Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

marcelkatt
3. sep 2010

Tí medici sú takí divní, nevedia asi hrať, alebo čo, také zvláštne všetko, umelé. Mne vadia aj tie hudobné vsuvky, ukracujú seriál, dosť čo reklamy máme a ešte aj toto.
Neviem, či niektorá sledovala Rodinné Putá / VKV) na Tv Prima, tí išli asi 6 rokov a vždy sa to dalo pozerať, nevyzeralo to umelo. Teda môj názor.

nadhera
3. sep 2010

celkovo ma "nove diely" ordinacie nezaujali, nuda, nema to smrc. zmenili snad rezisera, scenaristov....? ☹

mikailla
3. sep 2010

Baby tak ja mam obsah na cely september a nevyzera to,ze by to bolo zaujimave. 😒 Mastalir bude chybat taky hnup to je,som nanho nahnevana,ze odisiel z Ordinacie. 😎 Najzaujimavejsi tam bude teraz Burger a Laura aj ti sa rozidu zachvilu. Mne by sa pacilo keby Zuzana ostala tehotna este s michalom a neskor by jej postavu zaplietli s niekym. Strasne ju mam rada 🙂

marcelkatt
3. sep 2010

@mikailla inak to aj mňa napadlo, či nebude tehotná Zuzana....

zelmirka1
3. sep 2010

mne sa teraz tiez prestava ordinacia pacit, Mastalir bude chybat ale ta jeho smrt a smutok boli tak prehnane inscenovane ze mi to prislo umele, aj ti medici su total mimo a neprirozdeny, mozno je to len subjektivny nazor ale pozeram ordinaciu od zaciatku a bola fajn, rada som pozerala, clovek mal oblubene postavy aj lotrov 😀 , teraz to akosi motaju, Kamila sa sprava ako sialena osobka, laura tiez o nicom, Lucia detto....celkove sa mi to zacina zdat niake nic moc.

vieraj
3. sep 2010

vsetci plakali ako v sudny den, nehovorim, dojme to, ked ti kolega zomrie, ale toto? no desssss 😠

janka_a
3. sep 2010

prva cast bola naozaj az velmi umela druhu som nevidela...a ako pozeram reakcie tak sa mi neoplati ani otvarat archiv..

fathi
3. sep 2010

@nadhera - neee, jej dávajú kvalitné šminky 😀

lussy23
3. sep 2010

hojte môžem sa pridať? Včera som prvýkrát pozerala celú Ordináci ua začala ma baviť. predstým som pozerala vždy len kúsok, keď skončil Panelák som prepla. Včera to ale bolo také divné....

janka_a
3. sep 2010

@lussy23 ahoj🙂 kvalita ordinacie ide trosku dole vodou.. prisla si o vela ked si nepozerala tie prve casti..

mateson
3. sep 2010

Ja som to velmi rada pozerala ale tieto nové časti su jednoducho otrasné. V jednej časti je 90 percent hudobná vložka a reklama. Je to jeden velký trapas v ružovej záhrade 😅 😅 😅

filipal
3. sep 2010

@mateson
presne si to vystihla! 😉

janka_a
3. sep 2010

@mateson jednoducho presne a vystizne zhrnute vsetk oco bolo napisane na poslednych stranach!🙂 😉

strelka11
3. sep 2010

No mna ta Michalova smrt vobec nechytila,ale to asi preto,ze sme o nej vedeli uz 2mesiace dopredu,takze to ze tam pol serialu cele osadenstvo plakalo,ma vobec nebavilo 😖 Tak dufam,ze nebudu dlho smutit a ten serial nejako ozivia 😉

helenkasabinka
3. sep 2010

@strelka11 presne ten isty pocit som mala aj ja,bolo to cele umele a nudne a teda nic moc 🙄

natsa
3. sep 2010

no mna chytil pohreb ako sa malý hral pri jame

strelka11
3. sep 2010

@helenkasabinka no hadam nas v blizkej buducnosti niecim prekvapia a zaujmu,ved urcite budu chciet dobru sledovanost 🙂

helenkasabinka
3. sep 2010

@strelka11 no to dufam lebo nerada by som skoncovala s ordinaciou kedze ju pozeram od uplne prvej casti a bol to jeden uzasny serial

strelka11
3. sep 2010

@helenkasabinka aj ja ho divam od zaciatku,takze uz 3roky,no to sme riadne maniacky 😀

janka_a
3. sep 2010

podla mna by hlavne mohli vyradit tie hudobne pasaze.. a skratit reklamy...

helenkasabinka
3. sep 2010

@strelka11 😀 😉

helenkasabinka
3. sep 2010

@janka_a 😉 suhlasim

mayap
3. sep 2010

prepáčte, že vám sem leziem, ale nemali ste pocit, že keď boli pri hrobe Zuzana a ostatní, tak okolo nich nebolo tak veľa hrobov, ako vtedy, keď tam bola Lucia???
...a tí medici... 😝
akurát tá Eliška na pediatrii spolu s Páleníkovou stáli za to... 😀
inak tiež si myslím, že to ide dolu vodou so scenárom. zo začiatku to bol perfektný seriál, no teraz ... 😝

marcelkatt
3. sep 2010

@janka_a presne tak...

janka_a
3. sep 2010

@mayap netusim druhu cast som nevidela a akosi an inemam chut pozriet po reakciach ktore na nu boli..

janka_a
3. sep 2010

@marcelkatt
@helenkasabinka som rada ze nie som jedina s takymto nazorom🙂

marcelkatt
3. sep 2010

@janka_a myslím, že nás je viac. Fakt je to trápne tie hudobné vsuvky. Má to byť seriál a nie hudobný videoklip. Seriál začína cca 20:15h a končí 21:55h, z toho 6 reklám a 3-4 hudobné vsuvky. Takže koľko je čistého času seriálu?

janka_a
3. sep 2010

@marcelkatt cisteho serialu je mozno hodinka?😝 i to asi prehanam..

marcelkatt
3. sep 2010

@janka_a tiež si myslím, že asi max hodina.

aloacik19
3. sep 2010

ešte keby si to prečítali aj tí,čo píšu tie scenáre.... 😎 😲 😉 aby poznali názor ľudí, čo si o tej "novej ordinácii" ľudia myslia... 😝 je to fakt dosť o ničom.... 😅