Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

ankam
30. okt 2008

aha 🙂

minkak
30. okt 2008

no a novinach bolo stredoslovensky region 😉
sstefi aha,tak potom nic,neviem teda,ale ten co ho obral o ten autoservis to bol iny.

ankam
30. okt 2008

sstefi mozno si ho stretla osobne-tak sa mylis 😀

sstefi
30. okt 2008

minkak, o servis ho pripravil Lukáš, ten s k torým teraz zase začne spolupracovať. ale v tej "mafii" čo tam vtedy okolo toho machrovala, tak možno aj hej. tam si pamatam len tek ksicht "Rutkaya" ale je možné, že tam s nim napr. bol alebo tak. nooo, musime ešte porozmyšlať.
baby, všetky sily do toho musime na to prísť 😀

sstefi
30. okt 2008

ankam, osobne? asi nie, ale je celkom fešný 😵 😀

elise
30. okt 2008

nebolo by dobré keby sa juríček zaplietol s mafiou (mužom mariky) 😀 ak to teda mohol byť ten druhý mafián čo pripravili petra o autoservis. 😀

sstefi
30. okt 2008

ale fakt sa mi teraz ten herec nejak pletie do obrazu s danielou, ale to si už možno len nahovaram 😅 (ten čo sa nam zda, že už tam hral)

minkak
30. okt 2008

sstefi ja viem,zeho o ten servis pripravil lukas a rutkay....ja si veru nepamatam ,ze by sa tam pri nich este motal tento 😖

elise
30. okt 2008

minkak v ordinácii je všetko možné, ved si zväčša nepamätajú predchádzajúce časti a detaily v nich a potom píšu scenár kde je nemožné možné 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
30. okt 2008

ja som čítala, že daniela sa dá dokopy s tiborom - mužom mariky

leva
30. okt 2008

kto je marika?nemozem si spomenut.

leva
30. okt 2008

uz mi doslooooo,ta nova 😝

lucinkaaa
30. okt 2008

baby k tym scenarom, ja som si vsimla, ze ich pise vzdy niekto iny, teda ak sa nemylim, ako by si mohli pamatat co bolo predtym? teda tak zhruba ano, ale kazdy detail nemaju sancu.

bubba
30. okt 2008

haloooooooo tema je aktualna a tu sa nikto nezhavi?hanba vam 😀 ale ste tu tomu dnes dali 😀 😀

ankam
30. okt 2008

baby ja uz scenare necitam-pismenka ma nezaujimaju len dej 😀

ankam
30. okt 2008

bubba co sa ti nepaci scenar???

bubba
30. okt 2008

nie scenar je uzasny a na tych dedukciach sa dobre bavim 😀 😀 teda ved aj na tych mojich vlastnych ne? 😀

ankam
30. okt 2008

no nic to idem si pripravid pohodlie a psychycky sa pripravit na sledovanie 😀 😀 😀
a cakam na mikrofon-bubba nezabudni aj ty 😀

bambusko
30. okt 2008

sstefi, tibor - ten co zmlatil juricka, hra v panelaku maslaka. mozno si videla nejake uputavky

monkula
30. okt 2008

maslaka v Panelaku? Jaaj ,to je ten, čo od Karola 😀 mámi prachy?

asitka
30. okt 2008

a kto je fiala???? tuším bubba ho raz spomínala...som nepochopila...

monkula
30. okt 2008

T oje Stano KRál, ten čo znásilnil Nelu

asitka
30. okt 2008

jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááj....ahááá 😀

lencici
30. okt 2008

ta tota daniela je obyčajna krava!

asitka
30. okt 2008

lencici...a to si jej ešte polichotila....šak keby aspoň pribehla a rýchlo si to dieťa sama prebalila....ale ani ona si ho nevedela....a revala tam jak besnááááááá...no bila by ju....až och... 🙄

asitka
30. okt 2008

že...mami my sme len tak blbli.... 😀 a popri tom sme si vrzli 😀 .....ale to sa neráta....lebo my sme len tak blbli 😀 😀

asitka
30. okt 2008

ináč....tá Naďa...má tak slabý herecký výkon....že nechápem, čo tam furt robí.....

lencici
30. okt 2008

Naď je strašnááá až ma to bolí.... 15 ročna no to je sila to by som skôr povedala na nejaku našu spoluobčianku 🙂

asitka
30. okt 2008

tej to dieťa nakoniec nedajú...a ešte ak sa dá s hentým dokopy....no aj mi jej ľúto bude.... 😝

sstefi
30. okt 2008

ono sa to stáva aj medzi "nespoluobčanmi" a ani nie až tak zriedkavo, čo sa dá robiť 😔 😉