Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mirka414
20. sep 2008

ja som si vsimla ze sa tam dost casto hore objavje mikrofon,vsimli ste si to?? 😀 to mam asi ze tak pozorne sledujem co sa deje...

monkula
20. sep 2008

mirka, ty máš teda pozorovací talent... 😀 😀

anjelinka
20. sep 2008

monki, ty si z PK?

mirka, aky mikrofon????

monkula
20. sep 2008

Nie moja, nie som, prečo? 😕 😕
Ale sestra Norisové su malacké rodáčky a ich otec tu robí všeobecného lekára... 😉

anjelinka
20. sep 2008

Ahaaaa, takze Malacky...ja neviem preco sa mi zdalo, ze si PK. Asi deformacia 😀

a chodievas k nemu? 😉

zuz11
20. sep 2008

ja hlasujem aby Lauru uplne vyskrtli zo serialu 😀 😀 😀

jaduska
20. sep 2008

Baby ale to nie je obrovské mesto, ale nejaké malé, lebo aj Laura tam došla z Blavy, takže možno je tam naozaj iba ten jeden bar...

a možno sa im nechcelo robiť viac scén... 😀

anjelinka
20. sep 2008

zuz 😀 😀 😀 . ona je otrasna, vyssie som pisala, ze aj v tom bathory sa mi vobec nelubila 😖 😖 . taka cudna vtierka.

mirka414
20. sep 2008

anjelinka sleduj niekedy sa objavi cierny mikrofon hore na obrazovke,zle ho skryvaju...je ho vidiet dost casto.

monkula
20. sep 2008

nie, nechodievam...
ja má msvoju zlatú lekárku v BA, už skoro osem rokov... a naposeldy som u nej bola pred tromi rokmi na očkovaní proti tetanusu.... 😀
zuz, tak ty si to vyriešila teda 😀 😀 😀
jaduška, naša dedina, odkiaľ pochádzam je tiež mal áa sú tam dve krčmy... 😀 😀

zuz11
20. sep 2008

hej aj ja si ten mikrofon obcas vsimnem ale mam pocit ze aj v Susedoch somho obcas vidala 😀 a raz aj studio, dlai moc vysoko zaber 😀

monkula
20. sep 2008

baby, vy máte problémy.... 😀 😀
mikrofón v zábere.... 😀 😀 😀

mirka414
20. sep 2008

monkula to ten serial tak zerieme a vsimame si aj tie najmensie zabery... 😉

anjelinka
20. sep 2008

Tak ja si asi najviac vsimam Gregora a aj keby tam medved hore behal, tak si ho nevsimnem 😀 😀 😀 . musim dobre pokukat.

monkula, ja mam takeho dokiho, ktory len uraduje mam pocit, sedi za stolom, ma dobre cez 120kil urcite, no, ale inak sympatak 😀 😀 😀

monkula
20. sep 2008

no, moja sestra, keď pozerá Ordináciu, ta kciví len na Maštalíra, ak nebude mať mikrofón cez tvár, tak si ho nevšimne... 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
20. sep 2008

však ale to je iná makačka držať tam hore ten mikrofon 😀

monkula
20. sep 2008

anjelinka, nie si moja sestra? aj tá čumí len na Maštalíra, ako som už písala.... 😀

zuz11
20. sep 2008

no hlasujte za tu lauru, potom im tuto temu posleme do mailu a snad vypocuju hlas ludu 😀 😀 😀

anjelinka
20. sep 2008

aha, katka, takze preto sa dostava do zaberu... 😀 😀 😀 ale no, idem trosku odbocit, ale ked bola segra minuly rok na birmovku, tak jedna baba mala niest tortu biskupovi, ale bola taka tazka, nevladala ju drzat, taka velikanska, jeden chalan, ktory mu dakoval, strasne obkecaval, z mladej stekal pot a torta sa zosypavala dole, v poslednej chvili ju zachranil jeden ministrant...cize mozno aj v ordinacii je otazkou casu, kedy padne niekomu ten mikrofon na hlavu 😀 😀 😀

anjelinka
20. sep 2008

monki, prosim ta, moj muz uz zacina aj ziarlit niekedy...ale on mi pripada taky flegmos Mastalir, asi si aj rad vypije, aspon raz mi tak pripadal v relacii "Na streche". Mne inak ani ta Tana Pauhofova k nemu nepasuje 😀 😀 😖 😖

monkula
20. sep 2008

vox populi..... vox dio....
či ako to je.. 😀 😀 😀
k.a.t.k.a. ty máš takú mladú maminu? alebo svokru? 😅

monkula
20. sep 2008

no, moja sestra Pauhofovú neznáša... lebo chodí s Maštalírom, páči sa jej Ondřej Vetchý, s ním sa T.P. bozkávala v nejakom filme... 😀 😀

anjelinka
20. sep 2008

Mastalir darmo, je sexos. Mozno az nie taky pekny, ale vyzaruje z neho velka charizma.

k.a.t.k.a.
20. sep 2008

jak mladu? 😀 ale néééé to je nevlastná 😉

k.a.t.k.a.
20. sep 2008

no ale že v civile Maštalír povahou nič moc .. a hrozný metrosexuál 😅

monkula
20. sep 2008

jaaaj, lebo som pozerala, a rátala, koľko teda môžeš mať rokov.... 😀 😀
jak povahou nič moc? je zlý, bije ženy, deti, psov? 😀

anjelinka
20. sep 2008

Ja si myslim, ze on aj pije...ved minule bolo v telke, ze zasa rozbil daco, myslim auto.

ankam
21. sep 2008

anjelinka a v Korzari pisu obsah-myslim co bude?asi ho zacnem kupovat 😀 😀
Zuz11 ja keby som bola reziser,tak Lauru vobec nedam do telky 😠
Baby s tym mikrofonom--------co ste cakali od slovenskeho serialu??? 😀 😀 😀 (musim lepsie pozerat ja som si ho tiez nevsimla)
A ta Pauhofova kolko ma rokov?ja si vzdy myslim ze 15.....a Mastalir?je sexxxxosko

Ale ten Michal si vobec nepripusta ze to dieta by bolo jeho-je az taky hlupy?Ako by to zuzana dokazala,ked on o tom nevie?nechapem

jaduska
21. sep 2008

Pauhofová a Maštalír sa vraj rozišli, som kdesi započula

a ešte s tým barom - ono v každom seriáli je nejaké miesto, kde sa tie postavy stretávajú mimo práce, aj v Paneláku sú furt v tom istom bare. A keby nechodili všetci do baru k Tereze, tak si tam chúďa ani nezahrá 🙂

mirka414
21. sep 2008

mne sa aj velmi paci ako chlap ten co mu teraz zomrela mama,je velmi pritazlivy tiez by som mu povedala ano 😀 😀