• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
biela presne nad tym som sa zamyslala aj ja :grinning: :grinning: :grinning: ze daniela je jedna chora uboha depresivna kra...a co si voastne komplexy najlepsie lieci na tych co sa jej snazia pomoct :sweat_smile: :sweat_smile: tiez ma vcera ta scenka zarazila,skor to ale bolo take nedomysllene zo strany scenaristov asi nevedelia ko maju zinscenovat ich prve stretnutie...nakoniec z nich aj tak budu najlepsie kamaratky :grinning: :grinning: :grinning:
nela bola fakt otrasna tak ked viem ze moj byvaly frajer je nablizku sa nebudem s novym pred nim oblizovat :sweat_smile: :sweat_smile: a spravala sa uplne nejako divne ze satyyyyyyyyyyyy jeeeej a isla sa z nich pokakat,ved ony zvykla byt skromna a mila....a teraz?ci nahodou nie je na nejakych drogach alebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiatka, no a co, ze Sahra je Parnickeho priatelka?...urcite to nebolo kvoli nej, ze tam Zdena nehrala
29. okt 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj viem že je to len seriál ,ale aj tak ,ak osa môžte tešiť ,že Laura potratí? :angry:
29. okt 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula presne nad tým som rozmýšľala...že som aj ja hnustná keď sa teším že laura potratíí....ale našťastie je to len serial...
29. okt 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je ,ale aj tak mi to vadí ,prepáčte...
29. okt 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a neviete ako rychlo bezi cas v serialoch???lebo vcera editka povedala-ze 2tyzdne do svadby.........tak som zvedava za aky dlhy cas ta svadba bude na obrazovke :grinning: ale ved vlastne nema byt noooo :grinning:
29. okt 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este Michal sa vcera spraval ako pubertiak-musim priznat ze mi az bolo troska luto laury :unamused:
29. okt 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula suhlasim s tebou,ak sa to stane urcite mi jej bude luto a este viac ,ked sa v takej situacii s nou michal potom rozide :frowning2: tak to bude drsne....
elise ,ale ona nevedela ani po anglicky....preto jej nik nerozumel :wink:
29. okt 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rozmyslam ze ked laura potrati-tak mozno aj ona sama opusti Michala(nie on ju-to by bolo nepekne od neho v takej situacii nie?)-lebo bude chciet aby bol stastny s Luciou hmmmmmmmmm?Ved aj teraz si uz vsimla ze odkedy videl Luciu tak je iny..... :unamused:
29. okt 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslm si, ze by tvorcovia nemali spravit to, aby Laura potratila a Michal ju opustil...to by spravili z Michala negativneho hrdinu...ak Laura potrati, tak mozno kvoli psychike...
29. okt 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooo fakt som zvedava ze preco vlastne Laura potrati :confused:
29. okt 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna to ukonci laura, nemozu si dovolit urobit z michala hnusaka.
29. okt 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja si to myslim ze laura to ukonci-ale oni z toho Michala uz aj teraz robia.........
a ste si vsimli?vcera sa verejne priznal Michal pred Luciou-ze ma dieta s Vlkovou..........
29. okt 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, ci uz tym hnusakom nie je...pretoze my-divaci vieme viac ako Laura...vieme,ze ju chce opustit...a navyse tehotnu
29. okt 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregor uz je teraz negativny hrdina, nazodpovedny, namysleny egoista.

monkula, pravdu mas, ja som uz na to tiez myslela
29. okt 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam tak to som si vsimla a nechapem :confused: odkedy to akoze on vie???nieco mi uslo?
29. okt 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambuško :wink: :wink:
29. okt 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved sama som bola z toho prekvapena ze ako to povedal ze mam s Vlkovou dieta-to ani ja neviem-ved tvrdil ze nieje jeho nie?

no je pravda ze ako mamicky by sme sa nemali tesit z toho ze Laura potrati..............ale je to film
29. okt 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave,ze tvrdil,ze to nieje jeho a plus ked vlk doniesol tie vysledky vlkovej povedal,ze to ostane medzi nimi,nie????
ankam je to film-serial ale aj tak....ja sa z toho netesim,mne to bude luuuuto a este ked to dobre natocia,vsetko okolo toho....tak u mna aj nejaka ta slzicka vyjde :cry: :zipper_mouth:
29. okt 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tiez sa pridavam na stranu nazoru k monkule s tym potratom :unamused:

ja by som prave naopak dopriala jej to babo, Michal kedze si nebol isty co ku ktorej citi tak nemal strielat svoje ,,naboje" naostro :rolling_eyes:

a Lucia je podla mna tiez divna, dost skoro si uvedomila ze Michala chce spat. Ona si myslela ze ked odide prec do zahranicia tak na nu on pocka a ked sa vrati budu spolu, tak to bolo aj pri tom prvom co potom chodil s Fialovou myslim sa volal Roman co potom zomrel, ked potrebovala pauzu a usporiadat si city tak mohla vediet ze teraz vsetci chlapi na nu nebudu cakat. jej spravanie je tiez divne, s niekym chodi , nasledne odcestuje a po prichode chce dat vsetko do normalu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :astonished: :angry:
29. okt 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikdy by som sa netesila v reale z toho, ze ktokolvek potrati. Ale kedze viem, ze toto je serial, a dana zena tehotna v skutocnosti nie je, nemam s tym problem, okrem toho nam ide len o vztahovu skutocnost tuzby vidiet Michala a Lucia ako pár, to preto :grinning: !
29. okt 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudera Laura, nie je mi tiež sympatická, no potrat je silná káva. Pamätáte si tú scénu, keď ten ryšavý týpek našiel v krvi tehotnú Danielu? to bolo otrasné a slzy mi vyšli aj keď to bola hnusná Daniela. a Laura predsa nie je tak nesympatická určite budem slzy roniť...
sa mi páčilo ako sa v bufete rozprávali sestričky s pánom riaditeľom. v bežnom živote by sa to nikdy nestalo. :grinning:
a tá postaršia sestra čo furt klebetí tej by som ani 5 korún nedala. drzá ako ploštica :sweat_smile:
29. okt 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my sme sa tak zazrali do toho serialu ze sme si to ani neuvedomili :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia vzdy niekam odide fuc...asi nema alternaciu v divadle....pouzili ten isty scenar..ako u Romana, tak u Michala...teraz mozeme cakat, ze zas niekam odide...ja by som jej zobrala pas aj obciansky, keby som bola na Michalovom miesta a dam sa znova s nou dokopy
29. okt 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela presne,presne :wink:
29. okt 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela, inac fakt...normalne by sa to absolutne nestalo, aby nejake sestruy vykrikovali v bufete na riaditela a robili si z neho p...a aj z Juricka...mali by ist scenaristi aj do bufetu sa posadit :wink:
29. okt 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to scenátistky nemajú nikoho z nemocničného prostredia kto by im konzultoval tie bludy? :grinning:
Juríček sa mi ľúbi aký je truľo no ako sa včera ospravedlňoval trom slepičkám že "prestrelil". dovi dopo
a ako si tam včera rozdeľovali tie smeny, tri sestry na jedno oddelenie, chudery ich ľutujem, majú čo robiť aby stíhali.
:grinning:
29. okt 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete čo ma ešte nepadlo? ten alžbetkin frajer /z reklamy na pivo/ :grinning: kedysi hovoril, že robí doma čosi na PC pre počítačovú firmu a minule tej jej mamke hovoril, že žije z tých pozemkov... :slight_smile:
29. okt 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok