• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
ano, to uz vieme :grinning: ale nakoniec lucia odide od neho z firmy, aj zo zivota....
14. okt 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviete prečo príde tá kristína vypovedať??? to som nejak nepochopila :confused:
14. okt 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka ja teda netusim,ale len tak odhadom nechce konecne udat toho chlapa...co ju zbil...
14. okt 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...to ma veru nenapadlo...lebo dlho ju neukazovali....tak som veru netušila prečo vlastne ju tam zas ťahajú...a zas sa dá dokopy s palenikovej synom...bude ho utešovať zo smrti otca...joj...dúfam, že nie...

minkak...jeeemine...my sme iné maniačky na seriály tuším... :grinning: ale keď ja si aspoň pri nich troch oddýchnem od deťúreniec.... :grinning:
14. okt 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooo co zavislacky,uz ste navarili makovicoveho odvaru pre vase ratolesti a s ovladacmi v ruke a nohymi vyklozenymi na manzelovom chrbte cakate aby ste nezmeskali ani sekundu???? :grinning: :grinning:
14. okt 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je to tady,pc konci :grinning:
14. okt 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon nachvilku :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co...ako to ide dopadnut???
14. okt 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka tak som sa trafila :sweat_smile: inak dnes to teda bolo huste :unamused: chuda nela :confounded: len nechapem preco nic nepovedala... :confounded:
14. okt 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesledovala som to celé....minka....tú nelu ten dotyčný znásilnil??? či išla sama??? už som len videla keď sa prebrala kdesi....

bubba---kiež by to bolo také jednoduché ako píšeš-...
14. okt 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asitka maniacka :sweat_smile: :wink: dal jej nieco do dzusu...aj chcela ujst ale uz sa jej to nepodarilo :frowning2:
prebrala sa to unho v kancli,nalakal ju tam ,ze idu podpisovat zmluvu...a fotograf ju predtym-aj pred nim varoval...ona povedala,ze to bude mudiet risknut :frowning2:
14. okt 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja ordináciu fakt nemusím,dla mňa je to dosť ťažký seriál plný všelijakých problémov-presne taký ako život,ja si radšej pozriem panelák,ten je predsa len uvoľnenejší a viac si pri ňom oddýchnem,ale fanynky teraz ne že ma zožeriete! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. okt 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som včera nevidela, mali sme návštevu.
Čo tá Laura? Už bola u lekára? Nejako sa tam riešilo to jej tehotenstvo?
15. okt 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež včera nejak len útržkovite sledovala... minka...vďaka... :grinning:

muriel..no na markize beží ordinácia...a je taká ako píšeš...keby som prepla na joj...je tam kriminálka...a vražda za vraždou...dám primu...túšim tam idú VKV...a tam je to ešte ťažšie ako v ordinácii....dám stv...a tam netuším :grinning: ono je to aj tak furt o tom istom... :grinning:
15. okt 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a viete co mi este ide na nervy???ti dvaja udrzbari :angry: :angry: :angry: ich by som vyhodila z okna a nech skoncia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Laura nebola u lekara.....
15. okt 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda nela, este ze sa vratil mato zo zelandu... :dizzy_face:
15. okt 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laura bola u lekara asi minule, lebo uz ma tehotensku knizku
15. okt 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli...čo z toho, že sa vrátil, ked ona ho už nebude chcieť :frowning2:
15. okt 2008 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco co ty vies? v ordinacii si nikdy nemozes byt ista kto sa s kym zapletie :grinning:
15. okt 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik, ale ked si prečitač obsah nasledujucich častí,tak vieš. samozrejme, v dalekej buducnosti, t.j. 2-3 týždne zase može byť všetko naopak :grinning:
15. okt 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to fakt, ten novy udržbar je ešte vačší pako jak Vilo :rolling_eyes:
ale tehu knižka sa nedá kupiť v papiernictve, či áno? :wink: :grinning:
15. okt 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v reale myslim nemoze byt az taky problem pre pediatricku si zaobstarat tehu knizku...
v reale sa mi zda ale prudko nepravdepodobne, aby v nevelkom meste (kde sa vsetci stretavaju v tej istej kaviarni) nevedel o laurinom tehotenstve ziaden z piatich gyndosov (pardon, jeden to vlastne UZ vie)... ozaj, kolko v takom mestecku maju ludi s tymto povolanim? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vobec...nejake je to nedomyslene
15. okt 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy serial podobneho razu je nedomysleny :grinning: :sweat_smile:
15. okt 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja mám hneď niekoľko nedomyslených postrehov:
1* Nela ešte nemá osemnásť, však? takže podobné zmluvy by namiesto nej musel podpisovať jej zákonný zástupca-otec
2* Ak by mňa niekto rozumnejší a skúsenejší na podobného pána upozornil, tak tam nejdem sama ani keby čo bolo....
3*bolo by mi vrcholne podozrivé, keby mi niekto stále hovoril no napi sa, napi.....
15. okt 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula autor zrejme ocakava, ze mu divak bude vsetko zrat aj s navijakom :wink: Tym divakom by vsak musela byt iba storocna babka... :sweat_smile:
15. okt 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som dosť veľký detailista, takže mňa tieto naivné predstavy slečien scenáristiek doť odrádzajú od celej ordinácie....
15. okt 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono by to bolo celkom pozeratelne, keby nekopirovali mexicke a argentinske telenovely, kde sa clovek za desat casti nedozvie, preco dotycna uz desat casti reve.... a pod. hlody....
15. okt 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden dom, strom... jedena kaviareň, stále tie isté ksichty a ako podotkla ikke, plná nemocnica gyndošov :grinning:
15. okt 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera to bolo trápne že nela bola taká blbá a nešla na políciu alebo že lucia nezavolala lekára alebo políciu ked nela došla v takom stave domou. :angry: :angry: :angry:
15. okt 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok