• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
Ahojte baby ako to bude,v uputavke som postrehla ze Sultana budu davat od 20,12,a to je v utorok :angry: takze ordinaciu zase presunu? :angry:
10. dec 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by aj mna zaujímalo ja som v Rakúsku a pozerám to cez Internet
12. dec 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulka21 Aj ja som si všimla tu upútavku a bola som sklamana,ale dneska už beží úpútavka na ordináciu na utorok o 20hod takže zatial žiadny Sultán sa nekona ,huráááááá :slight_smile:
12. dec 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja len duuufam, ze trapneho Sultana supnu niekedy poobede, ked sa venujeme detom...a babky nech sleduju :angry: :grinning:
a ordinaciu nechaju vecer v primetime :wink:
13. dec 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale teda v programe co som teraz pozrela je posledna ordinacia v utorok ale len jeden diel o 20.00 a potom vo stvrtok je pisany Sultan, dva diely o 20.00 ale ordinacia uz nie je...takze asi Vianocna pauza... :unamused:

tak zas ak to spravia jak so seherezadou, ze to nechaju o osmej a ordinaciu daju az za tym, tak ma neskutocne naseruuuuu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. dec 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mozeme len dufat ze trapny sultan nebude mat 300 casti a nepojde to 2roky dokola :angry: ...keby si mala pravdu s tou vianocnou pauzou :wink:
13. dec 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulka21 no verim tomu ze nejakych 80-150 dielov to mat bude :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: sak cim vacsia kravina tym viac dielov :angry: :angry: :rolling_eyes:
13. dec 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes som sa normalne dva krat zasmiala na Ordinacii :slight_smile: Prvy krat, ked Studenkova splechla do tvare Jancovej ze chcu vypisat konkurz na noveho riaditela...to bolo super a druhy krat na tom ciernom babatku :grinning: tak to nemalo chybu :grinning: :grinning:
13. dec 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka a ešte ked sultána postrihajú na polovičku tak ako Šeherezádu tak to bude raz tolko dielov :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tie ordinácie mi už pripadajú ako reklamné programy..začalo to popradským čajom a teraz by som povedala, že je scenár písaný podľa toho, aké produkty treba odreklamovať...
14. dec 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak a máme pauzu s ordináciou,od utorka nastupuje SULTAN :angry: :frowning2:
15. dec 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelka11 veru :rolling_eyes: :angry: :rolling_eyes:
a akurat sa to tak slubne rozbehlo... :unamused: :sweat_smile:
15. dec 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka veru :slight_smile: dneska mi aj slza vybehla,ked si prisla biologicka mamicka pozriet svoje dietatko a Lucia za nou stala :cry:
15. dec 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelka11 no aj mne..a este ked oni to vzdy podciarknu takou peknou hubbou, ze?

tak ja dufam, ze po novom roku sa ordinacia opat vrati do starych kolaji a bude o osmej, aj ked len jeden diel :wink:
15. dec 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka presne tak,ta hudba vela urobi :dizzy_face:
15. dec 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete kedy v novom roku zacne ordinacia? :confused:

ale sultana presunuli na Doma :sweat_smile: , tak hadam nam ordinaciu nechaju o osmej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dala som vypoved v roli diváka Ordinacie :stuck_out_tongue_closed_eyes: presedlala som na Penalak,lebo je to uz riadne o nicom,to iste dookola.
6. jan 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mikailla Dobrý nápad, ale len tá prvá časť, tá s panelákom ma už neoslovuje.. :wink:
6. jan 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neviete kedy bude pokracovat Ordinacia?
11. jan 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelka11 tak trochu dúfam, že už nikdy!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka nesranduj, ved ja sa na to tesim :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
11. jan 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maartinkaa no ja sa práve teším, že Vianočný absťák mám už za sebou, tak by som sa opätovnému upadnutiu do závislosti už aj vyhla.. :wink:
11. jan 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eaka ale to vari bolo az tak zle???? :wink: ja som rada,ze aspon nieco tam je 2x za tyzden v telke,lebo inak vobec nic nepozeram,furt len opakuju vsetky filmy dokolo :confounded:
12. jan 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna pokracovanie bude od februara, ako vzdy po Vianociach byva mesiac pauza :wink:
12. jan 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Však tí majú viac prázdnin ako pracovných dní...
12. jan 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka nuz co uz...musia si aj inym zarabat ako filmovanim...kto by niekomu telenovely daboval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. jan 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no tak dneska som pozerala zákulisie Markízy,tak dalsia posila do ordinacie je Tánička Pauhofová :wink: tak Maštalír odišiel a došla je ex miesto neho :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano..aj ja som sa na tom bavila :grinning:
a jamrich aky suknickar na pediatrii :grinning: :grinning: no som zvedava veru co nas od 7. februara caka :wink:

akurat ma stve, ze zas to idu davat az o 21.30 po meste tienov :rolling_eyes: a len jeden diel, cele to furt presuvaju..no naco je to dobre :angry: :rolling_eyes:
25. jan 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka coooo?to vazne az o 21:30 no to su ale... :angry: :angry: :angry:
tiez som zvedava co noveho vymyslia aby sa to dalo este pozerat :confounded:
27. jan 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, ked si chcem pozriet archiv ordinacie, to sa da uz len cez voyo.sk? inak mi to nejde.....nemate skusenosti? diky
2. feb 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok