• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
@vieraj
aj som si myslela...dakujem
1. sep 2011 o 17:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes zaciname :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som videla v reflexe Alžbetkina - Maťa - ako priznal, ze prisiel o pracu v ordinácii kvoli zavislovsti na marihuane...
7. sep 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze prebiehat rozvod na mestskom urade? Kalmanovci odtial vychadzali...
8. sep 2011 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna jedine , ze by na MU mali sudnu sien :sweat_smile:

ale my sme sa tu vcera pozastavovali nad inym...ze ani jedna postava okrem zuzany nedava deti varovat babkam, vsetci maju opatrovatelky :confused: :unamused: to nikto v celom seriali nema niekde babku alebo svokru? ani kalman ani kalmanova? ani laura ani burger... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozem sa pridať? Práve som Vás objavila :slight_smile:
@bzuco odkiaľ mas takéto super info?
11. sep 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2011 o 11:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco diky neskôr to pozriem :slight_smile:
11. sep 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuu ale ake napinave to dnes bolo :confused: no koonecne ze aj nejake pripady v nemocnici tam riesia :wink: a nie len vztahy :sweat_smile:
13. sep 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby závisláčky na Ordinácii :grinning: . Ani som nevedela, že takáto téme tu existuje :wink:
15. sep 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaute, prosim vas... akoze sa tu hadam s mng..... v ktorom meste sa to vsetko odohrava? :slight_smile:
15. sep 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@venita v našom (krásnom) Pezinku :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
15. sep 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary dakujem, takze som mala pravdu :slight_smile:
15. sep 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@venita ale oficialne sa to odohrava v NEMENOVANOM malom meste blizko Bratislavy (v Pezinku sa to len filmuje) v seriali nikdy nepadol nazov mesta, kde sa to odohrava...vzdy hovoria len male mesto blizko Bratislavy...a ŠPZ maju SY :sweat_smile: :wink:
16. sep 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte konecne som sa sem dostala :slight_smile: citam a citam
22. sep 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak tu to tak nefachci ako kedysi len Pipka tu ostala :grinning: :grinning: :grinning: Co poviete na karin hajdu v relacii Bez servitky ? mne pride ze je naozaj taka ako vo filme,len sa to strasne snazi zahrat ze je uplne ina :sweat_smile:
27. sep 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj mne pripadá ta Karin taká istá ako ju hrá. ved ked Heni obhorela tá kabelka, tak vyhlásila: no moja by nezhorela (ako že jej kabelka je originál z kože :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
27. sep 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla ja som si vzdy hovorila, ze nemoze byt tak dobra herecka, ze isto je taka aj normalne :grinning:
ja som sice bezservitky nekukala ale videla som kusok a nieco o pikantnom sa bavili a tusim ona zahlasila, ze ju pikantne stipe, ja som myslela, ze zdochnem z tej vety :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancake no mne sa ratala hlaska,ze leco s cviklou a mrkvou este nejedla,take arogantne to bolo, stale mlela o leci,aj ked si to ten herec nazval gulasom zeleninovym,tak mi prisla taka protivna.
@bambola to som ani ja nepochopila tu jej vetu :grinning: ale zda sa mi ze vsade kde vystupuje, sa snazi hrat tak milu super zienku a vetkych presviedca ze je presny opak kalmanovej,no aj som si myslela,ze je tak dobra herecka a ze super ju hra :sweat_smile:
27. sep 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ju parkrat stretla na Strkovci aj s dcerkou...a moj dojem bol tiez taky...Kalmanova je aj v sukromi Kalmanova :wink: Minule bola aj v Adela show a tam sa niekolko krat preriekla a povedala nieco zakerne a potom sa to snazila nejako obkecat :wink:
27. sep 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme možnosť dosť často vidieť natáčanie ordišky, a veru ona je protiva aj mimo kamier, napr. na kávičke a pod. :wink:
28. sep 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no ja ju nemusim poznat ani v sukromi a je mi z jej vystupovania mimo natacania jasne, ze je to pretvarka jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a ked kukam teraz bez servitky tak sa v tom veru len utvrdzujem :sweat_smile:

inak ked sa v minulom diely dosli k Laure a Kalmanovi okupat, tak to som sa fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a preco nechodi ten cesky doktor s mladou medickou? ani nevysvetlia a ni nic...
29. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na urgent prave nastupila nova sila...a vola sa ako moja mama :grinning: :sweat_smile: :grinning:
29. sep 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vieraj no ukazali len, ze prisiel za nou do kaviarne a ona tam bola s kamaratmi a akoze nemala o neho zaujem...ale preco spolu nie su, nikto nevysvetlil :confused: :sweat_smile: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som nevidela zahradu,prisla som o daco ??? :sunglasses:
29. sep 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla este neskoncila, este mas sancu :grinning:
29. sep 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mam prepnute akurat od reklami ale zatial len trapna scenka na urgente :confounded: asi si len obsah precitam :grinning:
29. sep 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze snad si ta Lucia nevezme Burgera za muza :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
29. sep 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok