• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
@eaka no jo, trošku veľa čiarok... neskoro som si všimla..
12. apr 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo robí Edita v nemocnici??
12. apr 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlcnikovy zachvat prepchala sa v bufete ked operovali vnuka
13. apr 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xenicka13 operovali Alexa? no ani neviem, keď nekukám, včera som bola výnimočne o takej hodine ešte hore..
13. apr 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka no akysi pruh na creve ci co dvihal tazke kamene
13. apr 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiez pozeram ordinaciu, len nahodou som nasla tuto temu :slight_smile: nie vzdy sa mi da, mame 14mesacnu Lindusku, ale ak sa da, sledujem :slight_smile:
13. apr 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ta trapna farma konecne skonci? :angry: :rolling_eyes: sak uz to je nenormalne jak to davaju furt dlhsie a dlhsie :rolling_eyes: povodne bolo, ze do 21.15 potom 21.20, a teraz uz ani nehovoria cas zaciatku ordinacie, radsej povedia v uputavke, ze po farme :angry: :angry: :rolling_eyes: mi lezu na nervy :angry:

a este dvestokrat reklama v jednom diely :angry: :angry: :angry: snaaad konecne ked ta tupotina skonci sa vratia ku klasickemu vysielaciemu casu o osmej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak som vcera pryvkrat v zivote pozerala Panelak a neviem neviem, ci nepresedlam z ordinacie na panelak :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eaka no nám ešte funguje aj ked ma uz dost rokov,ved muz uz caka kedy sa pokazi :wink:
13. apr 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aj ja som nad tym rozmyslala, prejst na Panelak... ale ten je kazdy vecer, pricom Ordinacia je len dvakrat.... budes to stihat?:slight_smile:
to sa tyka tej Ordinacie, ako ste tu riesili potraty, tak tie tam bezia jedna radost, ist na zakrok je pomaly ako ist na chleba... suhlasim s @eaka Laurina reakcia na Mareka kvoli jeho filozofii na potrat nie je moc normalna...
16. apr 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rospina no to neviem ale ten aj doobeda reprizuju, a zas aj tam ak mi aj tri diely ujdu, nic sa nestane :grinning: :grinning: :grinning:
ordinaciu zatial este zo zotrvacnosti pozeram, ale uz meliem z posledneho...sak o polnoci to uz chodi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. apr 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ordinacia sa da pozriet vraj na cucaj.sk a ked budete hladat ordinaciu, tak to treba uviest do uvodzoviek. Ja som to neskusala, ale niekto mi hovoril, ze tam sa to da pozriet.
16. apr 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisaha aha, tak to si niekedy teda pozriem :slight_smile:
@pipka to je super, ze si to mozes potom pozriet doobeda. ja som v praci, takze bud ordinacia neskoro vecer alebo.....ordinacia neskoro vecer.....
vcera som to nestihla, co sa udialo vo vcerajsom dieli? dik :slight_smile:
18. apr 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rospina no Monika sa urazila a dala hodinovu vypoved a odisla z urgentu, ten poslanec nutil Slavika aby spravil tej jeho sekretarke potrat, ale ten ho poslal s nonsalantnostou jemu vlastnou do teplych krajin :sweat_smile: :grinning:
Ema skolabovala z tych liekov co si kupila, lebo to boli lieky na narkolepsiu a ona mesiac skoro nespala. Editku uz prepustili domov, Zuzana sa uz rozhodla pre plastiku prsnika, Mazar zas trosku zmatkoval pri vysetreni ale nakoniec bolo vsetko ok, a Šišková (teraz rychlo neviem jak sa vola Robova matka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) bola za Mazarom doma, aby daval vyssie vyzivne na roba ..ale kravka povedala, ze sak teraz uz ma len jedno dieta, tak by to nemal byt problem :sweat_smile: :rolling_eyes: co palenikovu dooost vytocilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda aj Mazara...sa urazil a odisiel spat. Ale potom za nim dosla do roboty a ospravedlnila sa mu, ze to tak nemyslela ako to povedala, ze len musi odist z roboty lebo sa musi starat o mamu a nebudu mat ziadny prijem...tak to pochopil a akoze suhlasil.

dufam, ze som to vsetko zhrnula :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rospina jaaaj a Marek sa rozisiel s Laurou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak ta mu zbalila tasku a doniesla ju Misi do ordinacie :grinning:
18. apr 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka coze? wow....to su novinky, dakujem :slight_smile: aj ked si myslim, ze laura s marekom sa donekonecna handrkuju :grinning: ... ja teda by laurou uz si inak zariadim zivot... neviem, co si myslis ty alebo ostati vo fore :slight_smile:
no a co doktor Danko na tu vypoved?
18. apr 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktor Danko ostal s otvorenou hubou :fearful: :astonished: :grinning:
ale v uputavke na stvrtok bolo, ze ju bude hladat...tak som zvedava :sweat_smile:

no ja byt Laurou...tak s kalmanom nechodim ale ja by som ani nou nechcela byt...nejaka mi pride aj ona trosku scvokatena v poslednej dobe...teda ako postava...neviem, zdala sa mi na zaciatku taka rozhodnejsia a pevnejsia...teraz furt len Burgerovi vola a na pleci mu place..ked ho mala doma, tak od neho odisla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jaaaa neviem kam to spejeme :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Ordinaciu som nevidela odkedy je voyo platene, t.j. od 3.4. Prosim vas nemozete mi napisat co sa tam deje? Dakujem
19. apr 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @katka1981, tiez to nesledujem pravidelne, mozno ti to zienky vo fore budu vediet zhrnut :slight_smile: co sa vlastne udialo v ordinacii naposledy pred tym, ako je archiv spoplatneny?

@pipka, tak vcera som to stihla, aj ked nie do uplneho konca, viem, ze danko prisiel hladat moniku do jej bytu...a uz som musela ist k malej, tak ten uplny koniec som trocha p repasla... siel za nou na letisko alebo tak? :grinning: dik :slight_smile:
20. apr 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze to uz zacalo cvakat aj Eme, teraz je na rade Mazar... no neviem :grinning:
20. apr 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka, ahoj prosim ta pises kazdu cast? Nieco som si precitala, no super prepis dakujem :slight_smile:
20. apr 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1981 tu som nasla popisane vsetky epizody http://ordinacia.markiza.sk/epizody skoda, ze sa to neda uz pozerat, tiez nemienim platit za archiv!
20. apr 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smileko, diky moc
20. apr 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rospina
@katka1981 fuuu, tak vcera som aj ja koniec prepasla :sweat_smile: :rolling_eyes: cez reklamu, ze idem umyt riady, sak na markize tie reklamy neskutocne dlhe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dójdem za 5 minut a uz nocne spravy :angry: :sweat_smile:

takze vcerajsi diel som len tak na pol oka videla :sweat_smile: :sweat_smile: :unamused:

aj ja som postrehla len, ze bol u nej v byte a tam uz kalman nastahovany..a potom mi to uz uniklo :confounded:

ze Emu pustili z nemocnice a Kamenicka jej odporucila ist do sanatoria na liecenie ale Ema ze do blazninca ani za svet :grinning:
na urgente nova sestricka, Palenikova ma peklo s Mazarom, ten zabuda viac a viac...uz aj Kamila ju na to upozornila
Monika je nasrata na Misu ale ta jej prisahala, ze ona v Marekovom odchode od nej prsty nema a ze aj jej sa zda cudny

inak pobavila som sa, ked ten maly zacal spievat tu pesnicku, ze Boh ta ma rad :grinning: ked Misu ukazali...ten ksicht to jak mojho muza keby som videla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka, prosim ta budu koncit definitivne ci je to len plany poplach?
20. apr 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka, ja mam pocit, ze kazdy je tam za blazna. Ozaj kto sedel s tou rysavou co je HIV pozitivna v aute? Co sa s nou stalo? Zabudla som jej meno. A co Polnisova?
20. apr 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1981 no Nina rezakova teraz akoze po havarii a previezli ju do Bratislavy do nemocnioce ale mala amneziu a zatial sa nezistilo, kto bola ta obet :confused: :unamused: len povedali, ze muz...aspon ja som nepostrehla, ze kto to bol :confused: :confounded:

a Polnisova je tiez akoze odstahovali sa mimo mesto a teraz len Juricek sa s nou rozvadza, lebo sak zalubil sa akoze do tej ucitelky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. apr 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka, inak v jednej casti sa tvarili ze s nou nikto nebol, podla mna scenarista ma alzheimera :slight_smile:
20. apr 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi teda to bude jak vravis :grinning: :grinning: :grinning: alebo nam mozno este o par dielov nieco prezradia :sweat_smile: :wink:
20. apr 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1981 ako to myslis, ze "s nou nikto nebol"...to ako s kym?
@pipka aj ja si reklamy vyplnam este nestihnutymi pracami, ale je to dost o nervy, ked aj odbieham, ci uz je po reklame alebo nie.... a tak, ak sa mi daj, radsej sedim a citam casopis, kym neskonci reklama :slight_smile:
21. apr 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rospina, no v jednej casti sa mi zda ze sa pytala ze co ten muz, alebo nieco take, proste oni sa tvarili ze bola v aute sama a jeden diel nato alebo este neskor sa spytala a povedali ze nevedia aky muz sedel s nou v aute.
21. apr 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok