Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sstefi
23. sep 2008

no a to jeho meno, že Suchý 🙄 😅 😀 nápaditééé

veronika13
23. sep 2008

mne tam Suchý nevadí, na oživenie môže byť 😀 Mišo, mi už pije krv, to ako teraz s kým bude chodiť?

sstefi
23. sep 2008

ani mne tam nevadí, premna zamna, tam može byť či v mokrom či v suchom stave 😎 😀 😀 len nebolo ťažké vymyslieť mu meno do serialu, to som tým chcela povedať

deina
23. sep 2008

Ten Michal bol dnes divny, nie? Sice mi Laura nie je vobec sympaticka, ale co nepovedal hned, nech da pokoj s tym bytom, ze s nou nechce byvat? Cumakuje, ako vybera byt, nic nepovie... 😕

sstefi
23. sep 2008

a ten jeho byt sa nejak donekonečna robí, nie? to už aj nový dom by sa bol postavil za ten čas. 😅 😉

siwike25
23. sep 2008

Awojte babulky,ja tento serial milujem,to je moja velka srdcovka 😉 😉 .Ozaj nevidela som kusok,prečo sa Michal a Laura pohadaly?čo sa stalo? 😀 😀

anjelinka
23. sep 2008

Nejako ma dnesna cast nenadchla. ale pacilo sa mi, ako michal odrodil tu "tanecnicu", u takeho dr. by som rodila kazdy den /haha, to sa ozyva ta, co este ani raz nerodila/ 😎

matar
23. sep 2008

baby stalo sa dnes niečo "podstatné"? nemohla som pozerať, mali sme návštevu 🙄

sstefi
23. sep 2008

teda aj čim dalej tym viac prichadzam na to, že ma to už nebaví tak ako na začiatku. ale je to jediný a upln jediny program v tv, čo sledujem, tak sa snažim 😅 😀 😀 (teda ešte raz za čas správy na par minut 😨 )

anjelinka
23. sep 2008

No ja nesledujem nic ine, maximalne nejake filmy na DVD. Cize v TV len tu Ordinaciu, mam pocit, ze nic normalne nejde.

bubba
23. sep 2008

no tak ani mne sa dnes ordinacia moc nelubila...trapne....lucia si myslela ze je vtipna,ked chce zavrazdit majitela ktory nechce predat,vlk sa toho akoby chopil podvedome tozvie ci z toho bude aj krimi do buducna...
michal a laura to natahuju ako traky nech uz sa na to vykaslu...a morky je trapny v tomto seriali ako vsade dokonca mi to pripada akoby si scenar pisal sam 😅 😅 lebo take haluze moze vymysliet len on..ale co touto postavou chce autor povedat 😅 😅 😅 to som este nepochopila...mozno to,ze aj cvokari byvaju niekedy vacsi cvoci ako pacienti 😀 dnes to bolo slabe normalne nemozem ani spat 😝

veronika13
23. sep 2008

s tou vraždou sa aj mne zdalo, že ho asi budú chcieť...

mirka_mt
24. sep 2008

Baby, čo bolo po druhej reklame? Bolo to nudné, až ma to uspalo. 😔

dajana31
24. sep 2008

:D jaka tema, ja som tam hrala komparz.. a skoro aj moja mala

depecko
24. sep 2008

a čo konkrétne dajana31?aké máš zážitky?podeľ sa s nami. 😉

asitka
24. sep 2008

bubba...vystihla si to....komplet celý diel...

anjelinka
24. sep 2008

Vcerajsi diel bol nulovy, ved uz som to pisala. Co uz.Dufajme, ze vo stvrtok budeme spokojnejsi.

ankam
24. sep 2008

a co ako bude pokracivat vztah Laury?podla vas?Som zvedava,nemuseli by uz byt spolu
Daniela je nejaka fakt divna 😝

dajana31
24. sep 2008

hm, vzdy chodime nakrucat do toho baru... ja to inac nesledujem, nemam ani telku, ale ma to ani nejak nechyta, taketo serialy... na VS som si odvykla od telky

napr. raz sme nakrucali, ako nejaka tucna mama nechcela pre svoju dceru toho postihnuteho chalana, nejaka pani fumacova sa volala... on bol brat tej (Juraj Hrcka) doktorky (Monika Hilmerova)...

neviem, to bolo len take, ze sedime v kaviarni, alebo vchadzame a rozpravame sa pri stole...ale sme museli byt ticho, len otvarat usta... nic moc

ale hrala som aj vo filme Zelary, ten bol nominovany na Oskara

jaduska
25. sep 2008

dajana, tá scéna s tou mamou išla len nedávno, škoda, že si tu nenapísala skôr, by sme ťa tam hľadali 😀 😀 😀

depecko
25. sep 2008

hej,to bolo dobré.Ako si sa k tomu dostala?Cez konkurz?

leva
25. sep 2008

Aj mna by potesilo keby Michal s Laurou uz nepokracoval a Dr.Juracek tusim bali tu mladu sestru,och ako sa le vola 😀 to je jedno ta blond.A ta divadelna dama,Kocurikova ju hraje ide tusim po Slavikovi.

sstefi
25. sep 2008

Vola sa Nada, ked si dobre spominam. a tiež som zvedava, či ju už zbali dnes, alebo až v utorok 😀 😀 😀

no ale dufam, že Slavik sa s Gregorovou nerozídu 😠 😀 . ona je taka suprova, ja ju ako herečku velmi možem 😵

ankam
25. sep 2008

hej Slavik s gregorovou boli podareni v tej posteli nie?v tielku....ako mu zavolala ta Daaaaaama-jak ziarlila.tesim sa na vecer 😅

jaduska
25. sep 2008

Zuzka Krónerová je úžasná herečka, ako bol aj jej otec. Fakt boli podarení v tej úzkej posteli.... 😝

marse
autor
25. sep 2008

v utorok som nevidela lebo som sa venovala detom 🙂 ale dnes si to uz nedam ujst, snad to deticky pochopia ze maminke ide ordinacia 😀 😀

mna zaujima co bude s tou mazarovou dcerou a kramarom to bolo v ukazke, tak neviem ci sa daju dokopy alebo co

jaduska
25. sep 2008

marse, keď bola moja druhá dcéra maličká, tak som si ordináciu nahrávala na videokazetu a potom pozerala po kúskoch, ako sa dalo, takže niekedy som z toho mala seriál na celý deň 😀 😀 😀

a to s mažárovou a kramárom - to som tiež zvedavá....

marse
autor
25. sep 2008

jaduska, to si mala super bola si v napati cely den, ja ale nemam videorekorder 😒 a teraz sa nam ako naschval pokazilo devedecko 😠

inak kukam ze cakate treti prirastok gratulujem nad to bude teraz uz chlapcek 😅

jaduska
25. sep 2008

marse ďakujem, to sa nám pritrafilo také prekvapko, každý nám praje chlapčeka, aj ja by som ho manželovi dopriala, ale ja strašne dúfam, že to bude zase baba, lebo doma máme iba ružové oblečenie 😀 a naša druhá dcérka, to je taký chalanisko, ju iba autá a lopty zaujímajú.... 😵

a inak - veď ordinácia sa dá pozrieť aj nete, len asi treba mať neobmedzený internet, lebo to zrejme ťahá veľa bajtov

minkak
25. sep 2008

marse a na nete,to nepozeravas?ja si to pozriem aj tam ked nestiham ,alebo mi ujde zaciatok.. 😅
inak v tej posteli boli fakt super 😅 a ako ziarlila 😅