• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
Ja som tiez nepostrehla nejaky rozchod so Zdenou, tak neviem neviem. Popravde som cakala, ze ich tam nacape :slight_smile:
19. nov 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, ved minule sa rozpravali, ze to je uz medzi nimi len kamaratstvo
Dajak sa mi ale ta zena po jeho boku nepaci... daco nedobre z nej ide, uvidime, ako to dopadne.
19. nov 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac Stankovi drzim palce
Co sa tyka tej Jassovej, tak sa bojim, ze sa da s tym Emilom? ci ako sa vola dokopy...hm...
19. nov 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej sak jej naznacil mazar ze oni boli vzdy len dobri priatelia a ona to pochopila ako spravna a hrda zena :sunglasses:
19. nov 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooooooooo Stano a Nada-mala vcera vlasy jak......... :grinning:
19. nov 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som citala novy sarm,tak tam je rozhovor s tou co hra riaditelku nemocnice,tak na konci pise,ze v seriali bude chciet zviest michala,to sa dalo cakat
20. nov 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi to fakt? Dufam , ze sa ten truhlik nenecha :sweat_smile: :angry: :grinning:
20. nov 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka dufam aj ja :wink: snad skonci s Luciou :dizzy_face:
20. nov 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo robia tomu michalovi zle ved sa konečne zbavil laury tak nech ide k lucii a nie niekde inde. a tá nela tiež vraj si otca poštve proti sebe a pochopenie nájde u fotografa a pritom otcovi zavarila to trestné oznámenie od fialu. :angry: :angry: robia z toho telenovelu. :angry: daniela by sa mohla dať dokopy stým čabom a mohlo by výjsť že dieťa nieje petrovo ved tuším testy nerobili :confused: :sweat_smile:
20. nov 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise ved ona petra opustila az potom ako sa maly narodil a csaba prisiel na scenu az ...pak :grinning:
20. nov 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba to viem ale to by mohol byť danielin tajný vzťah na dve strany :grinning:
20. nov 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musia to nejak zamotavat, aby si zvysili sledovanost :grinning: keby to slo hladko, tak jak si predstavujeme my...ani pozerat by sme nemuseli :grinning: :grinning:
20. nov 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak si myslim, ze Laura vycuva zo serialu uplne, ani na konkurz nejde...asi odide do Bratislavy s tym byvalym kolegom :sweat_smile: :sunglasses:
20. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka nech ide, mne chybat nebude :angry:
20. nov 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes zase bez bobra :confounded: :sweat_smile: :grinning:
20. nov 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ani mne Laura chybat nebude... to skor som sa zdesila, ze v Poistovni stesti idu " zabit" Aničku,lebo zas otehotnela.... bez nej to bude o nicommmmm !!!!!!
21. nov 2008 o 07:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nepáči ten oliver mohli by ho odtial neako vyšachovať taký nesympatický a v tej scéne ked chytil malého a nosil ho na rukách tak to bolo také neprirodzené normálne mi pripadal ako úchyl. :angry: ved už tereze môžu dať niekoho normálneho a nech pridajú ženu gynekologyčku do nemocnice hodila by sa tam.
21. nov 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csaba vcera strasne vyzeral...............bleeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Laura asi fakt uz nebude ucinovat ked odide do BA.
21. nov 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vcera pozerala len asi poslednych dvadsat minut, ale najviac ma pobavilo, ako Kamila "prisla" ku gynekologovi. Isla som sa usulat z komentu mojho otca: "No dyg, hentaaa, uz ma brucho zarovno nosom a gynekolog si ani nevsimol, ze by mohla byt tehotna...". :grinning: Ale som sa na tom aj ja zabavala, ze brucho ma uz dobre okate a oni nikto nic... :slight_smile:
21. nov 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som bola veľmi rada keby Laura odišla do BA a Michal sa dal konečne dokopy s Luciou :slight_smile: :wink:
21. nov 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej...dobre vediet ze niesom sama ktora sa tesi kazdy utorok a stvrtok na ordinaciu.. :grinning: :grinning: aj s vami to pozeraju aj muzikovia?? :slight_smile:
21. nov 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mojho z toho poraza. :grinning:
21. nov 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj je rád,že sa aspoň nachvíľu vzdialim od počítača :wink:
21. nov 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loveforever, ako vtip dobre :grinning:
21. nov 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ten moj to so mnou pozera, ale netvavi sa pri tom boh vie ako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minikaaaaaaaak, bobor bol ked sa v nemocnici rozpraval ten policajt s tym synom toho co zabil a aj s jeho matkou tak vtedy sa tam zjavil :grinning: :grinning: inac ma to nebavilo take trapne to bolo este aj nelka,rozmaznane mile dievcatko zacina byt harpija,aj martin zacina byt blbec,reakcia petra nad tehotenstvom daniely :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja by som ho asi niekam kopla keby mne takto chlap zareaguje..ale zasa som sa zasmiala,ked povedal ze nemoze pit pivo :grinning: :grinning:

ten moj tvrdi,ze je to trapne a cojaviem co ale zato som zistila uplnou nahodou,ze to s chlapmi pozeravaju na byte(chodi na tyzdnovky)a odvtedy sa mu zato smejem :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba,reakcia petra nad tehotenstvom kamily,nie daniely - no,aj majster kat sa občas sekne :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ak sa smiem opytat, tak co sa vcera stalo v Ordinacii, lebo mne to vcera nechcelo pustit cez net a telka nie je...dik staci v skratke
21. nov 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba: a tehotna je kamila nie daniela :o)
21. nov 2008 o 14:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok