Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

elise
30. okt 2008

čo sa týka tých kradnutých vecí tak scenárista nedomyslel že bez prítomnosti majiteľa - zamestnanca nemôže prehľadávať veci svojich zamestnancov, ako povedal že sa vo vilovom batohu našli peniaze. mám podozrenie na toho flákača z basy kôli komu vilo vyhodil petra.

elise
30. okt 2008

diddi 😀 😀 😀 ešta fakt nebola lucia s milčíkom to tiež zaujímavá kombinácia 😀 😀 😀 a ešte sa lucia nevyspala s mažárom 😀 😀 a potom s juríčkom a mala by ich všetkých 😀 😀

elise
30. okt 2008

a čo hovoríte na to keby sa tereza dala dokopy s nelinym otcom?

ankam
30. okt 2008

diddi takze az do vianoc to pojde?no super teda 😉

ankam
30. okt 2008

bubba teda toto by ma nenapadlo ze stara ukradne peniaze 😀 😀 😀 nie myslim ze nie 😀

ankam
30. okt 2008

baby dnesna ukazka nic moc 😖

sstefi
30. okt 2008

ani mne sa nezdá, že by tá staršia sestra šlohla tie prachy. ved ona ani nechodi kvoli peniazom do práce, ale kvoli pletkám 😅 😀 😀

ankam
30. okt 2008

sstefi 😀 😀 😀 pletky su pletky aj pre ne sa oplati prist do prace 😀

sstefi
30. okt 2008

ved práve, sú aj takí ludia. 🙄 😀

mirka_mt
30. okt 2008

ved v TV upútavke bolo, že Vila prepustili

sstefi
30. okt 2008

inak ten manžel Mariky či Moniky, či ako sa tá ukecaná baba volá. jednoducho ten čo v minulej časti strieskal Juríčka, ten tam už nááhodou nebol v tom seriáli? mne sa zdá, že ešte zo začiatku, možno ako nejaký poliš, alebo neviem presne, čo hral ale nejak sa mi zdá, že už tam hral.

mirka_mt
30. okt 2008

... pravdepodobne kvôli tej krádeži

sstefi
30. okt 2008

no, a je to tu. ked ho prepustili, tak kvoli tym prachom, lebo sa určite bal povedať, že to mohol byť ten "kamoš" z basy. alebo mu to ešte ani nedošlo? neverim 😅 😀

blumchen
30. okt 2008

Vila prepustili, ale na 100% tie prachy ukradol ten debil, ktoreho pozna Vilo z basy, a co ho donutil vybavit mu miesto!!

ankam
30. okt 2008

ano koli kradezi ho prepustili-lebo peniaze sa nasli v jeho taske..........
ten herec bola aj mne povedomy-ale neviem ci nie z ineho serialu 😖

mirka_mt
30. okt 2008

Hm, určite to tak bude. Tipujem, že ho zas niečím zastrašil 😒

ankam
30. okt 2008

isto to bole ten dilini-co ich ukradol---------neviem naco sa vobec s tymi idiotmi zaoberaju-nemaju lepsi scenar?tak nech nas poprosia mi napiseme raz dva 😀 😀 😀

sstefi
30. okt 2008

ja už si od utorka lamem hlavu, odkial sa mi zdá známy, ale neviem na to prísť. no a že z ineho serialu, no neviem, ja ine moc nesledujem. lepšie povedané vobec.
ale je to slov. herec, tak sme ho mohli vlastne vidieť hocikde, nielen v seriáli.

ale ja tak mi to nedá pokoj 😨 😀 😀

sstefi
30. okt 2008

ankam, to len asi chcu zdorazniť, že teda keby sa niekto z divakov do basy dostal, tak nech sa nekamarati s takymi blbcami. aj ked teda oni sa ani tak nekamošili, len mu pomohol pred nejakym inym blbcom v tej base,či čo 😒

ankam
30. okt 2008

ty si ako moja svagrinaaaa-ta obvola kazdeho len aby prisla na nieco co jej vrta hlavou a nespi ani pre to 😀 😀

sstefi
30. okt 2008

som zabudla hodiť vyškerenych smajlikov v predošlom prispevku 😀

sstefi
30. okt 2008

veriš mi, že som ešte nikomu kvoli tomu nevolala 😅 😀 😀 😀 ? len ma to teraz napadlo, že si tu možno niektorá z vás spomenie, ak tam predsalen hral 😅 😀

sstefi
30. okt 2008

a vlastne tak je to spravne, všetko v hlave musí byť jasné a vysvetlené, lebo ked nie, tak sa nedá spať nie? 😎 😀 😀 😀

minkak
30. okt 2008

sstefi hral v panelaku 😉

blumchen
30. okt 2008

Vilo je vyhodený z nemocnice a vyšetrovaný políciou. Fabiánová zvádza Mažára. Páleníková s Filipom opúšťajú „prázdny" byt. Martin si po návrate a odmietnutí Nelou pripadá ako „lúzer". Tomečka požiada o pomoc vdova po jeho kolegovi Jašovi. Daniela sa spriatelí s Podlipnou a Marikiným mužom Tiborom.

sstefi
30. okt 2008

až na to, že ja som panelak ešte v živote nevidela 😅 totiž nemame jojku a vlastne ani mi to nechyba. 😝 😀
takže inde bude pes zakopany, to som tym chcela povedať 😉 🙂

apna
30. okt 2008

a nehral nahodou aj v tu?co Petra obrali o ten autoservis este predtym?nie som si ista,ale tak sa mi nieco mari...

elise
30. okt 2008

keby sa vrátila mažárová dcéra tehotná 😀 😀 😀 bolo by tam aspon dosť pôrodov. z petra by mohli spraviť normálneho chlapa ved pôsobí ako tajtrlík čo si nevie povedať svoj názor a bojí sa aj daniely. 😀
aj tá terezina kaviaren (blbý názor ked tam chodia aj jesť) 😀 všetci sa tam striedajú 😀

ankam
30. okt 2008

sstefi vazne ona obvolala minule 5ludi aby zistila ze kde sa nachadza nejake jazero 😀 😀
a teraz k teme:
elise-akoby len jedna bola kaviaren v celej Blave ci akoze neviem kde sa ta ich nemocka nachadza 😀

elise
30. okt 2008

hovorili že je to mimo blavy lebo tá laura tam prišla z blavy 😉