Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

tajo
2. dec 2008

už viem....... len si ho neviem predstaviť.... asi som písala zároveň aj do fóra 😀

ankam
3. dec 2008

vcera som nevidela ale ako vidim som o nic neprisla..........prave kukam Misku v reflexe,vraj bude aj so svojou dcerkou hrat v ordinacii 😉

bubba
3. dec 2008

ludia uz nevedeia na com maju zarabat,som zvedava kolko jej novonarodena dcerka bude brat honorar 😅 😅

livi
3. dec 2008

tak ale na druhej strane, keď porodí, tak budú musieť sem-tam to dieťa aj ukázať a čo si má akože vymeniť za cudzie? 😕

blumchen
3. dec 2008

Videli ste vcera bobraaaaa ????? 😀 Ja aaaano!

biela
3. dec 2008

aj ja som videla včera čobejovú v reflexe, no nepáčilo sa mi, ako hovorila, že by nemohla byť na klasickej materskej, lebo by nevydržala byť rok zavretá v byte a starať sa o dieťa. ako keby sme my mamy boli niekde zavreté. tiež by som šla na pár hodín medzi ľudí do roboty, no nie som pani herečka celebrita, ktorej by to tolerovali... 😒 skrátka mi nie je sympatická

mikalove
3. dec 2008

ja som sa už tej čobejovej prejedla,kdekolvek si zapneme tv,tak je tam a rozoberá svoje tehotenstvo,ešte aj na slávikovi odovzdavala cenu...fakt mi už ide na nervy,ale ordináciu pozerávam.myslíte že sa michal a nová riaditeľka daju do kopy?

hiha
3. dec 2008

ja som si tiez myslela,ze cobejova je troska vacsi charakter,ale zase celebritka,ktora zaraba na materstve.a co by kraska robila,keby sa jej narodilo postihnute babo a musela by sa o neho starat? 😨 take reci ma vytacaju 😢 podla mna sa daju-michal+riaditelka-dokopy,vsak o com by to uz bolo 😝

hiha
3. dec 2008

a zase mala didky v latkovej podprde,otras 😀

bubba
3. dec 2008

ja som cebejku nikdy nemala rada,zasa nejaka umelo vytvorena elebrita,kopec breptov a chyb,vobec sa mi nepaci ako herecka,len z nej spravili taku ohladuplnu chuderku a ludia su z nej koli tomu namakkooooo...

podla mna sa neda michal s riaditelkou dokopy a te kozy som si nevsimla,lebo mala taku lesklu bluzku nevkusnu na sebe a ako ostrim,tak ostrim,nevidim nic,nieto este kozy 😀 😀

ankam
3. dec 2008

bubba ten honorar este nenarodenej dcerky by ma zaujimal tiez 😀 a keby bol chlapec? 😀

bubba
3. dec 2008

anka no hadam by svoje decko nevystavovala svetu zadarmo nie???a tozvie co jej este slubili za ten porod nazivo!!a tozvie kolko sekund z neho uvidime 😀 😀

ankam
3. dec 2008

no jasne ze nie.........ale asi ani za peniaze by som tak nesla ako ona,ale co ked platia lepsie-tak nema na vyber medzi materskou a pracou 😀

bubba
3. dec 2008

vies kolko z nas by mohli stale pracovat a dat deti do ruk opatrovatelkam,starym mamam a podobne?podla mna je to nezodpovedne ak chce zena pracovat,tak sa nema hrnut do materstva...ale zasa u hereciek a spevaciek je to ine,oni nepracuju kazdy den alebo 8 hodin.....ale zasa ona ucinkuje v seriali a to si myslim,ze je troska narocnejsie na cas 😖

ankam
3. dec 2008

jaaaaaaaj bubba este mi nieco hovor.Dnes som mala dost ked som si vzala malu so sebou do prace-len tak cvicne relaxacne...........ale nic som okolo nej nemohla-uz sme doma,pracu museli za mna dokoncit a viacej uz nepojdem 😠 akurat ked ju budem mat s kym nechat-ale s nou uz nie! 😒

bejbypd
3. dec 2008

a mozno ta zena niekedy pracovat musi a nepaci sa mi kde niekto odsudzuje taketo mamy...oni takisto lubia svoje deti...moja mala ma 14 mesiacov od januara zacinam pracovat lebo nam to financne sice vychadza drahy zaraba dobre ale mame vysok hypoteku...som zla matka?

bubba
3. dec 2008

tu sa jedna o tetu herecku a tvoja dcera nie je novorodenec neviem preco sa radis do takej kategorie zlych matiek 😅 😅

bejbypd
3. dec 2008

a podla mna ked cobejova chce a bude sa na to citit preco nie?sama povedala ze bude hrat tak pozvolna co znamena ze v seriali nebude stale...ved v akych dobach zijeme ze mama musi byt s dietatom doma dokedy?ked si to vie zariadit tak ja jej len drzim palce 😉

ankam
3. dec 2008

to urcite niesi zla matka-aj moja znama uz chodi do prace a ma 12mes chlapceka.jednoducho je to tak-niekto musi.niekto chce.a kde das malu?

bejbypd
3. dec 2008

mala bude s mojou krstnou byvat ja idem len na styri hodinky denne a nakrstnu je zvyknuta a krstna je nezamestnana a ked bude mat v septembri dva roky tak pojde do skolky...ona ma strasne rada deti a kolektiv...tak myslim ze to zvladneme asi to bude pre mna tazsie nez pre malu 😔

hiha
3. dec 2008

jaj baby,uver ani nespominajte 😝 my sa tiez uz coskoro budeme musiet popozerat na jaslicky,i ked mi srdcko pukne 😢 😢

hiha
3. dec 2008

a to nejde,ze bude pracovat,ale o to ze to rozprava do eteru,niektore mamky nemaju na vyber.deticky su chore,musia byt s nimi,24hod,urcite by aj oni radi vypadli,ale nejde to. 😔

ankam
3. dec 2008

to je super ked ju mas kde nechat.my sme na vsetko sami-svokra cca 100 metrov-ale zeby postrazila.....svagor cca 50m ale nejak tiez nejavi zaujem 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀

hiha
3. dec 2008

ankam,ty asi poznas aj nasu rodinu 😀 😀 u na sje to detto,obaja stari rodicia byvaju blizko,maju auta a zaujem 0bodov 😅

bubba
3. dec 2008

u nas maju sice zaujem ale iba na 10 minut 😀 😀 takze DETTO 😀 😀 ale ja by som ju ani nikomu nedala moju cicusku zlatu neviem si predstavit zeby som jej nevenovala prve roky zivota totalne,ked si predstavim,ze bude mat 10 s kamaratmi po vonku a vecer jej dam akurat najes,ked bude mat 13 tak sa uz ani verejne k rodicom nebude priznavat ako to vacsina deti v jej veku robi,ked bude mat 16 to uz ani nehovorim.tak si vychutnavam aspon prve roky ked viem,ze uz na to nikdy nebude tolko casu 😉 😉

ankam
3. dec 2008

hiha takze niesom sama?som sa potesila 😀 lebo niekedy fakt musis-asi raz ostala u nich ked sme museli obaja k zubarovi 😒
bubba presne to mi hovori mangel-ze coho sa dockam za tu starostlivost 😀

ankam
3. dec 2008

no ale zisli sme z cesty......... 😀 😀 😀 😀

emilyz
3. dec 2008

inac mne vobec nepripada hrozne, ze dieta pojde v 2 rokoch do jasli, ak s tym nema problem... my sme sli do jasli ako 1.5 rocne, lebo v komunizme bola maloktora zena tak dlho doma, a nemam z toho traumu, skor som rada, ved co by sme robili doma 😀 😉 v pohode, bola som aspon medzi rovesnikmi...

mexx
3. dec 2008

Tiez som sa prisla podelit o to, ze Cobejku nemusim. 😀 Nie je mi moc sympaticka, a ked som ju niekedy pocujem, ako o sebe rozprava, no zbohom... Ma raz dorazilo, ked rozpravala, ako im na dome nieco opravovali nejaky robotnici, a bola na nich hnusna, lebo predsa nie je jej povinnost byt mila na robotnikov a obskakovat ich...takze ked si niektory z nich vypytal nahodou kavu, tak sa na neho pozrela a vraj arogantne sa spytala: "A doniesli ste si?" - ja viem, ze ked su raz za nieco plateni, nemusi im clovek este iks veci pchat, ale zas na druhej strane, u nas sme boli vzdy zvyknuti chlapom nieco ponuknut, ked robili... (Ale tak mozno sme len chudaci z dediny, no...) 😎

Niekde som citala, ze medzi Michalom a tou novou riaditelkou preskoci iskra...no ale sa pytam, ze naco? 😀 Podla mna sa v tom zas chvilu povrtaju, akoze nadejny vztah, potom zas ich rozidu, akoze ved dajme nadej jeho vztahu s Luciou, ktora si medzitym zas najde niekoho ineho...a tak tam pride urcite nejaka nova na pediatriu, kde je malo ludi, a Michal zase pojde po nej, aj ked uz Lucia bude zase volna...a blabla...zacarovany kruh... 😀 🤐