Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

elise
31. okt 2008

začali sme 50 - tu stranu a ide nám ten scenár robiť veľmi dobre 😀 😀 😀 nech sa príde sem dzurindová inšpirovať 😀 😀 😎 😎

vesi
31. okt 2008

no asi to vyhrá Juríček ako primár, ved po známosti by ju mala odrodiť "kapacita" 😀

elise
31. okt 2008

vesi to máš pravdu primár je najlepší 😀 😀 😀

matullienka
31. okt 2008

no ved aj ja to tvrdim
eli: a ako by rodila v nohavickach?

elise
31. okt 2008

matulienka, všetky herečky čo tam rodili ich mali niekde som to čítala ale mohli to dať ako typ🙂 😀 😀 😀

olajcova
31. okt 2008

Nový čas píše že v štvrtkovom diele Laura potratí. A keďže má Michal citovú dilemu tak sa zruší aj svadba.
Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

elise
31. okt 2008

olajcová to je super správa tak nás vyslišali 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monkula
31. okt 2008

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

elise
31. okt 2008

mon chceš svadbu michala s laurou? 😕 😅

elise
31. okt 2008

ono tú svadbu keby s laurou zrealizovali tak hned majú námed na dalšie časti kedy by sa mohli rozviesť 😀 😔

matullienka
31. okt 2008

super a moze sa dat dokopy s luciou 😀

monkula
31. okt 2008

elise, nie nechce, svatbu ,len ako som písala, vadí mi ,ako sa tešíte z toho, že laura potratí...

ankam
31. okt 2008

monkula ale my nemozeme za to ze ona potrati 😒 😒 😒 treba dzurindovej povedat 😀 my sa tesime ze moze byt Lucia s Michalom-nie z jej potratu

adusha
31. okt 2008

Ahojte,
viete mi niektora z vas povedat, co za herec hra toho hnusneho udrzbara delikventa Jurigu ci ako sa vola? Mne ta postava nahana hrozu a chvilkami mam pocit akoby ho tvorcovia serialu vyhrabali fakt z basy...Inak, ked sa vcera ten ksixht objavil aj v mafstory, mala som dost...ufff, vam nenahana ta postava hrôzu?? Mne je z neho strasne nevoľno...

adusha
31. okt 2008

...tak uz som si to vygooglila 😉 Volá sa Martin Horňák a je hercom v martinskom komornom divadle 😉

slaviq81
31. okt 2008

Mna by velmi zaujimalo, kedy Kamilka vyhlasi ze je v druhom stave. 😉

k.a.t.k.a.
31. okt 2008

asi treba čakať s Kamilou ešte, však hádam sa vam nechce čakať 6 mesiacov / neviem v kolkom tt je teraz / kým porodí 😀 ani na Danielu sme nečakali 9 mesiacov kym porodí 😀

ankam
31. okt 2008

hej Daniela porodila za 3casti......... 😀 😀 😀
adusha-keby som mala cislo na toho herca-tak mu vynadam
a aj na Adyho-ze moze hrat takeho degesa 😀

monkula
31. okt 2008

anka, on ho hrať nemusí 😝

ankam
31. okt 2008

ze to taky trulo moze vobec existovat.........

monkula
31. okt 2008

môže... ja som h ostretávala vždy, keDˇsom išla do poradne na Zochovu ,keĎ so mčakala Jarka, vždy so mh ostretla pred divadlo, vyzeral ako šupák, je nechutne chudý a strašne vysoký...

ankam
31. okt 2008

taky je jak zobrak nie???????????a tote vlasy by som mu vyskubala 😀
monkula asi sa prestahujem tam kde ty.............samych prominentov stretavas 😀

ikke
31. okt 2008

damy, prepacte, ale to ho sudite podla toho, ako chodi po ulici a aku postavu hra v seriali? nie je to trochu malo? 😨 😉

ankam
31. okt 2008

hej vyzera tak..... 😖

bejbypd
31. okt 2008

caute ja som maniak na ordinaciu ale to ste tu asi vsetky...ale nie je teda od vas pekne adyho takto sudit videla som ho v par predstaveniach a podla mna je to skvely herec vyzera ako vyzera no herec je to super nie vsetci herci musia byt pekni 😉

ankam
31. okt 2008

no herec je iste dobry to nepochybujem-vyborne hra.-ale co ked sa mi na neho tak tazko pozera 😒

k.a.t.k.a.
31. okt 2008

ááále Ady je super 😉 nahodou sa poznáme a nemôžem krivého slova naňho povedať a oblečený chodí normálne

ankam
31. okt 2008

beriem spet-nic som nenapisala 😉

sstefi
31. okt 2008

mne je celkom symatický 🙂 to že je chudý... aj ja chceeeeeeem 😅 😀 😀 😀

monkula
31. okt 2008

ikke, ja nikoho nesúdim.... 😖 😖 a náhodou sa po mesiaci, čo sme sa stále stretávali pred divadlom aj pousmial a raz pozdravil.... 😀 😀 😀
ja nemám rada druh humoru, ktorý robí, spolu s Luknárom....
A keď som ho stretla, tak prepáčte, oblečený ako šupák bol...
Ale to bol aj Jaro Filip a Stainského som inak ako v zelených montérkach v meste nevidela.... A Peter Debnár, ten mal vždy niečo nalepené vo fúzoch