• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
ale šak ktosi tu písal...že to blde plné pesimizmu a tragédií...či ako to bolo...takže predpokladám...že dieťatko nedostane... :angry: :confounded:
3. nov 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule!
Mozem sa k vam pridat? Je to moj najoblubenejsi serial
3. nov 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka, ja som to písala....
Slečna Dzurindová povedala ,že nešťastie priťahuje divákov :angry:
Nazdar zabga, vitaj :slight_smile:
3. nov 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No budúci týždeň nás čaká UTOROK: Michalovi sa rozpadá další vzťah. V nemocnici sa začína boj o kreslá primárov. Mažár sa prizná Páleníkovej že sa stretáva s Fabianovou. Martin sa zapletie do nelegálnych aktivít. Juriga neovláda svoje správanie. ŠTVRTOK: Michal sa stáva primárom. Magdu s Radom pristihne Milčík v intímnej chvíli. Veronika je zúfalá z Tomečkovej snahy pomôcť Jašovcom. Martin je svedkom Andrejovej manipulacie s Nelou.
Tolko pisali v novej televizii. :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela,presne takto to aj ja citim,strasne som si ju aj ja oblubila a tesila sa ako jej to ide,no a teraz toto,som ostala smutna.
3. nov 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooooooooo Michal primarom?? :wink:
3. nov 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze toto je "vplyvna tema", tak ak to nejaka scenaristka cita, ja by som poprosila, aby tam dohodili nejaku zenu-gynekologicku, bo odkedy fialova odisla, je na tej gynde nejako moc testosteronu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

a gregor primarom? a k tomu pol ordinacie? sak to jeho den aby potom mal aspon 48 hodin... :confused:
3. nov 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzurindova ma teda pravdu baby,keby boli vsetci len stastny a dobri tak to asi tazko pozera tolko ludi....len skoda ze alkoholikom a "stratenym" nedaju ani najmensiu sancu akonahle sa zacne crtat na lepsie casy,tak zasa volaco vybuchne :pensive: skoda lebo aj nejaka ta radost by uz bodla.jediny kto je tam rad je kamila :grinning: :grinning: :grinning: neviem preco sak vyhrala toho najvacsieho kovboja ze ano :confounded:
3. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto co ma byt.dnes nikto nezhavi tuto temu?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz cakaaaam :wink:
4. nov 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ostatne?priznajte sa ze ste tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zavislacky vsetky spojte sa!! :grinning:
4. nov 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba dobrovolne sa priznavam :grinning: uz sa neviem dockat :grinning:
4. nov 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ktora z vas nahrava oridnaciu - najma dnesnu na dvd? mam zaujem o kupu... pravidelne si to nahravamen a hdd, ale bohutial nam dnes zlyhala technika
4. nov 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes tie 3 kamarátky nemali chybu :grinning:
4. nov 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby teraz bolo Kamile vidno bruško a má ho už dosť vytrčajuce :astonished:
4. nov 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lencici...a ja som to nevidela :angry: ...ale budem kukať poctivo... :grinning:
4. nov 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamila je riadne pupkata. vacsinou jej snimaju len hlavu a prsia.

zboznujem pani lakyovu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze potrebujem potvrdenie, aby si ma vazili a respektovali. :dizzy_face:
4. nov 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka bolo to fakt pekne vidieť....som zvedavá ako to bude asi povedia že nevedela že je tehu a už bude v 7 mesiaci:slight_smile:
4. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ja som chcela napísať, že je jbolo vidno bruško :angry:
4. nov 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som aj ja videla...pri tom aute....

ináč...to je tam tá laura jediná lekárka na celom detskom oddelení.....???? tiež trochu nedomyslené..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mi to nepripadá take dobre že laura potratí...normalne mi je to ľúto:frowning2:
4. nov 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka no vyzera to tak ked je palenikova mimo uz je vsetko len na laure.... :confused:
no kamila sa pekne zaobluje,uz by to mohli povedat :slight_smile:
4. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...ale šak tam musia byť aj iní dr....ved čo to je za oddelenie, kde je len primárka...a sestričky....či ty o nejakom takom vieš??? lebo iného dr. čo by tom bol na tom oddelení hádam ani neukázali nikdy....
4. nov 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som si vsimla kamilu ako pribrala riadne v tom nevkusnom ruzovom svetriku to bolo brutalne vidiet som myslela ze vam to tu napisem prva aky mam postreh :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale nestihla som :grinning:
4. nov 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka no ved vravim,ked je palenikova mimo uz je to len na laure....... :sweat_smile: o nikom dalsom neviem,mala by som? :confused:
4. nov 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee....ja som len príklad...že či v skutočnosti vieš o nejakom oddelení...kde by fungovala len primárka a sestričky..a žiaden iný dr :grinning: :grinning: :grinning:

aspoň nejakého akože tam mali dať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mama vravela, že ako otehotnela Kamila, tak ju ukazujú len od pliec a vyššie. ale dnes bolo vidno aj brucho a myslím si, že bude z nej poriadna bacuľka.
a mám dojem, že na ukrajinských hraniciach chytia petra a jeho nevlastného syna zabudla som ako sa volá s drogami a budú mať problém.
4. nov 2008 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laura predsa mohla povedat, ze jej je zle a nie sa hrat na hrdinku, ze vsetko zvladne. Aspoň Michalovi to mohla povedať .
Kamilu som si tiez vsimla, ze jej už rastie bruško.
4. nov 2008 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá potratí mám dojem. ale je trúba, že to nepovedala nikomu. uvidíme ako sa to vyrieši
4. nov 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zase narobia kamile problém s martinom ale veľmi rýchlo vyrástol z 15-tich rokov na plnoletého :grinning: :grinning: a terezinho syna volal oliver tedy a on sa volá tadeáš a oslovoval ho vždy tadeáško :grinning: chýba mi tam ženská gynekologička. a tá laura je krava chodí s gynekológom a ani sa nespýta prečo jej je tak zle a michal ako gynekolog bol slepý ked nevidel ako laura trpí. :angry: :angry:
5. nov 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok