• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
začali sme 50 - tu stranu a ide nám ten scenár robiť veľmi dobre :grinning: :grinning: :grinning: nech sa príde sem dzurindová inšpirovať :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
31. okt 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi to vyhrá Juríček ako primár, ved po známosti by ju mala odrodiť "kapacita" :grinning:
31. okt 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi to máš pravdu primár je najlepší :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja to tvrdim
eli: a ako by rodila v nohavickach?
31. okt 2008 o 10:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matulienka, všetky herečky čo tam rodili ich mali niekde som to čítala ale mohli to dať ako typ:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nový čas píše že v štvrtkovom diele Laura potratí. A keďže má Michal citovú dilemu tak sa zruší aj svadba.
Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
31. okt 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olajcová to je super správa tak nás vyslišali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon chceš svadbu michala s laurou? :confused: :sweat_smile:
31. okt 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono tú svadbu keby s laurou zrealizovali tak hned majú námed na dalšie časti kedy by sa mohli rozviesť :grinning: :pensive:
31. okt 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super a moze sa dat dokopy s luciou :grinning:
31. okt 2008 o 12:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise, nie nechce, svatbu ,len ako som písala, vadí mi ,ako sa tešíte z toho, že laura potratí...
31. okt 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula ale my nemozeme za to ze ona potrati :unamused: :unamused: :unamused: treba dzurindovej povedat :grinning: my sa tesime ze moze byt Lucia s Michalom-nie z jej potratu
31. okt 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
viete mi niektora z vas povedat, co za herec hra toho hnusneho udrzbara delikventa Jurigu ci ako sa vola? Mne ta postava nahana hrozu a chvilkami mam pocit akoby ho tvorcovia serialu vyhrabali fakt z basy...Inak, ked sa vcera ten ksixht objavil aj v mafstory, mala som dost...ufff, vam nenahana ta postava hrôzu?? Mne je z neho strasne nevoľno...
31. okt 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak uz som si to vygooglila :wink: Volá sa Martin Horňák a je hercom v martinskom komornom divadle :wink:
31. okt 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna by velmi zaujimalo, kedy Kamilka vyhlasi ze je v druhom stave. :wink:
31. okt 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi treba čakať s Kamilou ešte, však hádam sa vam nechce čakať 6 mesiacov / neviem v kolkom tt je teraz / kým porodí :grinning: ani na Danielu sme nečakali 9 mesiacov kym porodí :grinning:
31. okt 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Daniela porodila za 3casti......... :grinning: :grinning: :grinning:
adusha-keby som mala cislo na toho herca-tak mu vynadam
a aj na Adyho-ze moze hrat takeho degesa :grinning:
31. okt 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anka, on ho hrať nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze to taky trulo moze vobec existovat.........
31. okt 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môže... ja som h ostretávala vždy, keDˇsom išla do poradne na Zochovu ,keĎ so mčakala Jarka, vždy so mh ostretla pred divadlo, vyzeral ako šupák, je nechutne chudý a strašne vysoký...
31. okt 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky je jak zobrak nie???????????a tote vlasy by som mu vyskubala :grinning:
monkula asi sa prestahujem tam kde ty.............samych prominentov stretavas :grinning:
31. okt 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
damy, prepacte, ale to ho sudite podla toho, ako chodi po ulici a aku postavu hra v seriali? nie je to trochu malo? :fearful: :wink:
31. okt 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej vyzera tak..... :confounded:
31. okt 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ja som maniak na ordinaciu ale to ste tu asi vsetky...ale nie je teda od vas pekne adyho takto sudit videla som ho v par predstaveniach a podla mna je to skvely herec vyzera ako vyzera no herec je to super nie vsetci herci musia byt pekni :wink:
31. okt 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no herec je iste dobry to nepochybujem-vyborne hra.-ale co ked sa mi na neho tak tazko pozera :unamused:
31. okt 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááále Ady je super :wink: nahodou sa poznáme a nemôžem krivého slova naňho povedať a oblečený chodí normálne
31. okt 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beriem spet-nic som nenapisala :wink:
31. okt 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je celkom symatický :slight_smile: to že je chudý... aj ja chceeeeeeem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke, ja nikoho nesúdim.... :confounded: :confounded: a náhodou sa po mesiaci, čo sme sa stále stretávali pred divadlom aj pousmial a raz pozdravil.... :grinning: :grinning: :grinning:
ja nemám rada druh humoru, ktorý robí, spolu s Luknárom....
A keď som ho stretla, tak prepáčte, oblečený ako šupák bol...
Ale to bol aj Jaro Filip a Stainského som inak ako v zelených montérkach v meste nevidela.... A Peter Debnár, ten mal vždy niečo nalepené vo fúzoch
31. okt 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok