Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

elise
31. okt 2008

😀 😀 😀

ankam
31. okt 2008

mon a elise ja uz som sekla s kojenim asi pred mesiacom.nedalo sa to obmedzit-cez den nonstop a v noci este horsie-tak som to urobila naraz
baby este vydrzte s tymi postavami ved uz je zachvilku koniec 😀 😀

o Kamilu som aj ja zvedava

czechzuzana
31. okt 2008

monkula: vidim, ze taky u te TV stravis dost casu 😀 Se dost potkavame, u tech TV temat 😀 My sme si ted stahli 3 serie serialu Jak jsem potkal tvoji matku. Je to fakt sranda. 🙂

monkula
31. okt 2008

no, ja by som všetky seriály vymenila za všetky série Gilmoriek, to by mi nebolo treba už nič... ale čo už, keĎ nemám NOvu a na Mrkíze to nedávajú.. 😠

czechzuzana
31. okt 2008

A s tou Kamilou - mela bych dva tipy. Pozor, jeden lepsi, nez druhy 😀 Tak za 1. by mohli jakoze rict, ze ma nador, a pak ho jakoze odoperovat. 😉 2. dat ji nakou psychyckou poruchu - jakoze chodi s fake brichem /polstarem/ pod mikinou a pak jak porodi tak ju ta baba z psychiatrie /ted nevim, jak se jmenuje/ jakoze s te psychoporuchy vyleci. 😎

czechzuzana
31. okt 2008

Monkula: a odkad si? Pac my sme v BA a chytame Novu normalne na obyc antenu...

matullienka
31. okt 2008

zuzi: to myslis vazne? 😀 😀

vesi
31. okt 2008

czechzuzana, tak ty z toho spravíš nakoniec psycho príp. thriler 😀 ináč thrilery z lekárskeho prostredia ja milujem 😀

monkula
31. okt 2008

zuzanka ,to sú perfektné scénare... 😀 😀 😀
Inak ,čítala som rozhovor so slečnou Dzurindovou, že vraj v ordinácii bude nešťastie za nešťastím ,pretože nešťastie priťahuje viac divákov...

vesi
31. okt 2008

tak to by sa ten nápad s nádorom ujal 😀

elise
31. okt 2008

všimla som si že tam nehrajú žiadne zvieratká mohol by simartin doviesť psa do záhrady o ktorej netušil, a vlastene veronika má mačku zabudl asom 😔

monkula
31. okt 2008

vesi, zase som pozrela fotku sašky ,ten pohľad nemá chybu 😀 😀 😀

elise
31. okt 2008

kamila však plánuje rodiť v priamom prenose takže asi psichická porucha to nebude 😀 ale mohli jej tvrdiť že má nádor a ten nádor potom pordí, ved aj to sa stáva 😀 😀

matullienka
31. okt 2008

baby vy mate ale inu fantaziu nechcete nahodou vymenit dzurindovu? 😀

czechzuzana
31. okt 2008

a nebo by se z toho vyvinul vetrelec - a to by bylo nahodou super, pac by postupne mohl pozrat rychlo a naraz ty nezadouci postavy, kterych uz mame dost /Nadu, Lauru a hlavne toho udrzbara kriminalnika/. Takova cistka proste..... 😀

vesi
31. okt 2008

no, pôrod v priamom prenose, tam by mohla byť nejaká porucha 😀

moni, ja som aj zabudla, že tam tú fotku mám, ona fakt na mňa hodila taký pohľad na pôrodnej sále, ked mi ju ukazovali 😀
ale kde zmizol tvoj album?

vesi
31. okt 2008

zuzka 😀 😀

elise
31. okt 2008

mon super fotečka v pase 😵 😵 😵

ankam
31. okt 2008

jaaaaaaaaj baby Nador???panabeka 😀

elise
31. okt 2008

zuzka super nápad a prešlo by to do sci fi 😀 😀 😀 😀 😀

matullienka
31. okt 2008

baby ved vy z toho aj triler spravite 😀

vesi
31. okt 2008

fakt, moni, zabudla som napísať, že keby som ťa po zmene image stretla na ulici, tak ťa nespoznám 😀

czechzuzana
31. okt 2008

elise: Planuje porodit v priamom prenose? Tak ja tady mam na stole casopis Zdravie, kde je na titulce Kamila a velky titulek Odrodim se sama......tak toto si nenecham ujit, to aj manzel se bude urcite divat: Odrodi se sama a v priamom prenose............Tak to aj kdyz JOJ da ve stejnou dobu Panelak, tak nema sanci......Proste toto bude bomba. 🙂

ankam
31. okt 2008

baby aj keby som bola na kamilinom mieste-neviem ci by som pred kamerou rodila.......................ale nema asi na vyber ked otehotnela-a nakrucat sa musi nie? 😀

matullienka
31. okt 2008

baby sak to musi vediet sak robi na gynde 🙂

vesi
31. okt 2008

a kam si gynekolog schová scenár, ked sa bude rodiť naozaj? 😀
lebo minule v nejakej relácii spomínala, že si schovávajú scenár medzi nohy "pacientky" ked je tam veľa odborných termínov 😀

czechzuzana
31. okt 2008

vesi 😀

elise
31. okt 2008

možno tam bude jej gynekolók iba ak by verila juríčkovi alebo michalovi alebo mažárovi 😀 😀 😀 😀

matullienka
31. okt 2008

eli: urcite to vyhra juricek 😝

elise
31. okt 2008

ale to nebude pred ním v nohavičkách na koze ako sú vraj všetky "pacientky" 😀