• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
no to ja viem ale aspon ma to neprekvapi
10. okt 2008 o 12:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zasa som mimo :sweat_smile: ta stara, co ju hra Kocurikova, pozvala Slavika domov? :unamused: sorry, to preto, ze pozeram len utrzky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. okt 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pani Bellová :rolling_eyes: ...fakt vtierka 1. triedy...mne je protivná už KOcúriková s tými príšernými vlasmi.....možno aj preto mi jej postava nesedí :zipper_mouth: ....tie vlasiská by som jej odstrihla, ako s nimi furt zametá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (grcajúci smajlík, kde si??????????????) :grinning:
10. okt 2008 o 12:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco: tak takych nas je asi viac co by ju hned ostrihali
10. okt 2008 o 12:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2008 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2008 o 13:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nechajte kocurikovej vlasy na pokoji :grinning: :grinning: ja ked si ju predstavim v kratkych blond vlasoch.....pomoooooc kde je grcajuci smajlik.........alebo v strvalenych hnedych,alebo inych...tak mi z toho vychadza,ze urcite spravilo preto vsetko,aby mala uces,ktory jej najviac sekne :grinning:
10. okt 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale moze robit antivirus do pocitaca :sweat_smile:
10. okt 2008 o 13:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ten adamko nieje nahodou ozajstny syncek Adyho??myslim ze sa podobaju :wink:
10. okt 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam: a ja som si myslela ze sa to zda iba mne
10. okt 2008 o 14:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včerajší diel bol dosť hnusný a hlavne tá blbá laura ale možno sa dá michal dokopy s luciou. lucia bonzne vlka že chce zrušiť orgináciu laura porodí dieťa a potom pri pôrode laura zomrie , michal sa dá dokopy s luciou a spolu budú vychovávať dieťa. nie je to super scenár? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aj tak to scenárista ešte zapletie :frowning2:
10. okt 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise: a nechces sa tym zivit? :grinning:
10. okt 2008 o 14:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, čo bolo v tom videu? SOm zvedavá a nemôžem si to v práci pozrieť :unamused:
10. okt 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise to znie zaujimavo..........ja by som aj chcela aby to takto skoncilo.Aby bol Michal s Luciou.Mozno aj to bude tak :dizzy_face:
10. okt 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise :grinning: to bolo dobre ja som zistovala cislo na Kramara nech mi povie ako sa to skonci :grinning: som taka nedockava
10. okt 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka_mt -v akom videu myslíš? :confused:
10. okt 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrikk a myslíš že ti to prezradí :grinning:

ale baby...nechať lauru zomrieť je trošku kruté, stačilo by falošné tehu, alebo potrat.

a mne dali knižku v 10tt takže dosť skoro.
10. okt 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dal lekar knizku uz v 6tt :slight_smile: asi veril babatkam :wink:
10. okt 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea.m preco krute?????ved aj to sa stava v realnom zivote,tak sa to moze aj Laure stat :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme ze len srandujeme
10. okt 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa zda čudne že už ma tehu knižku..a neukazala žiadne sono..ved tehu knižku vystavuju iba po sone, ked je všetko odsuhlasene, nie??
aspon v mojich prípadoch to tak bolo, teda knižku som dosatla v 8 tt..a prečo mu máva knižkou ked by mu mala ukazať foto.. :confused:
10. okt 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy asi do utorka zbláznite :grinning:
10. okt 2008 o 22:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne napr. fotky nedali, a ona nevravela, či bola alebo nebola na sono. takže je logické, že tam bola, ked jej tu tehu knižku dali nie? :wink: :slight_smile:
11. okt 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie každý ide hned kupovať papučky aleob plyšaka a tehu testy strčí pred partnera s nimi a pod.(u nás to tiež tak nebolo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :grinning:
11. okt 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten scenar, kdeby akože laura umrela a michal bude vychovavať dieťa s Luciou, no nie je to zlý nápad, ale zdá sa mi to skor Rosamundo-Pilcherovské, nie? :wink: :grinning:
11. okt 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stefi :grinning:
11. okt 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna tam zamiesa karty este mlada Vlkova,stary ju posle k vode,ona ma prakticky decko s michalom - ci nie?Mozno sa bude chciet nasankovat k nemu nazad a vydierat ho - Laura to mozno neunesie a Michal zostane opusteny sam, a mozno sa s vlkovou daju dokopy :grinning: Alebo s Luciou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ALe to su len fantazie...vselijako sa to tam moze zamotat,ale podla mojho nazoru je to uz fakt trosku prekombinovane :unamused: straca to na realnosti...
11. okt 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena 22 aj to by bol dobry scenar......suhlasila by som :wink:
12. okt 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano jasne,nech sa miso stara o vlastne dieta ale viete si predstavit dvoch takych neschopakov ako vlkovu a michala v ednej domacnosti?to by bolo horsie ako kamila s petrom :grinning:
12. okt 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som teda myslela ze Kamila bude len v ordinacii tehotna------------------ale ona je fakt tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile:
A vraj budeme jej porod vidiet v ordinacii live?ja asi odpadnem
12. okt 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,teraz to davali v tej smotanke...aj tak som tomu neverila
:grinning: :grinning: sako ona je uz staraaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: nebite ma neviem kolko ma ale vyzera na 45 :grinning:
12. okt 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok