Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

pipka
14. mar 2012

@eaka no vyhradu svedomia mat moze, len potom asi nemoze robit gynekologa, lebo zas moj nazor je, ze aj toto je zivot a aj toto patri ku gynekologii...tiez nie som zastancom potratov ale moze sa stat, ze zena ho potrebuje podstupit aj zo zavaznych zivot ohrozujucich dovodov...a potom co...ak ma lekar vyhradu svedomia 😒

teda akoze ja by som tiez interupciu podstupila len ako to uuplne total najkrajnejsie riesenie ale nikto kto nezazil nemoze sudit, takze ani ja nesudim...lebo nikdy nehovor nikdy 🤐 😒

v pripade tejto konkretnej pacientky u ktorej ide skor o to aby neprisla o miesto to nechapem ani ja a toto odsudzujem..ale vo vseobecnosti viem ze nic sa neda zovseobecnit, su aj take aj take pripady...ako vzdy a vsade 😉

janinah
14. mar 2012

@pipka samozrejme,že kalman môže robiť gynekologa,len jednoducho nebude robiť interupcie,dosť jeho kolegov sa nájde,čo to robiť budú,funguje to aj u nás

pipka
14. mar 2012

@janinah ved hej...len v seriali to potrebuju asi trochu pritiahnut za vlasy 😝 trosku to zamerikanizovat 😅 🙄

waitinka7
25. mar 2012

Dievčatá, kde by som si mohla pozrieť reprízu Ordinácie? Kedysi som pozerávala z archívu Markízy, ale teraz to nejde, treba mat preplatené nejaké voyo či čo....Poradíte mi?

prasiatko30
25. mar 2012

@pipka moze robit gynekologa uplne do pohody aj v skutocnosti su lekari ktori UPT skoro vobec nerobia absolutne a su taki ktorym to nevadi a robia skoro vsetky takze to vobec nie je dovod preco by nemohol robit gynekologa

danka.k
3. apr 2012

komu boli prave na pohrebe???? nepozeravam to uz, a dnes po dlhej dobe to mam opat zapnute

xenicka13
4. apr 2012

natalii mazarovej

danka.k
4. apr 2012

@xenicka13 až teraz? Veď už dávno umrela či nie?

xenicka13
4. apr 2012

@danka.k hej hej ale ked bol mazar v nemocnici nataliu iba spopolnili

eaka
4. apr 2012

no tak ja som s ordináciou skončila... v telke ju vždy prespím a na nete už len za looove... ☹ chudáci... s markízou som skončila nadobro!!!

a nova detto!

vieraj
5. apr 2012

ja som s ordinaciou nadobro skoncila a ani neviem co sa stalo mazarovej. a čuduj sa svete...vobec ma to netankuje...
kaslem celu markizu...

eaka
5. apr 2012

@vieraj tak, nech si ten svoj stupídny program aj platené voyo zožerú!

katka1981
5. apr 2012

Prosim vas preco mi nejde z archivu diel z 3.4. ? To akoze uz vsetko treba platiti ci ako?????

katka1981
5. apr 2012

@eaka, prosim ta, to uz sa nedaju pozerat ani stare diely? Od 3.4. mi to nejde, nechapem co sa stalo? To akoze uz vsetko chcu spenazit?

eaka
5. apr 2012

@katka1981 tak tak... už všetko.. trapáci

katka1981
5. apr 2012

@eaka, no ozaj nemam co k tomu dodat. A je to niekde napisane? Akoze ja nemam sancu pozerat TV, ved uspavam malu alebo vzdy do toho nieco pride no a toto akoze no skoda slov. JOJka ich pochova.

eaka
5. apr 2012

@katka1981 veď ja to tiež vždy prespím...no napísané to je tam, kde kliknem že prehrať a neprehrá, iba píše "len pre predplatiteľov", doteraz to písalo len pri seriáloch z inej produkcie, ale ich seriály a relácie sa pustiť dali.. nechápem, o čo im ide...najväčšia a najúspešnejšia TV na SK, nuž ale s jedlom rastie chuť a začmuchali ďalšie zdroje...no keby sme sa im na to voyo vyprdli všetci, tak by to snáď zrušili, ale ako poznám slov.národ, tak väčšina pekne krásne zacáluje a markíza sa zase nabalí...

ela2710
6. apr 2012

@eaka neviem, ci im to az tak vynesie, ja okolo seba pocuvam len negativne ohlasy, mne nevadilo, ze boli len pre predplatitelov casti, co este neboli odvysielane, alebo napr. ta farma special a filmy, ale naozaj ma nastvalo, ze uz nejdu ani reprizy 😖 najskor vraveli, ze ich nespoplatnia, a asi 3. ci 4. mi prisiel e-mail, ze uz je spoplatnene vsetko, ja to pozeram, nezaspim, no stve ma napr. Sultan, ktoreho popri Farme nestiham pozerat, ale v ziadnom pripade nebudem nic platit 😠

katka1981
6. apr 2012

@eaka, hej vsimla som si to co pises, len som cakala nejaky pokec. Praveze Markize tecie do topanok, nemaju prachy, preto to robia. Co uz, mozno ze im pridu ohlasy a aspon ordinaciu nechaju a ked nie, kaslat nato.

katka1981
6. apr 2012

@ela2710, vidis, aj mne prisiel email ale rovno som ho vymazala 🙂 Preto som nevedela.

penelope2066
6. apr 2012

No ja tiez urcite nebudem za archiv platit!!!Ved je to chore aby som platila za nieco co som si nestihla pozriet,to radsej ozeliem.Darmozracov zivit nebudem,mozu sa hanbit.

lucyka1
9. apr 2012

baby to akoze sa neda pozriet ordinacia vôbec nikde? na ziadnej inej stranke? prekukli ste uz vsetky moznosti? 😉

krpcek
12. apr 2012

to je v riti!!!! presne ako pisete, platit za nieco co uz bolo odvysielane??? to je nonsens!

@lucyka1 raz tu bola nejaka ceska stranka, na ktorej sa to dalo pozriet, ale neviem ten link najst, uz som presla 100 stran. 😠

prasiatko30
12. apr 2012

No nic uz skoncili sme s sk serialmi a s markizou na dobro

lucyka1
12. apr 2012

@krpcek no ved prave ze neviem nic najst... a tak mi zostalo uz len to ze musim vydrzat byt hore tak dlho kym neskonci ordinacia. pretoze sa jej neviem vzdat, strasneeee ma to bavi... aj dnes 😉 😀

strelka11
12. apr 2012

no už ma pekne štvu s tým,že kvôli Farme je Ordinácia až o 22hod 😠 😠 😠 tak to im riadne klesne sledovanost,pretože je to dosť neskorá hodina 😖

eaka
12. apr 2012

@strelka11 moja sledovanosť im už teda klesla poriadne..nechápem, takú tupotinu farmu o 20tej... no 22 hore určite nebudem..

strelka11
12. apr 2012

@eaka no ja našťastie to mam tak vymyslene,že si ordináciu nahram na video a pozriem zajtra doobedu a budem pozerat Druhy dych na DOMA,lebo tiež odmietam platit za archiv Markize 😒

eaka
12. apr 2012

@strelka11 video som už vyhodila.. 😉

eaka
12. apr 2012

tak teraz som sa ako narehotala, že si nemôžu, zakaždým, keď zaspí, myslieť, že je mŕtva!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀