• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
juuuuuuuuuuuj este som zabudla ze aj dnesna ukazka sa mi pozdava :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: asi Michal podla mna povie mame ze chce Luciu nie?alebo ze si Lauru nevezme.Tak som to ja pochopila .
juj tesim sa ale
28. okt 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne sa zbavíme laury a michal bude chodiť konečene s luciou :wink:
28. okt 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAute holky, ja som tiez zacala sledovat Ordinaciu, hoci tu v Cechach a cez net ostavam verna slovenskym hercom :grinning: Paci sa mi aj kvoli tomu - skveli herci. Bavili ste sa o Studenkovej - ja si ju dost vazim, pretoze si myslim, ze mnohym veciam rozumie, najma, co sa tyka herectva, ked chodila ta sutaz Dievca za milion, tak u mna stupla, lebo naozaj sa vie spravat.
Som teda zvedava, co bude s Laurou a Michalom :wink:
28. okt 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
studenkova je už raz taká :grinning: profesionálna deformácia, ona aj mimo kamier "hrá" :grinning: ale inak sa s nou dá v pohode pokecať :wink:
28. okt 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim nas vytiahnut nahor----- :grinning: lebo zychvilku ordinujeme a mame plne ruky prace :grinning:
28. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anka akurat som to isla urobit :grinning: :grinning: :grinning: nazhavene seckyyyyy?????????? :grinning: :grinning:
28. okt 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeeeeeeee ja sa uz tak neviem dockat :grinning:
28. okt 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som aj malu chystala na spanok ale nie!!!!ona radsej bude po mne skakat a ja budem tipovat ako stale ze co asi tak mohla povedat??? :grinning:
28. okt 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anka mame rovnako stare deti a preto chapoem o com hovoris :grinning: :grinning: ja si ordinaciu v tichosti a kludne snad nikdy nepozriem :grinning: :grinning:
28. okt 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba kde nevies kde su ostatne faninky?
asi uz sedia pred telkou :grinning:
28. okt 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa aj ja k vam pridavam.....musim vidiet kazdu, kazducicku cast a maly uz vacsinou byva v postielke, takze si to vychutnavam pokial nezacne vymyslat :sweat_smile:
28. okt 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, tak kolko toho dnes odrodíme? :grinning:
28. okt 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sa k michalovi hned vratila :dizzy_face:
28. okt 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi...dnes tuším neodrodíme nič....ale zopár vzťahov poriešime.... :grinning:

ináč...čo furt luciu ľutujete...? :grinning: šak ona zo všetkých vzťahov ušla....a nedala im šancu...a keď sa vrátila...len vyfňukávala...že na ňu nik nepočkal...blá, blá..blá...a že...že...že....ale že ona to dodrbala...to jej nedojde...a scenáristi to nedomysleli :grinning: :grinning: bože...a nebite ma teraz...hej??? ani laura sa mi nepáči....on mal byť postava...donchuana...a užívať si život...a nie sa furt zaplietať v nejakých dramatických vzťahoch :grinning: :grinning: michala myslím teda :grinning: :grinning:
28. okt 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som videla aj ja mikrofon :grinning: som sa bala že padne Michalovi na hlavu :grinning:
28. okt 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten mikrofon bol fakt dobrý :grinning: :grinning: :grinning: dáko im to nevyšlo
Daniela sa zblíži s tým Marikiním mužom Tiborom, Páleníkova pristihne Mažára na rande s Fabianovou, Fabian dá výpoved, no najviac ma teší že Laura zruší tú svadbu
28. okt 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky no tak ten Michal teda "chysta" svadbu, tvaril sa pri tom vybere siat uplne odveci.
28. okt 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astka, súhlasím, ved som to už aj písala, že lucia si za to môže sama, ona ho nechala....
28. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,no ja som akurat ulozila malu...najskor pockala kym mi skonci ordinacia,potom si ona pozrela priatelky a isla spat :grinning: :grinning: :grinning: prosimpekne 2 roky a uz aka herecka :grinning: :grinning:

do keluuuuuuuu zasa som prepasla mikrofon...

baby ale ked lucia to tak dobre hra to neviniatko,ked otrci ten pystek,tak som z nej hotova :grinning: :grinning: :grinning:

trosku zmenim zaner.akurat pozeram ako jozo raz hovori o svojej vnucke :grinning: :grinning: :grinning: to je somar stary :grinning: :grinning:
28. okt 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titinkaa, to odkial vies? uz bola uputavka? lebo ja som to nevidela. sakra tam.
laura nech ide za svojou gorilou Risom... sa k sebe hodia, jeden horsie vlasy nez druhy :grinning: :grinning: :grinning:
hcem sa spytat, stary Vlk zomrel? lebo ukazali ho, ako vydychol a odvtedy o nom ani rec nebola... hm...
28. okt 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko nezomrel vlk-len uz ej nezaujimavy tak co ho budu davat :grinning: :grinning: :grinning: Teraz sa Lucia zaobera s Michalom :grinning:
Ja som tiez mikrofon nevidela,ale zato som si vsimla ako tem moslimke uslo troska doboka brusko ked isla rodit :grinning: :grinning: :grinning: som sa nasmiala z Holovskej ako jej ukazovala ze sa ma vyzliect :grinning:

bubba-moja mala nakoniec presne o 20.zaspala-som si to uzila-ale za to nakoniec otravoval mangel miesto nej :angry: :angry: :angry:
29. okt 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera bolo otras ked bol juríček s marikou za stromom a ten jej muž ich načapal, ved zišiel z cesty ku stromu myslím že to nebolo dobre premyslené ved ked je niekto za stromom äpárik) tak ma to netankuje a nejdem si ich omrknúť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
michal nech už konečne nechá tu lauru plávať a tá nech sa dá dokopy s bývalým.
nech michal o luciu konečne zabojuje lebo ich rozchody boli o ničom. :angry: :angry: :angry: :grinning:
k tej nele ved martinovi povedala že fotograf je iba kamarát a už sním chodí a pusinkuje sa pred martinom ako keby ho provokovala.
29. okt 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise presne,presne a ta nela ma fakt dojala.....takto pred matom---chudacik :unamused:
a mikrofon som si vsimla aj ja a 2*-ked sa Daniela rozpravala s tou opatrovatelkou a pri Michalovi a Lucii :sweat_smile:
29. okt 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu ma zarazilo že v nemocnici nikto nevedel aspon základ po anglicky, ked rodila tá ženská a vraj ju tam doviedli z práce takže ten čo ju doviezol mohol aj tlmočiť :grinning: :grinning: :grinning: . neakú ženu pôrodníčku by mohli dosadiť nech je to tam pestré.
všimla som si že tá opatrovateľka adamkovi dávala výživu lyžičkou z veľkej vzdialenosti a ani mu nedočiahla do pusinky
29. okt 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa najviac zaujíma divný charakter postavy Daniely... :grinning:
opýta sa "vy ste tá babysiterka?" takým tónom, ako keby sa pýtala, či jej prišla vykradnúť byt a zviesť manžela...
pozerá na ňu ako na smrad, čo si dovolí kŕmiť jej syna, zoberie jej lyžičku, začne ho kŕmiť sama, po dvoch lyžičkách to vzdá a povie jej, aby to dokončila a ona si utiera ruky ako keby si ich namočila do najsmradľavšieho hovna :grinning:
niečo hrozné. ja si všímam kadejaké somariny ale nevšimnem si mikrofón, to je hanba... :astonished:
chcela by som vedieť, ako dlho tej Daniele asi trvá urobiť účto v jednej malej kaviarni... :grinning:
najlepší herec je tam Adamko, neskutočne je zlatý :wink:
29. okt 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj muž ked včera videl hrať Danielu tak povedal že ona to ani hrať nemusí že ona je táká :grinning:
29. okt 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcerajsi herecky vykon tej "moslimky" bol podla mna vyborny, aj ked jej trosku lietalo brucho :grinning: Najviac ma tesi, ze Laura ma potratit!!!! A zrusit svadbu! Snad sa dockame páru Michal a Lucia :dizzy_face:
A ked prisla za Jurickom ta krava blondina sestricka, a on jej ukazal svoju dobitu tvar, a ona sa mu zacala rehotat, ze "to co mas", jednu by som jej vypalila :angry:
29. okt 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá afganka je vlastne v skutočnosti partnerka Studenkovej exmanžela :slight_smile: sa ani nečudujem že tam včera Studenkova nehrala :grinning:
29. okt 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Laura ma potratit? to by bolo dobre riesenie, aby sa z toho mohol Michal vyzut. Ale presne to ma vcera napadlo, ked som pozerala ako sa Michal spoveda Tereze o tom, ze chce byt s Luciou
29. okt 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok