Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

lekno
19. feb 2009

Aha, aha, už to na ňu asi ide 😀

aadula
19. feb 2009

vidím, že tu to riadne prežívate 😀 podarené

kotenko
19. feb 2009

lekno... diky.. a kedy sa vlasne dali "opat" dokopy? nejako mi to cele uslo

aadula
19. feb 2009

trošku tam dávajú zápleku nech je to zaujímavejšie, že ľudia nemajú radi keď sa nič nedeje 🙂

lekno
19. feb 2009

Nela tuším videla v parku Maťa s frajerkou a začala žiarliť. Potom sa stretla s fotografom a už presne ani neviem, kde to išli. On jej potom ponúkol trávu a ona prišla domov zhulená, vyrehotaná 😀 No a keď Maťo dotrepal frajerku ešte aj domov, tak zasa vyhľadala fotografa s tým, že či ešte nemá ďalšiu dávku. Tak za ním z trucu dolieza 😉

lekno
19. feb 2009

Som zvedavá, čo byde s Gregorom.

lekno
19. feb 2009

Inak s tým papierom je to riadna trapošina, veď ho hľadali všetci, Naďa dokonca celú noc a zrazu je na stole 😖

bubba
19. feb 2009

ta petrova posledna veta ma zaklincovala :
"dufam ze to nebude predcasny porod,to by bola katastrofa" 😀 😀 fakt originalne ukoncenie casti 😀 😀 😝

penelope2066
19. feb 2009

ta riaditelka je riadna ... vraj "vyzlec ma" ked hovorila kramarovi.a zase to v tom najlepsom skoncilo.a ozaj nestane sa nahodou z terezy gamblerka???

penelope2066
19. feb 2009

a inac ta nada musim mat na tom stole riadny bordel ked ten papier nasla az vtedy ked si balila veci...

bubba
19. feb 2009

penelope no navodoili taku atmosku aby sme si to o tereze mysleli,uvidime 😀 😀 😀

penelope2066
19. feb 2009

no tak peter ma reakcie na jednotku...chudak pan dr gregor...jaaaaaj keby som aj ja mala takeho pejneho gynekologa...

penelope2066
19. feb 2009

bubba ....ved to,ze teraz ako keby zacala gemblovat a pritom ake robila sceny ako ona automat nechce...som zvedava ako sa idu teraz vo vile pomestit ked sa vratila vasaryova...inac zaujimalo by ma preco to vsetci volaju vila ked maju problem sa tam udajne pomestit...co bude teraz robit peter...vyhodi danielu???

penelope2066
19. feb 2009

ja si tu pisem asi sama zo sebou....kde ste vsetky?

mirrinka
19. feb 2009

a koľko tam do toho automatu dávaju?predtým sa dávali 10SK a teraz? 😨 50 Centov? 😀 😀 😀 😀 😀

lekno
19. feb 2009

penelope, to by si bola na prehliadke každý týždeň, čoooooooo? 😀

penelope2066
19. feb 2009

mirri...to by aj mna zaujimalo,ale asi 50 centov...lekno tak to si pis...by som tam chodila ako na klavir 🙂

mirrinka
19. feb 2009

a nemuselas bx si za objednávanie platiť 2 Eurá ako u nás 😝

bubba
19. feb 2009

mne to vyzeralo ako 20centovky co tam hadzali 😀 😀

lekno
19. feb 2009

miri, prečo 2 eurá? 😕

mirrinka
19. feb 2009

no,ked sa chcem objednať,tak platím 2 eurá za časovku... ináč čakám aj 3 hodiny....a to si ja dovoliť nemôžem 😝

lekno
19. feb 2009

Ahá 😀

mirrinka
19. feb 2009

som zvedavá čo bude s kamilou - či ostane v nemocnici,alebo čo... 😕

lekno
19. feb 2009

Hádam hej, keď má už pomaly rodiť. Len mi nejde do hlavy, či ju nebudú potom ukazovať alebo kde bude, keďže v reáli má rodiť až v aprílí 😨

mirrinka
19. feb 2009

možno si chvíľu poleží v nemocke a potom šup znova do vily 😀

lekno
19. feb 2009

No tak to bude ešte riadna chvíľa do apríla 😀

mirrinka
19. feb 2009

neboj,zbehne to raz dva.... ved ju ukazujú len dvakrát do týždňa 😀

aadula
19. feb 2009

lekno, pri rozhovore s ňou hovorila, že v seriály rodí akože ešte s bruškom a pár častí má odohrať akoby už porodila, ale bude mať ešte bruško..že ani ona sama si to nevie predstaviť

mirrinka
19. feb 2009

asi jej budú ukazovať iba hlavu

lekno
19. feb 2009

No to je čo za guláš 😅