• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
31. okt 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon a elise ja uz som sekla s kojenim asi pred mesiacom.nedalo sa to obmedzit-cez den nonstop a v noci este horsie-tak som to urobila naraz
baby este vydrzte s tymi postavami ved uz je zachvilku koniec :grinning: :grinning:

o Kamilu som aj ja zvedava
31. okt 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula: vidim, ze taky u te TV stravis dost casu :grinning: Se dost potkavame, u tech TV temat :grinning: My sme si ted stahli 3 serie serialu Jak jsem potkal tvoji matku. Je to fakt sranda. :slight_smile:
31. okt 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja by som všetky seriály vymenila za všetky série Gilmoriek, to by mi nebolo treba už nič... ale čo už, keĎ nemám NOvu a na Mrkíze to nedávajú.. :angry:
31. okt 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A s tou Kamilou - mela bych dva tipy. Pozor, jeden lepsi, nez druhy :grinning: Tak za 1. by mohli jakoze rict, ze ma nador, a pak ho jakoze odoperovat. :wink: 2. dat ji nakou psychyckou poruchu - jakoze chodi s fake brichem /polstarem/ pod mikinou a pak jak porodi tak ju ta baba z psychiatrie /ted nevim, jak se jmenuje/ jakoze s te psychoporuchy vyleci. :sunglasses:
31. okt 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula: a odkad si? Pac my sme v BA a chytame Novu normalne na obyc antenu...
31. okt 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: to myslis vazne? :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 10:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
czechzuzana, tak ty z toho spravíš nakoniec psycho príp. thriler :grinning: ináč thrilery z lekárskeho prostredia ja milujem :grinning:
31. okt 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka ,to sú perfektné scénare... :grinning: :grinning: :grinning:
Inak ,čítala som rozhovor so slečnou Dzurindovou, že vraj v ordinácii bude nešťastie za nešťastím ,pretože nešťastie priťahuje viac divákov...
31. okt 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by sa ten nápad s nádorom ujal :grinning:
31. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všimla som si že tam nehrajú žiadne zvieratká mohol by simartin doviesť psa do záhrady o ktorej netušil, a vlastene veronika má mačku zabudl asom :pensive:
31. okt 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, zase som pozrela fotku sašky ,ten pohľad nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamila však plánuje rodiť v priamom prenose takže asi psichická porucha to nebude :grinning: ale mohli jej tvrdiť že má nádor a ten nádor potom pordí, ved aj to sa stáva :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy mate ale inu fantaziu nechcete nahodou vymenit dzurindovu? :grinning:
31. okt 2008 o 10:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebo by se z toho vyvinul vetrelec - a to by bylo nahodou super, pac by postupne mohl pozrat rychlo a naraz ty nezadouci postavy, kterych uz mame dost /Nadu, Lauru a hlavne toho udrzbara kriminalnika/. Takova cistka proste..... :grinning:
31. okt 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, pôrod v priamom prenose, tam by mohla byť nejaká porucha :grinning:

moni, ja som aj zabudla, že tam tú fotku mám, ona fakt na mňa hodila taký pohľad na pôrodnej sále, ked mi ju ukazovali :grinning:
ale kde zmizol tvoj album?
31. okt 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon super fotečka v pase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj baby Nador???panabeka :grinning:
31. okt 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka super nápad a prešlo by to do sci fi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ved vy z toho aj triler spravite :grinning:
31. okt 2008 o 10:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt, moni, zabudla som napísať, že keby som ťa po zmene image stretla na ulici, tak ťa nespoznám :grinning:
31. okt 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise: Planuje porodit v priamom prenose? Tak ja tady mam na stole casopis Zdravie, kde je na titulce Kamila a velky titulek Odrodim se sama......tak toto si nenecham ujit, to aj manzel se bude urcite divat: Odrodi se sama a v priamom prenose............Tak to aj kdyz JOJ da ve stejnou dobu Panelak, tak nema sanci......Proste toto bude bomba. :slight_smile:
31. okt 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj keby som bola na kamilinom mieste-neviem ci by som pred kamerou rodila.......................ale nema asi na vyber ked otehotnela-a nakrucat sa musi nie? :grinning:
31. okt 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sak to musi vediet sak robi na gynde :slight_smile:
31. okt 2008 o 10:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam si gynekolog schová scenár, ked sa bude rodiť naozaj? :grinning:
lebo minule v nejakej relácii spomínala, že si schovávajú scenár medzi nohy "pacientky" ked je tam veľa odborných termínov :grinning:
31. okt 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno tam bude jej gynekolók iba ak by verila juríčkovi alebo michalovi alebo mažárovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli: urcite to vyhra juricek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2008 o 10:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to nebude pred ním v nohavičkách na koze ako sú vraj všetky "pacientky" :grinning:
31. okt 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok