Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

monkula
16. okt 2008

asitka, ty si môj manžel? 😲 😲
ten si ho pletie stále 😀 😀

asitka
16. okt 2008

mňa by si za muža nechcela... 😀 ja mrcha mrchavá 😀

bzuco
16. okt 2008

kurnik...aspoň tresnúť mu jednu mohol...takto skončiť...do kelu 😀

titinkaa
16. okt 2008

ja by som mu veru vytala, až by šušliaky vyplúval

titinkaa
16. okt 2008

tá mlada baba čo bola u Slávika, bude opatrovať malého Adama

bzuco
16. okt 2008

hej, bude

titinkaa
16. okt 2008

som zvedava čo bude dalej s Luciou a Gregorom, ked si to dnes tak nandali?????

monkula
16. okt 2008

kto komu mohol tresknúť? nevidela som... pozeráme futbal...

titinkaa
16. okt 2008

Nelin oco tomu čo ju asi znásilnil

bambusko
16. okt 2008

a laura ako cerstva tehoska dviha 3-rocne cudzie dieta??? scenaristky 😖

titinkaa
16. okt 2008

Tiez som si to vsimla. Zeby v dalsej casti kôli tomu potratila???? 😀

monkula
16. okt 2008

ona potratí z toho, ako jejto tehu nedoprajete.... 😀

titinkaa
16. okt 2008

scenaristky nam urobia naschvál a narodia sa jej dvojcatá, a nás porazí 😀

anjelinka
16. okt 2008

Ahojte, tak k dnesnej casti, tiez som si vsimla, ze Laura ako tehotna dviha v podstate tazke dieta pre jej sucasny stav.
Ale ten doktor neurolog vyzera dobre 😝 😝 😝 .
Juricek s tou Marikou ci ako sa vola su velmi zlati 😉

bambusko
16. okt 2008

monkula, asi jedina tu mam lauru rada 😉 preto nechapavo krutim hlavou

veronika13
16. okt 2008

aj ja ju mám rada 🙂

asitka
16. okt 2008

a ja som si myslela, že dvíhať sa nesmie až po nejakom treťom, štvrtom mesiaci 😀 a čo som čítala, čo bude dalej...to akože kristínu zas zmlátia???? 😲

veronika13
16. okt 2008

a zasa nepreháňajte, tie matky čo majú viac deti, a sú tehotné, to ako celé tehotenstvo nevezmu dieťa na ruky??? to snáď nieee 😀

titinkaa
16. okt 2008

ja to respektujem ze Laura je s Gregorom, aj ked mne sa k nemu hodila Lucia. Laura sa mi zda vychcaná

asitka
16. okt 2008

a mne sa lucia nepáči vôbec.... 😀 neviem, prečo ju furt k nemu pcháte... 😀 šak všetky vzťahy si pokazila sama.... 😀

anjelinka
16. okt 2008

ja som si kedysi davno myslela, ze sa dokopy daju michal a kamila, boli take hefty v prvej serii 😅

titinkaa
16. okt 2008

asitka tak to mas pravdu ze vztahy si pokazila sama. Som zvedava koho jej nájdu?

asitka
16. okt 2008

anjelinka...tak to som si myslela aj ja v tych prvych častiach...teraz by mi to už prišlo odveci... 😀

titinkaa...fotografa.... 😀

veronika13
16. okt 2008

mňa potešilo, že sa rozišla s Vlkom

anjelinka
16. okt 2008

asitka, konecne osoba, ktora mi to dala za pravdu, manzel vravel, ze fantazirujem a ci nechcem ist pomahat robit scenar. a tiez je to teraz uz smiesne, pravdu povediac, uz si to ani neviem predstavit.

ale na kamile sa vam nezda, ze uz zacina vidiet brusko?

asitka
16. okt 2008

anjelinka...v tých prvých častiach...keď aj strihali spolu nejakú výzdobu na synovu oslavu Kamili...tak vtedy to bolo také 😀 bruško som si ešte nevšimla..... 😀

titinkaa
16. okt 2008

asitka, pockaj este tyzden idem na svadbu tak budem za peknu, tak sa cvaknem 😀 😀 😀

anjelinka nevsimla som si. ze by si sestricka na gynde nesledovala MS kalendarik

veronika13
16. okt 2008

ani ja

veronika13
16. okt 2008

inak tam v seriali sa už povedalo, že kamila je tehotná? akosi som nezaregistrovala a nebavia sa o tom, tak preto sa pýtam

asitka
16. okt 2008

tinuš....sme sa nepochopili...ja som písala, že luciu spárujú s fotografom... 😀 ale počkám si aj na tú tvoju v profile 😀