Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mirrinka
18. feb 2009

neviete kedy už konečne bude tá kamila rodiť? 😕

bubba
18. feb 2009

ja eviem ale ta uz je tiez asi tak dlho tehotna ako slonica 😀 😀 😀 teda skoro 2 roky 😀

ankam
18. feb 2009

miri sa mi zda ze ma niekedy v marci termin.Ale kedy presne to neviem 😒 😀 😀

bubba
18. feb 2009

no tak v marci to budu presne 2 roky to bude teda 2 mesiace prenasat nie? 😀

alusha
18. feb 2009

dnes hovorila cobejka v telerane, ze buduci tyzden maju natacat porod 😀

ankam
18. feb 2009

hej?tak to teda neviem.ale svagrina caka v marci a sa mi zdalo ze raz ju davali ako popzerala vybavicku a nieco okolo marca sa tocilo tak neviem.........sak porod mozu natacat,ten nebude LIVE 😀 😀 😀 😀

mirrinka
18. feb 2009

ale podľa brucha už mohla aj v decembri rodiť 😀 😀 😀 no ale čo ked to na nu príde práve tam,kde sa tá ordinácia točí? to potom možno bude LIVE 😀 😀 😀 😀 😀

alusha
18. feb 2009

ved termin ma az v marci, ale buduci tyzden, ze natacaju porod, tak sa boji, ako to zvladne, aby naozaj neporodila 😀

mirrinka
18. feb 2009

ved bude pri nej kopa lekárov a sestričiek,tak čoho sa boji 😀

ankam
18. feb 2009

no miri s takymi lekarmi by som chcela vidiet ten porod 😀 by poodpadavali 😀

ankam
18. feb 2009

tak kde ste vsetky zmizli?mne ten jej termin vychadza na april 😒

mirrinka
18. feb 2009

aj ja som si to teraz takto vypočítala,podla toho článku 😉

ankam
18. feb 2009

😀 😀 😀 sme sikovne ze?

mirrinka
19. feb 2009

baby,ja dnes nebudem pozerať,tak dúfam,že to tu večer poriadne roztočíte 😉 spolieham na vás 😀

lekno
19. feb 2009

To si píš miri 😀

ankam
19. feb 2009

mirri a vydrzis to bez ordinacie?ako to? 😀

mirrinka
19. feb 2009

nie,nevydržím...preto sa tá moja dnešná schôdzka zrušila 😀 takže budem nacapená na televízor a na pc naraz 😀 😀 😀

ankam
19. feb 2009

mirri tak ty si az taka zavislacka? 😀 😀 😀 😀 😀 ako ja 😀
este ze nemam pc pri telke-lebo to uz by bolo.kukanie na ordinaciu a pc-mangela by asi porazilo zo mna 😀

mirrinka
19. feb 2009

tak to máš dobré,ankam - ja mám notebook na kolenách a tak čumím na telku 😀 😀 😀 ale dnes ide manžel až na nočnú tak do 21:30 budem bez PC ☹ som zvedavá ako Naďa nájde ten papier,ked ho celý čas mala pod nosom 😀

ankam
19. feb 2009

to som aj ja zevdava na ten papier
tak to mas vyhodu ze mas notebook.idem asi aj ja hucat do stareho nech mi kupi 😀

bubba
19. feb 2009

mirri ty si hrozna 😀

ankam
19. feb 2009

mirri a som nevedela ze ty si uz snazilka II 😉

bubba
19. feb 2009

co je to snazilka II?

mirrinka
19. feb 2009

nooooo,čo je to snažilka II ? 😨 😨 😨

ankam
19. feb 2009

jemine-tak snazilkujes(snazis sa otehotniet nie?)a II ze akoze 2(druhy krat)lebo raz si uz bola 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dievcence

kotenko
19. feb 2009

chcem sa spytat.. nela s tym fotografom chodi, alebo nie...??? Neviem ci mi to uslo, alebo co, ale neviem o tom ze by chodili ,ale zas tie ich pusinky... on ju ignoruje, no nela za nim casto chodi... mam v tom chaos

aadula
19. feb 2009

ahojte, som tu teraz naďabila na túto vašu tému 🙂 som pozerala niektoré ráno teleráno a tam bola Miška Čobejová a akurát hovorila, že idú tento týždeň natáčať rodenie a budú ho natáčať tak, že ešte bude mať bruško, tak sama bola na to zvedavá ako to zvládne 🙂

lekno
19. feb 2009

kotenko, chodia akože spolu, ale Nela skôr z trucu, lebo žiarli na Maťovu frajerku 🙂

diddi
19. feb 2009

nechodi...chodi len pre hulenie