Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

asitka
25. okt 2008

bubba....ale no toto....ja, že si z nás len uťahuješ...závisláčok....ale to ty tiež....že "nažhavená" 😀 😀 😀

minkak
25. okt 2008

baby teraz ma tak napadlo ,nebola si dat predpisat antikoncepciu u Juricka ked zacala chodit s Gregorom ?
Ci ako to bolo, nepamata si to niekto?

vesi
25. okt 2008

bubba, ale to budeš až další týždeň, lebo táto nová televízia je až od budúcej soboty 😀
tiež si myslím, že ak dvaja dospelí idú sexovať, a ešte k tomu obaja doktori 🤐 tak by sa o antikoncepcii mohli najskôr porozprávať 😀

asitka
25. okt 2008

minka...tak nejak...ale keď zistila, že ju balí...tak povedala, že to počká....a nepamatam, či potom ešte nejak bola...... 😀

ankam
25. okt 2008

vesi ty si ma tak potesila-ze lepsi sobotnajsi vecer som si nemohla predstavit 😀 😀 😀

bubba
25. okt 2008

laura vraj udajne nepotrebovala tu antinu uz ved mu to aj povedala ze uz neni treba lebo jej daco nevyslo.teraz sa uz nepamatam ci to bolo este s byvalym alebo uz bol v tom zakomponovany michal 😀 😀
vesi to ti garantujem ze pockam aj dva tyzdne 😀 😀

ankam
25. okt 2008

bubba na taku dobru cast a nepockat?to si nenecham ujst-hoci bude bordel po izbe a mala mi bude behat a skakat po mne 😀 😀

vesi
25. okt 2008

vedela som, že vás to poteší 😀
ja nikdy neodolám a prečítam si obsahy všetkých mojich obľúbených seriálov, aj ked musím priznať, že nie vždy sú presne napísané 😝 😀

ankam
25. okt 2008

bubba tu Danu ci co si dala vybrat tesne pred tym -no uz zacinala s Michalom nieco riesit 😉

monkula
25. okt 2008

POčkajte, čo to riešite? Gregor má nejaké deti? 😕 😕

minkak
25. okt 2008

aha,dakujem ja som mala pocit ze predsa si ju len dala 😉
monkula no ved s vlkovou 😉

vesi
25. okt 2008

no s vlkovou a teraz je aj laura tehuľa, teda zatiaľ 🙂

monkula
25. okt 2008

jaaaj,na tú som zabudla 😀 😀 😀

vesi
25. okt 2008

ešte to upresním, v obsahu na štvrtok 6.11. je, že Laura potratí a zruší svadbu... 🙂

monkula
25. okt 2008

to chudera vycítla, ako jej tu nefandíte... 😝 😝 😝
Chuderka.... ☹

vesi
25. okt 2008

to skôr scénaristi si sem chodia po nápady 😀

monkula
25. okt 2008

ja to tvrdím stále..
A Slečna Dzurindová, už tam niekomu aj doprajte trošku šťastie, veĎ to tam ej nešťastie za nešťastím.. aspoň tú Danielu odsťahujte , najlepšie za Kordiakom na Nový Zéland... 😀

ankam
26. okt 2008

vesi a aj svadbu zrusi?tak to sa mi snad len zda 😀 😀 😀 super
A mozno Michal zacne nieco riesit s Luciou-preto Laura potrati a hned na to aj svadbu zrusi aby mohol byt Michal stastny s Luciou 😀 😅

vesi
26. okt 2008

aj ja si myslím, že sa dá dokopy s Luciou, teda dúfam 😝 😀

ankam
26. okt 2008

to je jasneeeeeee-uz nech je utorok.som zvedava ako to bude pokracovat,ked sa to tak super skoncilo 😕

vesi
26. okt 2008

ja neviem na čo sa ten Michal hrá, ved je jasné, že má pre Luciu "slabosť" 😀

ankam
26. okt 2008

vies ze aj ja som si to vsimla?a aj ona ked jeho stretne tak je na mekko 😨

ankam
26. okt 2008

a este aj stale ukazuju ako si Lucia s Editkou rozumeju nie?tak aj v tom nieco bude-ze nakoniec bude to jej svokrusa 😀

vesi
26. okt 2008

to dúfam 😀 ale boli podarené ako si hrkli 😀

ankam
26. okt 2008

to hej 😀

minkak
26. okt 2008

a toto ste videli?fabian odchadza... 😕 http://www.markiza.sk/clanok-relacia/ordinacia-...

bambusko
26. okt 2008

laura si bola dat vybrat implanon, preto sa juricek nastartoval. vtedy este bola volna

monkula
26. okt 2008

moinkak ,Ďakujem za skvelú správu, konečne nebudem musieť pozerať na ten Kramárov slizký ksicht 😝

dori
26. okt 2008

bože babi ani neviete ako ste ma potešili že laura potratí 😀 😀 😀 😀 mne sa ku gregorovi vôbec nehodila qd prvého momentu som ju nemala rada 😠 😠 😠
pridávam sa k závisláčkam na ordinácii 😀 😀 😀