• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
a tiež som si všimla že mala kamila bruško :wink: neako som si neuvedomila tá daniela chcela kávu s marikinim mužom? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: či to nový objav? :sweat_smile: :confused:
5. nov 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ste si vsimli,ze vlkova aka sucina :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ?jak isla uradovat,to bude zachvilu mafianka jak hrom :angry:
elise ano marikin muz to bol :grinning: :grinning:
a inac laura ma dojala,ze aka som ja hrdinka,som tehotna,je mi zle,ale ruky odomna prec,napijem sa a zvladnem to :angry: :angry: trubka
5. nov 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá laura je poriadna hlupaňa,je lekarka okrem toho v nemocnici ked jej príde zle a ešte sa jej aj 5 krat opýta gynekolog či je v poriadku a ona nič.normalne som neverila vlastnym očiam.potom sa jej niečo prihodí a dalších 5 častí sa bude obviňovať.
5. nov 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano, laura, to troska prehnali... ved je jasne, ze ako lekarka a obklopena lekarmi by v realnom zivote takto nereagovala, ale o com by sa tu potom pisalo, sak?? :wink:
5. nov 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Voľakde som čítala, že Kamila musí najprv niečo "zažiť" s Ivanom, s Petrom budú mať nejakú nezhodu, ona sa potom vyspí s Ivanom, následne sa udobrí aj s petrom a až potom zisí, že je tehu. A najprv nebude asi vedieť, že s kým:slight_smile:)))

Ešte mi povedzte prosím- úplne mi to uniklo. Gregor vie, že to Vlkovej dieťa je jeho????
Inak včera sapredviedla ako dobrá xantypa :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten psychopat na deckom to bolo ako čo neako na to moja mozgová kapacita nestačí o čom to išlo ked laura vyšetrovala to dievčatko a ocinko toho dievčatka hysterčil? :confused: :confused: :confused:
5. nov 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky to akože fabiánová bude riaditeľkou nemocnice? hovorila, že nemocnica bude mať novú riaditeľku a tvárila sa tak záhadne... že mu vybaví primariát a tak... :sunglasses:
ináč, tá lakiová sa mi páčila, ako chcela výmenný lístok na psychiatriu pre svokru :grinning:
Kamilka už má krásne bruško, aj opeknela trošku a omladla sa mi zdá, tehotenstvo jej prospieva :slight_smile:
5. nov 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise ja som to nepochopila tiež, to dievčatko nevedelo chodiť či čo? keď ho nosili....
5. nov 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte baby.Ja mam taky dojem-ze o Laure ani nikto nevie ze je tehotna...........ale sama si moze za ten potrat-ked plno gynekologov este aj moj nastavajuci-a nepovie ze ma problem???????,tak to kde sme :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasumat-ano gergor to vie.Nedavno to verejne priznal :grinning:
5. nov 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Vlkova uz vie zrazu aj papiere robit-doteraz to nevedela :grinning:
5. nov 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasumat ved Kamila v realnom zivote je uz v dost pokrocilom mesiaci tehu, nie? kedy to zisti, ze je tehu? ved to je este nadlho, ze bude mat cosi s Ivanom a s Petrom hadku :unamused: sestricka gynekologie a zisti v 6.mesiaci ze je tehu :grinning: to bude ina sranda. alebo ako to chcu schovat? ved uz teraz to je dost vidno. ale naozaj jej to prospieva a pristane :slight_smile:
5. nov 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to vlakova bola neschopačka a včera zrazu aha jak sa chytila papierov....a laura je trubka
5. nov 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno sa kamila nachvilu strati,akoze bude lezat v nemocke a ujde cas a uz bude bruskata
5. nov 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to vlkovej decko ani neukazuju :confused: :confused:
5. nov 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to ten dokonalý Gregor sa ani nezaujíma o svoje dieťa???
To my je divné :unamused:

S tou Kamilou- už si ani nespomínam, kde som to čítala, možno sa rozvadia kvôli tej novej Petrovej robote, do ktorej stiahol aj Maťa :unamused:

No myslím, že už dlho čakať nebudeme, lebo už je to na nej dosť vidno :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno to bude teraz ked isiel s matom na ukrainu sa pohadaju a bude to :wink:
5. nov 2008 o 13:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som už brutálne zvedavá, čo bude v tom tajomnom balíčku, čo predpokladáms sposobí pruser Matovi a Petrovi. Neviem si totiž predstaviť, čo sa pašuje tam, led všetko nelegalne sa pašuje z UA :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiež si myslím, že to so tou Larou prehnali. ved mohla riskovať život novorodenca, príp. nejaké komplikácie :angry: nezodpovená je a hotovo. a to nemožem povedať, že mi je nesympatická, ale s tymto ma naštvala :angry: :grinning: )
5. nov 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlková bude možno nosiť dieťa opatrovať babke, starej Gregorovej( :grinning: ), a bude pracovať s Vlkom, aby jej ho niekto zase nechmatol :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Kamilkin Matko bude mat s tym balickom na hranici urcite problem, podla mna su tam nejake prasky. No a Danielu sice nemusim, ale vcera som jej fandila a takto to dopadlo. Ved keby si uz konecne niekoho nasla, dala by uz pokoj Petrovi a ten by sa mohol naplno venovat Kamilke, z coho by vyplynulo aj jej tehotenstvo :wink: :wink: :wink:
5. nov 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaviq, ale peter spáva aj teraz doma s Kamilou, nie s danielou :zipper_mouth: :wink: :grinning:
5. nov 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi, ved to je mi jasne :grinning:
5. nov 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna by zaujimalo kam ho uz teraz dava to dieta Vlkova :confused:

sstefi co podla teba moze byt v tom balicku? :grinning: mozno nejake suciastky do auta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasumat vidis to ma ani nenapadlo ze jaky gregor chra...n ze mu dieta beha po svete a ona sa robi ze je vlkove....to by snad nedokazal ziadny chlap co ma v sebe kusok charakteru :confounded: :confounded: a co takto gregorova mama?uz mohla kocikovat dalsie vnucatko.je to sebecky narcis ten michal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anka :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme :grinning:
5. nov 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam, ty máš nejaký nápad na ten obsah balíčka? myslím logický :confused:
poveeeeeeedz, ja som taka zvedava :confused: :grinning:
teda napr. drogy mi prídu nelogické, nakolko idu skor odtial sem, alebo sa mylim? :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daco tam uz len bude,stacilo mi ako mata podplatil ten dlhovlasy a dajak podozrivo sa tvaril :confused: isto ma v tom ruky aj on
5. nov 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja si prave myslim ze drogy.........myslis ze dzurindova by na to myslela-ze odtial sem??? :grinning:
5. nov 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som čakala, že mu jednu flasne a okradne ho, alebo ... že ho začne baliť :zipper_mouth: :fearful: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi to tak bude,urcite v tom bude mat ruky :grinning:
5. nov 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok