ta scenka aj mna pobavila,bolo to trapne spravene :rolling_eyes:
11. máj 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka kukni si na www.markiza.sk archiv tv markiza a tam mas aj ordinaciu v ruzovej zahrade, tak to pozeravam ja, ked nestihnem v telke :slight_smile:

A baby, uz mi tam lezie na nervy ta Zuza s Puskacom...ved je to trapne...
Ale zas paci sa mi, ze Kraus sa dava dokopy s tou sestrickou :slight_smile:
11. máj 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten Puskac brr ....a Kraus by sa mohol dat dokopi s tou medickou Katou...tusim ona este s nikym nespala....a Lubosko ma l troch a ofinu pristrihnutu :slight_smile: alebo sa mi to len zdalo?
12. máj 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave pozeram ordinaciu.a nechapem ako jedna normalna matka moze dovlit hrat takemu malemu dievcatku v takej scene ako bola ta ako ked misa prisla zo zachvatom do nemocnice.chudatko dievcatko ako plakalo.a urcite ten plac nehrala.:frowning2:normalne sa mi chcelo plakat ked som to videla tak mi jej bolo luto
19. máj 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som sa presne nad touto scenou pozastavila :unamused:

inak neviete co je s dr. Suchym? sak ten sa tam uz dlho neukazal a zrazu je Kamenicka naspat v nemocnici...ci mi nieco uslo? :confused:
19. máj 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja vidim asi kazdy piaty diel aj to max 20 minut :grinning:
ale ta operacia mozgu, to boli realne zabery, akurat, ze o dost skratene, a prestrihane, ale ta scena okolo, vsak v divadle to mohla robit :grinning: a este tam aj kroner ci kto nakukal len tak cez otvorene dvere :grinning: :grinning:

a s ktorou sestrou sa dava kraus dokopy? s verou?
20. máj 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola nie s verou, ale s tou katkou, medičkou blondinkou, co ma dvojca Zuzu v kaviarni :wink:
20. máj 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jaj, lebo ela hore pisala , ze sa dava dokopy s nejakou sestrickou tak zato som sa divila :wink:
21. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,tak ja som tu nebola snad sto rokov :grinning: ale presnejsie pol roka :slight_smile: no musim precitat vase nazory na Ordinaciu,ale mne sa to zacalo straaasne lubit,paradny dej.Citam,ze ste spominali operaciu mozgu,faakt riadne zabery, konecne aj nieco ukazuju z nemocnice,uz to nie je stale len o Lucii a Michalovi,ci budu spolu alebo nie :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok