Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😃 )

Tak babulky hura sem 😉
kukulka21
10. dec 2011
Ahojte baby ako to bude,v uputavke som postrehla ze Sultana budu davat od 20,12,a to je v utorok ]-( takze ordinaciu zase presunu? ]-(
spp
12. dec 2011
No to by aj mna zaujímalo ja som v Rakúsku a pozerám to cez Internet
strelka11
12. dec 2011
@kukulka21 Aj ja som si všimla tu upútavku a bola som sklamana,ale dneska už beží úpútavka na ordináciu na utorok o 20hod takže zatial žiadny Sultán sa nekona ,huráááááá 🙂
pipka
13. dec 2011
no ja len duuufam, ze trapneho Sultana supnu niekedy poobede, ked sa venujeme detom...a babky nech sleduju ]-( 😃
a ordinaciu nechaju vecer v primetime 😉
pipka
13. dec 2011
no ale teda v programe co som teraz pozrela je posledna ordinacia v utorok ale len jeden diel o 20.00 a potom vo stvrtok je pisany Sultan, dva diely o 20.00 ale ordinacia uz nie je...takze asi Vianocna pauza... :-|

tak zas ak to spravia jak so seherezadou, ze to nechaju o osmej a ordinaciu daju az za tym, tak ma neskutocne naseruuuuu ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
kukulka21
13. dec 2011
@pipka mozeme len dufat ze trapny sultan nebude mat 300 casti a nepojde to 2roky dokola ]-( ...keby si mala pravdu s tou vianocnou pauzou 😉
pipka
13. dec 2011
@kukulka21 no verim tomu ze nejakych 80-150 dielov to mat bude 8-( 8-( 8-( sak cim vacsia kravina tym viac dielov ]-( ]-( 8-(
metlonka
13. dec 2011
Dnes som sa normalne dva krat zasmiala na Ordinacii 🙂 Prvy krat, ked Studenkova splechla do tvare Jancovej ze chcu vypisat konkurz na noveho riaditela...to bolo super a druhy krat na tom ciernom babatku 😃 tak to nemalo chybu 😃 😃
mirip
13. dec 2011
@pipka a ešte ked sultána postrihajú na polovičku tak ako Šeherezádu tak to bude raz tolko dielov 😃 😃 😃
eaka
14. dec 2011
inak tie ordinácie mi už pripadajú ako reklamné programy..začalo to popradským čajom a teraz by som povedala, že je scenár písaný podľa toho, aké produkty treba odreklamovať...
strelka11
15. dec 2011
tak a máme pauzu s ordináciou,od utorka nastupuje SULTAN ]-( 😞
pipka
15. dec 2011
@strelka11 veru 8-( ]-( 8-(
a akurat sa to tak slubne rozbehlo... :-| :-N
strelka11
15. dec 2011
@pipka veru 🙂 dneska mi aj slza vybehla,ked si prisla biologicka mamicka pozriet svoje dietatko a Lucia za nou stala 😢
pipka
15. dec 2011
@strelka11 no aj mne..a este ked oni to vzdy podciarknu takou peknou hubbou, ze?

tak ja dufam, ze po novom roku sa ordinacia opat vrati do starych kolaji a bude o osmej, aj ked len jeden diel 😉
strelka11
15. dec 2011
@pipka presne tak,ta hudba vela urobi x-)
pipka
2. jan 2012
neviete kedy v novom roku zacne ordinacia? =-)

ale sultana presunuli na Doma :-N , tak hadam nam ordinaciu nechaju o osmej x-) x-) x-)
mikailla
6. jan 2012
Dala som vypoved v roli diváka Ordinacie :-p presedlala som na Penalak,lebo je to uz riadne o nicom,to iste dookola.
eaka
6. jan 2012
@mikailla Dobrý nápad, ale len tá prvá časť, tá s panelákom ma už neoslovuje.. 😉
strelka11
11. jan 2012
neviete kedy bude pokracovat Ordinacia?
eaka
11. jan 2012
@strelka11 tak trochu dúfam, že už nikdy!!! 😃 😃 😃
maartinkaa
11. jan 2012
@eaka nesranduj, ved ja sa na to tesim 😕 😕 😕 😕
eaka
11. jan 2012
@maartinkaa no ja sa práve teším, že Vianočný absťák mám už za sebou, tak by som sa opätovnému upadnutiu do závislosti už aj vyhla.. 😉
strelka11
12. jan 2012
@eaka ale to vari bolo az tak zle???? 😉 ja som rada,ze aspon nieco tam je 2x za tyzden v telke,lebo inak vobec nic nepozeram,furt len opakuju vsetky filmy dokolo :-S
pipka
12. jan 2012
podla mna pokracovanie bude od februara, ako vzdy po Vianociach byva mesiac pauza 😉
eaka
12. jan 2012
@pipka Však tí majú viac prázdnin ako pracovných dní...
pipka
13. jan 2012
@eaka nuz co uz...musia si aj inym zarabat ako filmovanim...kto by niekomu telenovely daboval :-p :-N
strelka11
15. jan 2012
no tak dneska som pozerala zákulisie Markízy,tak dalsia posila do ordinacie je Tánička Pauhofová 😉 tak Maštalír odišiel a došla je ex miesto neho 😃 😃 😃
pipka
25. jan 2012
ano ano..aj ja som sa na tom bavila 😃
a jamrich aky suknickar na pediatrii 😃 😃 no som zvedava veru co nas od 7. februara caka 😉

akurat ma stve, ze zas to idu davat az o 21.30 po meste tienov 8-( a len jeden diel, cele to furt presuvaju..no naco je to dobre ]-( 8-(
strelka11
27. jan 2012
@pipka coooo?to vazne az o 21:30 no to su ale... ]-( ]-( ]-(
tiez som zvedava co noveho vymyslia aby sa to dalo este pozerat :-S
vieraj
2. feb 2012
dievcence, ked si chcem pozriet archiv ordinacie, to sa da uz len cez voyo.sk? inak mi to nejde.....nemate skusenosti? diky