Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

eva7780
19. sep 2008

aj mne sa celom vcera pacil laurin brat,dajak sa otocil,juricek sa ani nehodi za primara,take ucho 🙂

bubba
19. sep 2008

no fesak podporu podusevnej stranke preto je taky spokojny lebo nasiel novy zmysel zivota 😀

elise
19. sep 2008

juríčka chcú dať dopoy asi stou sestričkou čo si prisadla ale ked odchádzala a uvidela ho tak bola v normálnom stave ked si tam sadla tak hrala totálneho opilca 😀 😀
čo hovoríte na mokrého?

bubba
19. sep 2008

mokry je trapny ten co tam robil 😝 😝 on nevie ani moderovat ani hrat 😝 kde ho vlastne vyhrabali

bubba
19. sep 2008

elise to som aj ja postrehla ten vykon opilecky 😀 najprv vsetko ok raz si naliali a zrazu nevedela prejst k baru 😀

ankam
19. sep 2008

ta Laura aj mna nastvala.........a Natalia ani nehovorim
Uz sa neviem dockat dalsej casti 🙂
A Daniela sa aj mne zda ze klame uvidime co v tom bude 😕

asitka
19. sep 2008

podľa mňa csaba si ju zobrať nechce...to len akože...aby sa Peter vzdal otcovstva....neviem... 😕

ikke
19. sep 2008

fiiha, vy to normalne prezivate 😅
mne sa vdaka tomuto serialu definitivne zhnusil herecky styl moniky hilmerovej. nemozem si pomoct, ale to jej "mmmmmm" pred kazdou druhou vetou mi pride ako z pomocnej skoly. alebo prinajmensom ako keby necitala scenar... 😝

minkak
19. sep 2008

ikke,presne toto vadi aj mne,nechapem nad cim rozmysla...same hmmm a hmmm 😒

anavila
19. sep 2008

Laura sa mi zo zaciatku velmi pacila, ale uz nie, po vcerajsku vobec, taka je dotierava k Michalovi... sa mu phca do riti... Juricek je vtipny....

deina
19. sep 2008

No mne sa hned nepacila, je taka divna, dotierava, akoze strasne mila. 😝 A nejak sa tam malo rodi v poslednom case.

monkula
19. sep 2008

ja som mala nadiradenú, teda, kvázi nadriadenú, všetci sme z nej mali akurát tak "pr.del" a ona každú vetu začínala mmmmmmmmmmmmmm a končila s mmmmmm a medzitým padl oasi dvadsaťktát mmmmmmmmm nevidela som ju dobré tri roky ,ale na to jej mmmmmmm nezabudnem nikdy, najmä mi to liezl olna nervy, keď mi volala, ja som mala plné ruky roboty a oan sa mi ophlásila ,že čau Moni a mmmmmmmmmmmm a ticho asi minútu, ohromné 😝 😝 😝

No a k veci, mne teda na tomt oseriáe dosť vadí ,že sa tie hlavné postavy vždy akosi stretnú.... ako Natália s nelou, obrovské mesto a sekretárku robí akurát dcéra maminho milenca..
alebo všetci chodia iba do baru k Tereze... 😝
a veľmi často ho nepozerávam, Mm tento seriál neznáša 😀 😀
a mne vadí Danielina "maďarčina" fuj, mi to trhá uši.... 😅 😅

minkak
19. sep 2008

monkula dobre,ze si pripomenula sona petrovicova+mazar skoro som uz aj zabudla,ze oni boli spolu
je to tam teda ozaj prepletene 😉

anjelinka
20. sep 2008

ani mne sa hilmerka nepaci, brrr, a este aj v tom bathory hra, aj tam sa mi zhnusila, je taka cudacka a k misovi sa vobec nehodi.

monkuli, jj, uplne suhlasim, s tym barom, furt nad tym premyslam a pri kazdej casti to spomeniem. 😀

monkula
20. sep 2008

ja mám Hilmerku rada, i keď, do tohto seriálu sa mi veľmi nehodí...
Ale raz som ju videla vo filme z prostredia koncentračného tábora, neviem, ako sa ten film volal, ale tam bola perfektná.... 😉

olajcova
20. sep 2008

Ja som čítala že sá Lucia dá dokopy s Vlkom. A tereze sa vrátia peniaze na účet čo jej ukradol ten dement a objaví sa aj on.

anjelinka
20. sep 2008

ahojte, ja som si to myslela, ze sa lucia da s vlkom dokopy. ale som zvedava, ako sa bude dalej vyvijat to, ze michal je otec zuzaninho dietata. zatial sa o tom mlci, ale asi scenarista vie preco. urcite sa to este bude rozpitvavat, aby mali o com tocit.

ankam
20. sep 2008

asi sa daju fakt dokopy ta Lucia s Vlkom i ked ja som chcela aby bola Lucia s Michalom 😵
Ta Laura mi k nemu nesedsi 😝
A este si myslim ci toto zuzanine dieta neochorie a bude treba vhodneho darcu-teda otca hmmmmmmmmm co vy na to???

eva7780
20. sep 2008

ankam ty si vymyslela hotovu zapletku 😀 mala by si im pisat scenare 😉

ankam
20. sep 2008

to teda hej.Ved ako inac by sa dozvedeli ze dieta je Michalovo???
To mam asi z tych serialov 😀 😀 😀

eva7780
20. sep 2008

asi 😀 😀 😀

ankam
20. sep 2008

monkula-toto si presne vystihla..........akoby len jediny bar bol v celom meste

anjelinka
20. sep 2008

ankam, urcite to tak bude, ako inak by to riesili. ved uz teraz bolo, ze sa to babo necitilo dobre, nie? vo stvrtok myslim. 😉

minkak
20. sep 2008

ankam to si presne vystihla 😉 anjelinka no od toho sa to asi teraz zacne diat 😉
no este sa to pekne zamota 😅

anjelinka
20. sep 2008

joj, som sa navnadila, skoda, ze nechodi castejsie ordinoska 😅

monkula
20. sep 2008

počkať... to dieťa je Michalove? Ako to viete? Alebo len dedukcia? 😀

minkak
20. sep 2008

monkula,nie vieme to 😉 vlk si dal urobit testy 😉

k.a.t.k.a.
20. sep 2008

a podla mňa Laura zistí z krvi pri vyšetreniach že je to Michalovo dieťa a bude to ututlávať pred ním a to bude kameň úrazu v ich vzťahu 😅 😀

monkula
20. sep 2008

hej? a to mi ušlo.... a Zuzana vie, že to Vlk vie? 😀 😀 😀
Norisku som inak stretla u nás v obchode aj so synčekom, je milá a veeeľmi pekná a vysoká..
Aj MM sa páči.... 🤐 🤐 🤐 😀

anjelinka
20. sep 2008

ale baby, u nas v kosiciach v korzari pisali, ze michal sa ozeni za lauru, ak si dobre spominam 😕 😕 😕 ...sice, ten kamen uz moze spadnut, aj ked budu manzelia.

ale tie testy robila laura, ze? lenze vysledok nevidela.