• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
@katka aha,. uz chapem...inak som si vsimla, ze kazdy diel ma ineho scenaristu, tak to asi preto :slight_smile: ..niekedy, ked sa dej v niektorych situaciach vlecie, tak mam pocit, ze asi rozmyslaju, co ma byt dalej :grinning:
23. apr 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
no dost take ne....
oni zabijaju tam hercov lebo idu hrat do JOjky vsak konkurencia preboha stym museli ratat,
:(
hlupost aj mazarovej dceru na co trebalo zabit bola super :(
23. apr 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika15 a tak mozno mazarovej dcere sa uz nechcelo hrat...co ak potrebovala dabovat zas nejaku esmeraldu, Seherezadu ci kieho dasa z Orientu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
hehehehhe :slight_smile:)) no vsak prave ja viem ale mohli ju spratat jak Polnisovu vies... :slight_smile: ze ide na dedinu hihihi :slight_smile:)))
23. apr 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no az to malo ist od 9 k 5 tak nech radsej skoncia :unamused: sak vecne menili ten vysielaci cas...no a myslia si, ze ked to daju o polnoci, tak im hadam bude rast sledovanost :angry: :rolling_eyes:
tak im treba
len skoda, ze z povodne dobreho serialu dokazali spravit toto :frowning2: :rolling_eyes:

dokukam zo zotrvacnosti a hadam si aj vydychnem...sak aj tak to donekonecna natacat nemohli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:
24. apr 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne bude aj smutno, ked uz Ordinacia nebude, pozeram ju od zaciatku a bavila ma, podla mna tu mensiu sledovanost doondali najma tym vysielacim casom, ale ja som aj tak pozerala, len ma zas stvalo, ze kobra je o polnoci :angry: celkovo sa mi uz program markizy nepaci, vsetko dobre maju v noci
25. apr 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710 to je zas jedna markízacká debilná reakcia, sledovanosť im klesla, pretože to presunuli po debiline farme a všetky sme dovtedy zaspali... takisto, keďže bola Ordinácia prešpikovaná reklamnými odkazmi, mohli si odpustiť aj tie polhodinové reklamné bloky, pretože kým reklama skončila, človek aj zabudol, čo pozeral.. ale veď takto to na Slovensku funguje so všetkým... Keď niečo dod*bú, tak v snahe to potom napraviť to dod*bu ešte viac... :-/
25. apr 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna keby presunuli modre z neba na 22 hodinu tiež by kklesla sledovanosť ale to nemôžu kedže vilo spáva s riaditelkou markizy takže jeho relácia sa nepresunie ale zostane v rovnakom čase (mám rada modrez neba su tam silne pribehy ale je tam to ale....)
25. apr 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred chvilou som objavila článok o konci Ordinácie :confounded: asi je najvyšši čas skončiť,lebo to išlo s tymto serialom už dlhši čas dole vodou,najmä s touto poslednou seriou....Takže bolo to dobre ale hádam príde dalši dobry seriál ktorý sa bude dať pozerať :wink:
25. apr 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, kedy ma koncit ordinacia?
a co sa udialo vcera vo stvrtok vecer? neboli sme doma, dakujem :slight_smile:
a este by ste mi mohli prosim vas zhrnut tu cas, ked sa strielalo v bufete, nedivala som sa na to, ale doteraz sa satale k tomu vracaju....dik :slight_smile:
27. apr 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konci sa v juni. a uz zbohom...
skoda za to....
@rospina
1. máj 2012 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika15 dakujem, tak to je teda skoda. nesledujem sice uplne kazdy diel, ale na to, co sa tam deje, to aj tak staci.... aj dnes vecer ma manzel prehovoril na thriller, tak mi prosim potom naps, co sa udialo, dakujem este raz :slight_smile:
1. máj 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rospina
jasne, doraz budem pozerat cez archiv tak ti napisem :slight_smile:)
2. máj 2012 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rospina no take to bolo
uz vidno ze ich to nezaujima, ten kalman je v nejake sektre... ta zena podala staznost kvoly krvi,
a sa to tocilo kolo tych deticiek... :slight_smile:) ale tak uz nasilu len :(((
2. máj 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem @monika15, si zlata.... tak to sa mi zda uz od veci,ze je Kalman v sekte....aj mne ten dej pride niekedy uz trocha za usi pritiahnuty.... urcite napis budem sa tesit :slight_smile:
2. máj 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rospina
no prave ... tej lekarke by uz mohli dopriat nejaky vztah.... je to smutne ze kazdy ju necha.....
:slight_smile:)) hihihi tak uvidime co vo svrtok ;)
2. máj 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vcera som nemohla zasa pozerat, co sa udialo? dik :slight_smile:
11. máj 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, potrebovala by som zistit, v ktorej kaviarni (alebo restauracii) v Pezinku sa natacala ordinacia. Viete poradit?
17. máj 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nevie?
18. máj 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som videla vcera len koniec..kvoli hokeju ma mm odpisal :sweat_smile:
@vivere ale mne sa zda, ze v restauracii sa to nenatacalo nikde, to su ateliery..ale zaber zvonku co bol, tak to je v Krasnanoch v BA , tusim Krasnanska kuria sa to vola.
a to co je Ema v kupeloch akoze tak to natacaju v Studenom, v RVS klube, v kastieli :wink:
18. máj 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco vcera nebola ordinacia..neviete niekto? :confused:

sak som vynimocne vydrzala a kukam, ze debilnu farmu davali az do jedenastej :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
23. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
čítala som, že pre hokej neodvysielali nejakú časť farmy, tak dávali tú zmeškanú + tú, čo mala nasledovať dalej
ale ma to pekne naštvalo, nech si tú farmu strčia niekam :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. máj 2012 o 21:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzuco presne...pochybujem, ze ak by pre hokej neodvysielali ordinaciu, zeby potom miesto farmy davali dve za sebou :angry: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco najlepsie ze este po spravach ide na ordinaciu uputavka a potom ju nedaju...dementi :angry: :angry:
asi si potrebuju umelo zvysovat sledovanost tej primitivnej farmy :angry: :angry: :rolling_eyes:
23. máj 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
no ak majú lepšiu sledovanosť, ked dávajú farmu, tak jasné, že ju dajú radšej ako ordináciu
23. máj 2012 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka - presne tak ja ordináciu už len preto nepozerám le bo je tam kopec reklám nemám na tonervy. Nejak by sme mali niečo s tým robiť nielen kvôli seriálom ale aj kvôli filmom. Ak sa im aj napríklad podarí dať nejaký dobr film nedá sa dopozerať lebo každých 10-15 min. ide reklama. Ja to riešim tak že si ordináciu nahrávam a tie reklamy popreskakujem a mám klud. Včera som pozerala na Jojke film 22 guliek celkom dobrý film to bol ale tie neskutočné reklamy každých 10 minút to je hotová tragédia.
28. máj 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bzuco Dnes v rannom vysielaní reklamovali nejaký nový seriál a že vysielací čas 22:30, no nech si nechajú... :grinning:
28. máj 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, teraz som vo stvrtok nepozerala iba zaciatok som stihla :slight_smile: inak neviete ci je pravda ze ordinacia uz nadobro konci???dik
11. jún 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyka1 ano, konci definitivne, teraz niekedy v juni uz bude odvysielana posledna cast.
12. jún 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok