Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

ankam
23. okt 2008

ci si myslela Michalovu mamu??? 😀 😀 😀

ankam
23. okt 2008

ze nemysli na mata povedala Kamila,ale len na Danielu-Adamka a na seba ci tak nejak 😝

ankam
23. okt 2008

sama tu riesim probleeeeeeeemy?akoby to len mna zaujimalo 😀 😀 😀
idem spat
papa v utorok 😀 😀 😀 😀

bubba
23. okt 2008

jaj kamilaaaaaaaa....nie ja som myslela ze magalova sa objavila 😀 😀 😀 sorrac 😅 😅

ankam
24. okt 2008

No co dievcata?dnes neordinujeme??? 😀

monkula
24. okt 2008

dnes je piatok, dnes je zavreté... 😀

ankam
24. okt 2008

ano ved uz aj o takomto case kto by ordinoval 😀 😀 😀
Ale nemocnica by mala fungovat nie? 😀

bambusko
24. okt 2008

vy by ste fakt priali lucii takeho chlapa? jedno decko uz ma s inou, dalsie caka zase s dalsou a ona sa vlastneho mozno ani nedocka. no dakujem pekne, ale ziadne dobre vyhliadky do zivota 😖

monkula
24. okt 2008

koho prajeme lUcii? 😅

bubba
24. okt 2008

toho laurinho byvaleho uspesneho frajera 😉 a nech ju zoberie do bratislavy a nebude sa musiet na to vsetko pozerat 😀

monkula
24. okt 2008

ta kna jeho miesto vybrali teda poriadne slizkého herca... 😝
neznášam mužov s dlhými vlasmi 😝 😝

ankam
24. okt 2008

monkula k laure sa hodi 😀 😀 😀

bubba
24. okt 2008

hej ale dolezite je ze je uspesny 😀 😀 😀

ankam
24. okt 2008

jasne bez debaty
a ked si tak predstavim michala?Ten robi deti kade chodi 😀 😀 😀 😀 esteze Lucia nemoze mat,lebo by v tom seriali boli vsetky tehotne 😀 😀 😀 😀

bambusko
24. okt 2008

michala predsa, ved vzdy ochkate, keby sa tak dali lucia + michal zase dokopy 😀

ankam
24. okt 2008

Nic proti nemu nemam,ale co ak pravda je taka??? 😀
a aj telenovely tak koncia ze nakoniec sa ti dvaja daju dokopy 😀

bambusko
24. okt 2008

😀 ale v telenovelach su zeny vzdy dokonala namalovane a lucia vcera nebola. takze - eee

monkula
24. okt 2008

aspoň trošku reálu... 😀

veronika13
24. okt 2008

baby neviete nejakú inú možnosť ako si pozrieť ordináciu z archívu? na stránke markízy to ide strašne trhano, a pomaly, som z toho na prášky 😠

bubba
24. okt 2008

veronika to by slahlo aj mna 😀 😀 dost co mi mala skace po hlave kym to pozeram nieto este toto 😀

veronika13
24. okt 2008

veď ma aj šľahá, pozrieť minútu trvá aj vyše piatich minút a na to naozaj nemám nervy ani čas ☹

bambusko
24. okt 2008

mne to ide dobre, asi mate pomaly internet 😒

minkak
24. okt 2008

veronika ja som teraz dopozerala vcerajsiu cast a tiez mi to ide super-uplne normalne tak chyba bude asi inde 😒

veronika13
24. okt 2008

my máme akési mikrovlnné pripojenie, a keď je na tom istom serveri viac tých účastníkov, vtedy to ide dosť pomaly, teraz mi to celkom ide, tak kukám, spať sa mi nechce 😝

adulik23
25. okt 2008

veronika - mne to trhalo u nasich. 😠
spustila som to a potom som dala pauzu. ked som prisla o nejakych 5-10 minut, tak uz bola cela cast natiahnuta a slo to ok. 😉

vesi
25. okt 2008

kočky, tak sa dočkáte, Laura potratí....

veronika13
25. okt 2008

vesi, odkiaľ vieš?

bubba
25. okt 2008

vesi ved to sme predpokladali uz davno lebo sa nejako o tom nediskutuje..nakoniec sa fakt tomas este da dokopy s laurou,...dufam ze bude aspon trosku hrda a bude robit sceny 😀 😀

veronika mikrovlnne pripojenie nema absolutne nic spolocne so serverom...aj ja ho mam a problem je tu ako napr.s mobilom,je to o signale.ked sa napr.u nas zhorsi pocasko,tak mi to ide vsteko omnoho pomalise,ked je napriklad burka tak to fici jak keby sme mali neviem aky super internet 😀 😀 😀

vesi
25. okt 2008

veronika,v novej televízii som čítala obsah 😀

bubba, ja viem, že sa to predpokladalo, ale už je to isté 😀

mimochodom, je zaujímavé, že Dr. Gregor ako gynekolog by mal mať najlepšie informácie o antikoncepcii, ale on si robí deti kade chodí 😀 😀

bubba
25. okt 2008

vesi ale potesila si ma...haha...
a inak co gregor ma asi tolko deti ako peter 😅 😅 a oneeee to nevies,ze"obuvnikov syn chodi bosy?"akoze neviem si predstavit zeby som bola taka blba a musela cakat nato aby ma partner upozornil nato,zeby som mohla brat anitkoncepciu...asi by som sa urazila.hehe
no a teraz sa uz tesim na utorok si ma nazhavila 😀 😀