• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
Uz som to tu nejaku dobu necitala, tak neviem, co vsetko sa stihlo rozobrat... :slight_smile: Ale - citala som niektore z poslednych cisel Zivota, kde je rozhovor s nejakou Zuzou, co vyraba Ordinaciu (uz si ale nepamatam, co presne to robi) a ked sa jej pytali, kde vsade beru inspiraciu pri pisani scenarov, tak povedala, ze okrem ineho aj na roznych internetovych forach, kde si zeny navzajom radia a rozoberaju svoje problemy, zazitky a pribehy... Takze predpokladam, ze ked je Ordinacia z oblasti gynekologickej, Modry Konik urcite ich pozornosti neusiel. Takze by sme si tu vlastne mohli pisat nejake hypoteticke scenare a vyvoj vztahov, mozno by sme chod Ordinacie znacne ovplyvnili. :slight_smile: :wink:

Ja som si to vsimla pri Panelaku, ze niekedy sa stane, ze veci idu presne tak, ako tu baby rozoberali, pripadne sa tomu venuju aj priamo v seriali alebo magazine. A Kraus nedavno niekde povedal, ze si cita taketo fora, a potom sa podla toho orientuje (vdaka tomu sme sa napriklad dozvedeli, ako je to s tymi navleckami u Bajzovcov). :grinning: :wink:
13. nov 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooo ved ja som to hovorila ze urcite citaju diskusie po internete...ved od toho zavisi uspesnost ich sledovania,je to nieco ako"prieskum trhu" :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odpadnem-tak nas mozno nakoniec aj cita :grinning:
13. nov 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt nas citaju??? :confused: :fearful: :sweat_smile: tak nech mikulcik odide na staz do zahranicia uz naveky, slavik nech sa ozeni s kronerovou, nech otehotnie aj veronika a este nech daju viac priestoru pani milke vasaryovej, nech sa uplne zotavi. kamoskin otec po 70 bol 2 tyzdne v kome a krasen to rozchodil, take veci sa v zivote ozaj deju. nielen same nestastia, katastrofy a depky :angry:
13. nov 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tesite sa uz na dnesnu cassssssst? Ja straaaaasne :grinning: , mozno uvidim aj nejakeho bobra :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor! :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez zvedava co si na nas dnes pripravili :wink:
13. nov 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj ja chcem aby michalova mama zostala tehotna so slavikom :grinning:
13. nov 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akeho bobra????

kronerova a tehotna??? baby to je uz moc nie??? :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes asi prelepim telku na polovicu a budem sledovat bobra :grinning:
a kronerova tehotna?-viete ze aj ja som nad tym uvazovala????ale to aj babky mozu byt este tehotne? :grinning:
13. nov 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam nemozu ale v ordinacii je predsa vsekto mozne :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda ano-ved je matka a partnerka gynekologa tak sa moze zazrak stat :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse bobor-mikrofon :grinning:
anka sak jasne aby si taky dobry gynekolog ako dr.slavik nevedel poradit s takou vecou? :grinning: on tvrdi,ze "vzdy je este sanca" :grinning:
13. nov 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, ankam - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boboooor :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
nestvite ma lebo som tu asi jedina co nevidela bobra :grinning: :grinning: :grinning:
ci medzi nohami bobra myslite? :grinning:
13. nov 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zany neblaznite, ze kronerova tehotna :rolling_eyes: veronika - hlavna sestra nech otehotnie, napisala som aj - ked aj kamila ide otehotniet :grinning: videla som nie tak davno film, ked tana radeva bola tehu a jej muz-paulovic ju nutil na potrat, lebo uz mali asi 4 deti. tak preto ma to napadlo
13. nov 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videli ste ukazku? Zeby Kamilka chcela povedat ze je v druhom stave? Na case teda...
13. nov 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej sak uz nacase a dufam teda ze to mu chche povedat toto
bobor :grinning:
13. nov 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ak nas tu naozaj tvorcovia citaju, tak si uuuurcite vsimnu, ze sme zbadali bobrov, a daju si uz na to pozor, my uz ziadnych bobrov neuvidime, a nebudeme uz mat z toho radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaviq ano videla som ukazku,vyzeralo to akoby chcela uz nieco tusit kamila ale urcite ta ukazka bola len zavadzajuca :grinning: :grinning: sak vyrobcovia nas citaju tak si z nas prcu robia a dakto tu uz hovoril,ze az 18 .teho peter kamile povie,ze je tehotna :grinning: :grinning: :grinning: ci naopak ale to je uz jedno :grinning: :grinning: dolezite je ze otec bude nachvilu ivan nie? :sweat_smile: :sweat_smile:
13. nov 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumchen,ked nebude bobor,nebude ani gynekolog a nebude ani ordinacia :grinning: :grinning: potom zalozime temu "vrattne nam bobry"zachranite gynekologiu :grinning:
13. nov 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tak pol roka cakam, kedy im dojde do ordinacie nejaka pacientka a zacne: pan doktor, ale na konikovi som citala, ze to sa ma takto robit... :grinning:
13. nov 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ikke :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale by sme boli všetky hrdé, že sme v telke :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a nepasie ta riaditelka po michalovi?
13. nov 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze neviete linka na temu pohovka z mykroplyse?
prosim?????
13. nov 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva,aj ja som na to myslela :grinning:
13. nov 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke, že a ani jedna pacientka nechodí na koňa,hrozné... :rolling_eyes:
13. nov 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, akoze nechodi??? :confused: ved ordinacia nie je sci-fi serial, ale reality-telenovela :sweat_smile:
13. nov 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penelope,hladala som,no nenasla,reku ti vratim :grinning: :grinning: aj cez google,no nic.
13. nov 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok