• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
ci si myslela Michalovu mamu??? :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2008 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze nemysli na mata povedala Kamila,ale len na Danielu-Adamka a na seba ci tak nejak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2008 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sama tu riesim probleeeeeeeemy?akoby to len mna zaujimalo :grinning: :grinning: :grinning:
idem spat
papa v utorok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2008 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj kamilaaaaaaaa....nie ja som myslela ze magalova sa objavila :grinning: :grinning: :grinning: sorrac :sweat_smile: :sweat_smile:
23. okt 2008 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No co dievcata?dnes neordinujeme??? :grinning:
24. okt 2008 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes je piatok, dnes je zavreté... :grinning:
24. okt 2008 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano ved uz aj o takomto case kto by ordinoval :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nemocnica by mala fungovat nie? :grinning:
24. okt 2008 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy by ste fakt priali lucii takeho chlapa? jedno decko uz ma s inou, dalsie caka zase s dalsou a ona sa vlastneho mozno ani nedocka. no dakujem pekne, ale ziadne dobre vyhliadky do zivota :confounded:
24. okt 2008 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
koho prajeme lUcii? :sweat_smile:
24. okt 2008 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
toho laurinho byvaleho uspesneho frajera :wink: a nech ju zoberie do bratislavy a nebude sa musiet na to vsetko pozerat :grinning:
24. okt 2008 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ta kna jeho miesto vybrali teda poriadne slizkého herca... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neznášam mužov s dlhými vlasmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2008 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula k laure sa hodi :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2008 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej ale dolezite je ze je uspesny :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2008 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne bez debaty
a ked si tak predstavim michala?Ten robi deti kade chodi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: esteze Lucia nemoze mat,lebo by v tom seriali boli vsetky tehotne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2008 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michala predsa, ved vzdy ochkate, keby sa tak dali lucia + michal zase dokopy :grinning:
24. okt 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nic proti nemu nemam,ale co ak pravda je taka??? :grinning:
a aj telenovely tak koncia ze nakoniec sa ti dvaja daju dokopy :grinning:
24. okt 2008 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: ale v telenovelach su zeny vzdy dokonala namalovane a lucia vcera nebola. takze - eee
24. okt 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspoň trošku reálu... :grinning:
24. okt 2008 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby neviete nejakú inú možnosť ako si pozrieť ordináciu z archívu? na stránke markízy to ide strašne trhano, a pomaly, som z toho na prášky :angry:
24. okt 2008 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veronika to by slahlo aj mna :grinning: :grinning: dost co mi mala skace po hlave kym to pozeram nieto este toto :grinning:
24. okt 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veď ma aj šľahá, pozrieť minútu trvá aj vyše piatich minút a na to naozaj nemám nervy ani čas :frowning2:
24. okt 2008 o 22:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne to ide dobre, asi mate pomaly internet :unamused:
24. okt 2008 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veronika ja som teraz dopozerala vcerajsiu cast a tiez mi to ide super-uplne normalne tak chyba bude asi inde :unamused:
24. okt 2008 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my máme akési mikrovlnné pripojenie, a keď je na tom istom serveri viac tých účastníkov, vtedy to ide dosť pomaly, teraz mi to celkom ide, tak kukám, spať sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2008 o 00:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veronika - mne to trhalo u nasich. :angry:
spustila som to a potom som dala pauzu. ked som prisla o nejakych 5-10 minut, tak uz bola cela cast natiahnuta a slo to ok. :wink:
25. okt 2008 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky, tak sa dočkáte, Laura potratí....
25. okt 2008 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vesi, odkiaľ vieš?
25. okt 2008 o 13:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vesi ved to sme predpokladali uz davno lebo sa nejako o tom nediskutuje..nakoniec sa fakt tomas este da dokopy s laurou,...dufam ze bude aspon trosku hrda a bude robit sceny :grinning: :grinning:

veronika mikrovlnne pripojenie nema absolutne nic spolocne so serverom...aj ja ho mam a problem je tu ako napr.s mobilom,je to o signale.ked sa napr.u nas zhorsi pocasko,tak mi to ide vsteko omnoho pomalise,ked je napriklad burka tak to fici jak keby sme mali neviem aky super internet :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2008 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veronika,v novej televízii som čítala obsah :grinning:

bubba, ja viem, že sa to predpokladalo, ale už je to isté :grinning:

mimochodom, je zaujímavé, že Dr. Gregor ako gynekolog by mal mať najlepšie informácie o antikoncepcii, ale on si robí deti kade chodí :grinning: :grinning:
25. okt 2008 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vesi ale potesila si ma...haha...
a inak co gregor ma asi tolko deti ako peter :sweat_smile: :sweat_smile: a oneeee to nevies,ze"obuvnikov syn chodi bosy?"akoze neviem si predstavit zeby som bola taka blba a musela cakat nato aby ma partner upozornil nato,zeby som mohla brat anitkoncepciu...asi by som sa urazila.hehe
no a teraz sa uz tesim na utorok si ma nazhavila :grinning: :grinning:
25. okt 2008 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok